Predaj, EXKLUZÍVNE, 3.izb.byt, lodžia, Wilsonovo nábrežie, Kalvária-Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Wilsonovo Nábrežie | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na dobrej adrese vo vyhľadávanej lokalite v Nitre. Ak máte

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2578 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov s parkovacím miestom v Nitre

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | 22 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s parkovacím miestom v Nitre. Kancelárie sa pren

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

190 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj záhrady so záhradným domčekom v časti Bita, Dolné Krškany,Nitra

Reality Nitra

Chalupa, rekreačný domček | Bita | 48 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu, 328m2, s murovaným záhradným domčekom v záhradkárskej oblasti B

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

45,000 € 938 €/m²

Prenájom obchodných priestorov v úplnom centre Nitry s parkovaním

Reality Nitra

Obchodné priestory | Štefánikova trieda | 25 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v samotnom centre mesta Nitra. Priestory sa nachádz

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na prenájom Nitra

250 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj, EXKLUZÍVNE, pozemok 1302m² na Zobore, Fialková-Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 1,302 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na Zobore, ktorý Vás uchváti krásnymi výhľadmi na Nitru

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

Prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta s parkovacím miestom

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Nitra | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre mesta. Ku každej kancelárii prináleží a

Publikované: 21.05.2020 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

250 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Skladové a výrobné priestory na prenájom v obci Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Priestor pre sklad | Orechová | 430 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory ( sklad o výmere : 430m2 alebo 331 m2, alebo plecho

Publikované: 15.12.2021 Aktualizované: 06.12.2025
Priestory na prenájom Dunajská Streda

Cena dohodou

Pozemok na predaj v obci Dvorníky

Reality Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 606 m²

Ponúkam Vám na predaj pozemok v zastavanej časti obce Dvorníky s celkovou výmerou 606 m². Pozem

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Pozemky na predaj Dvorníky

70,000 € 116 €/m²

Obchodný priestor v Dunajskej Strede na prenájom

Reality Dunajská Streda

Objekt pre obchod | Nám. SNP | 60 m²

Nachádza sa na námestí SNP v Dunajskej Strede, výmera 60m2.

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 06.12.2025
Objekty na prenájom Dunajská Streda

350 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na prenájom v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Reštauračné priestory | Jehuda Aszáda | 198 m²

Ponúkame Vám na prenájom objekt pre obchod Dunajská Streda, Jehuda Aszáda. Plocha: úžitková 1

Publikované: 15.12.2021 Aktualizované: 06.12.2025
Priestory na prenájom Dunajská Streda

800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Dám do prenájmu alebo predám pohostinstvo vo Velkom Mederi.

Reality Veľký Meder

Obchodné priestory | Komárňanská | 63 m²

Ponúkame Vám na prenájom objekt pre obchod Veľký Meder , Komárňanská ulica pri OMW. Plocha: úž

Publikované: 15.12.2021 Aktualizované: 06.12.2025
Priestory na prenájom Veľký Meder

Cena dohodou

Obchodné priestory na predaj alebo prenájom v ZH (od 85 m2 do 170 m2)

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | Svitavská | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom objekt pre obchod Žiar nad Hronom, Svitavská ulica. Stav objektu: čia

Publikované: 15.12.2021 Aktualizované: 06.12.2025
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Ubytovňa na prenájom v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Hotel, penzión, ubytovňa | Orechová | 300 m²

Prenajmeme ubytovňu na Orechovej ulici v Dunajskej Strede, v priemyselnom areáli , cca 21 lôžok

Publikované: 06.07.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na prenájom Dunajská Streda

Cena dohodou

Prenájom 2 izb. bytu s balkónmi a parkovacím státím na ul. dona Sandtnera v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 62 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na PRENÁJOM krásny, moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Obchodný priestor na prenájom v centre mesta

Reality Nové Mesto nad Váhom

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 105 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor priamo na námestí v Novom Meste nad Váhom, s výbornou do

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Novinka
Novinka

Kaskádovitá záhrada s výhľadom na Kalváriu – Nitra, Horné Krškany

Reality Nitra

Záhrada | Pod Katrušou | 318 m²

Ponúkam na predaj čarovnú záhradu s jedinečnou atmosférou v súkromnej záhradkárskej lokalite v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

22,900 € 72 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM PO REKONŤRUKCII _GOLIANOVO

Reality Golianovo

Rodinný dom | 133 m²

Realitná kancelária Olins vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukc

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Golianovo

219,900 € 1653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 6-izbový rodinný dom v kúpeľnom meste Dudince

Reality Dudince

Rodinný dom | B. Tablica | 317 m²

Realitná kancelária Olins vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ dvojpodlažný rodinný dom v kúpeľnom m

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Dudince

244,900 € 773 €/m²

NA PREDAJ 3-izbový byt podielom na súkromnom pozemku Nitra_Centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | Hodžova | 59.79 m²

Realitná kancelária Olins, ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt, dispozične prerobený na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 3009 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PRENÁJOM klimatizovaný 3-izbový byt Nitra_Centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | Vikárska | 105 m²

Ponúkame na prenájom podkrovný klimatizovaný 3-izbový byt na Vikárskej ul._Nitra Byt • úžitkov

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Nitra

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 3-izbový byt v rodinnom dome so záhradou a parkingom

Reality Nitra

3 izbový byt | 76 m²

Realitná kancelária v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe s pozemkom

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 1946 €/m²

"Investičná príležitosť" NA PREDAJ pozemok o rozlohe 18.156 m2

Reality Polomka

Pozemok pre rodinné domy | 18,156 m²

Realitná kancelária Olins ponúka na predaj rozsiahli rovinatý pozemok v oplotenom súkromnom are

Publikované: 22.02.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Polomka

900,000 € 50 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Mucha Estate | Bývanie bez kompromisov | 1i byt s balkónom pri centre Trnavy, Hospodárska ulica

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Hospodárska | 37.88 m²

Mucha Estate ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s balkónom na Hospodársk

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Trnava

455 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Mucha Estate | Rezervovaný ! | Priestranný 2-izbový byt s balkónom aj loggiou | pokojná novostavba Vráble

Reality Vráble

2 izbový byt | Sídl. Žitava | 63.55 m²

Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj moderne riešený 2-izbový byt s balkónom a loggiou v po

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Vráble

163,900 € 2579 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Rodinné domy na predaj (23021)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30355)
Upresniť hľadanie