IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

Na prenájom 3i byt, projekt NUPPU voľný okamžite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 71 m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom a garážovým státím v obľúbenom projekte NUPPU, Hraničná uli

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Nové apartmány v Španielsku, Costa Blanca

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Projekt Antonella Beach sa nachádza na ulici Ramón Gallud, jednej z hlavných tepien mesta Torre

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

198,000 € 5211 €/m²

Kúp záhradu 500 m2 a bývaj do 100 000 € vo vlastnom dome

Reality Nitra

Iný stavebný pozemok | Vodná | 500 m²

Ponúkame NA PREDAJ 2 záhrady každá o výmere 500 m2 vo veľmi peknej lokalite Párovské Lúky v k.ú

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

29,000 € 58 €/m²

ZOBOR-LUPKA na predaj investičné stavebné pozemky

Reality Nitra

Iný stavebný pozemok | Lupka | 445 m²

Ponúkame na predaj v k.ú Zobor (Lupka) investičné pozemky určené na základe ÚPI (priložené vo f

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

75 €/m2 75 €/m2

na predaj INVESTIČNÉ POZEMKY (funkcia ´Vybavenosť´) v k.ú. Zobor pri R1

Reality Nitra

Orná pôda | r1 | 50,000 m²

Ponúkame na predaj investičné pozemky vedené na LV 6075 – parcela 4794/7, na LV 6076 – parcela

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Pozemok NA PREDAJ v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Komenského 18 | 835 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 835 m2 s rozostavanou stavbou na Komenského ulici v lukratí

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Vinica s historickou pivnicou

Reality Levice

Záhradná chatka | Staré Levice | 1,793 m²

Vinica s historickou pivnicou. V našej realitnej kancelárií ponúkame na predaj vinicu s histor

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

Info v RK

Novinka
Novinka

Na predaj 4- izbový podkrovný RODINNÝ dom na ul. Fraňa Mojtu v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Fraňa Mojtu | 130 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre mesta Nitra na ulici Fraňa Mojtu. Tento starší podkrov

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ V OBCI ČERMANY

Reality Čermany

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 630 m²

Ponúkame na predaj kompletne vybavené stavebné pozemky v obci Čermany vo výmerách od 630-900 m2

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Čermany

1 € 0 €/m²

NA PREDAJ bungalovy - JELŠOVCE a MERAŠICE

Reality Jelšovce

Rodinný dom | IBV Magdaléna | 123 m²

Ponúkame na predaj 4 izbové bungalovy situované v Jelšovciach na pozemku s pekným výhľadom na Z

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

169,000 € 1374 €/m²

Pozemok s rozostavanou stavbou NA PREDAJ v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Rodinný dom | Komenského 18 | 180 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

PRENÁJOM hál/vonkajších plôch / lakovne - LUKOV DVOR

Reality Nitra

Skladový objekt | Jarocká | 400 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM rôzne haly, skladové priestory, lakovňu, vonkajšie spevnené plochy v areá

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

2- izbový byt v Ružinove na Olbrachtovej ulici v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave v obľúbenej lokalite Bratislava –

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

233,000 € 2913 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 4-izbový rodinný dom s garážou, tichá lokalita, Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Spoločnosť Findigo ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou v obci Svätoplukovo, v tiche

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Svätoplukovo

170,000 € 1417 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – 2-izbový moderný byt v centre mesta, Janka Kráľa, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

710 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 1-izbový podkrovný byt v centre mesta - Farská ulica, Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | Farská | 32 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt na Farskej ulici s r

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – 2-izbový veľkometrážny byt – Mostná, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Mostná | 72 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom kompletne zariadený, veľkometrážny 2-izbový byt situo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – 2-izbový priestranný byt s balkónom, Južná ulica, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Južná | 50 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt s balk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 3-izbový byt s terasou, tichá lokalita s výhľadom na Nitru

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka bývanie, ktoré kombinuje pokoj prírody, krásny výhľad a komfort m

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,000 € 2632 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – Slnečný 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Bezručova ul

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 57 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom priestranný a slnečný 2-izbový byt s balkónom v tiche

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 4 izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Jastrabia ulica | 97 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu . Do

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Chorvátsky Grob

1,400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pokoj, priestor a príroda – exkluzívny rodinný dom neďaleko Nitry

Reality Malé Zálužie

Rodinný dom | Nezadaná | 275 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ponúka na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom s letnou kuchynk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malé Zálužie

Info v RK

Novinka
Novinka

SUPER CENA samostatne stojaci 3 izbový rodinný dom s dvojgarážou, komplet podpivničený, pozemok 573m2, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Trnavská | 210 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľký 3 izbový komplet podpivničený rodinný dom v ob

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

303,000 € 1443 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Rodinné domy na predaj (23019)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Upresniť hľadanie