Slnečná zrekonštruovaná garsónka - Hliny 6 - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

Garsónka | Hliny 6 | 24 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj slnečný byt - peknú svetlú zrekonštruovanú garsónku,

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

120,000 € 5000 €/m²

Pripravujeme do ponuky garsónku /23 m, Žilina - Hliny

Reality Žilina

Garsónka | 23 m²

Reality Alpia pre Vás pripravujú do ponuky na predaj garsónku o veľkosti 23 m2 v bytovom dome n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Hľadám Garsónku s balkónom v Žiline - Hliny

Reality Žilina

Garsónka | 23 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta čiastočne alebo úplne prerobenú garsónku s balkónom alebo loggio

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

115,000 € 5000 €/m²

Predaj garsónka na Vlčincoch, Žilina, 21m2

Reality Žilina

Garsónka | Pittsburgská | 0 m²

208-115-PEMO Ponúkame na predaj garsónku na sídlisku Vlčince v Žiline na Pittsburgskej ulici.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

109,900 €

25m2 Garsónka v Žiline - Vlčince

Reality Žilina

Garsónka | 25 m²

B10 Vám ponúka na predaj praktickú a útulnú garsónku na Vlčinoch v Žiline. Nachádza sa na 11.po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

109,999 € 4400 €/m²

Garsónka Žilina - Bulvár

Reality Žilina

Garsónka | 27 m²

Slnečná garsónka o výmere 27m2 sa nachádza v tehlovom bytovom dome v centre Žiliny priamo na Bu

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

134,900 € 4996 €/m²

Garsónka Žilina - Vlčince 3

Reality Žilina

Garsónka | 25 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zariadenú garzónku po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa na 12/

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

109,900 € 4396 €/m²

Garsónka Žilina - Vlčince 3

Reality Žilina

Garsónka | 28 m²

Garsónka s francúzskym balkónom o výmere 28m2 sa nachádza na 3./4p. v tehlovom 17 - ročnom v za

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

125,000 € 4464 €/m²

REZERVOVANÉ-Predaj garsónka s lodžiou Bôrik-Žilina

Reality Žilina

Garsónka | Oravská | 30 m²

REZERVOVANÉ-Ponúkame na predaj útulnú garsónku s lodžiou vo vyhľadávanej lokalite mesta Žilina

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Žilina

117,500 € 3917 €/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY | Štýlová garsónka po rekonštrukcii | Ideálna na bývanie alebo investíciu | Žilina – Hliny VIII

Reality Žilina

Garsónka | 24 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešenú garsónku s výmerou 24 m² vo vyhľadávanej lokalite Hliny VI

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Garsónka v absolútnom centre mesta

Reality Žilina

Garsónka | 15 m²

Ponúkame na predaj útulnú garsónku situovanú priamo v centre mesta Žilina. Táto nehnuteľnosť pr

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

88,000 € 5867 €/m²

Garsónka, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

Garsónka | 22 m²

Ponúkame Vám na predaj garsónku v mesta Žilina, na sídlisku Vlčince. Byt sa nachádza sa na 1.

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

102,900 € 4677 €/m²

DIRECTREAL|Útulná garsónka v centre mesta-štartovací byt alebo investícia

Reality Žilina

Garsónka | Centrum mesta | 21 m²

Directreal Dynamic - Predáme! Directreal ponúka exkluzívne na predaj útulnú garsónku-Ideálna v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

115,000 € 5476 €/m²

PREDANÉ! NADŠTANDARDNÁ GARZÓNKA, 25M2, NOVÝ BULVÁR ŽILINA

Reality Žilina

Garsónka | Čajakova | 25 m²

PREDANÉ!!! EXLUZÍVNE v House Real Žilina Vám ponúkame na predaj byt garzónku v zateplenom bytov

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Žilina

117,990 € 4720 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie