AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | 2-izb. byt, NOVOSTAVBA "ALBERO", BA V. Petržalka, Bosákova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 61 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/AAN

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 2-izb. byt v RD, TERASA, BA IV Dúbravka, Tavarikova Osada

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Plachého | 65 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/CN POPIS BYTU: Realitná kancelár

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

AXIS REAL | PARKOVACIE STÁTIE, BA V. Petržalka, Bosákova ul

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Bosákova | 12 m²

VŠETKY INFORMÁCIE K PONUKE NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/MN POPIS PRIESTORU: Realitná k

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

35 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

AXIS REAL | TEHLOVÝ 3-izbový byt v STAROM MESTE, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jelenia | 110 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADB

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Pozemok na komerčné využitie (1110 m2), BA III, Na pántoch

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Na pántoch | 1,110 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj KOMERČNÝ POZEMOK nachádzajúci sa

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

76,900 € 69 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | Pekný stavebný pozemok (859 m2) v Marianke

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 859 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADM

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

299,500 € 349 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave V.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Rodinný dom v centre mesta, Spišská Stará Ves

Reality Spišská Stará Ves

Rodinný dom | SNP | 74 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACW

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Spišská Stará Ves

157,990 € 2135 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Zariadený 3-izb. byt, LODŽIA, BA V Petržalka, Ševčenkova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 70.94 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADQ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3523 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Veľký 2-izb. byt, PARKING, BA II Ružinov, Pažítková ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pažítková | 81.48 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADR

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Stavebný pozemok 3.531 m2, BA IV DNV - BORY

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Komerčná zóna | Antona Moyša | 3,531 m²

VŠETKY INFORMÁCIE K PONUKE NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/WF POPIS POZEMKU: Realitná kan

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

1,440,000 € 408 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

AXIS REAL | Slnečná záhrada 901 m² s chatkou, Dúbravka – Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Pod brehmi | 901 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

110,000 € 122 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Moderný 2i byt, LODŽIA, KLIMA, PARKING, Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 63 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADN POPIS BYTU: R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Krásny 2-izb. aprtmán, parking, Vienna Gate, Kopčianska

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 93 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADP

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Dunajská obch. priestor 107 m2 z ulice, novostavba, garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Dunajská | 107 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADG

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Pekný 2i byt, KLÍMA, LODŽIA, GARÁŽ, Ružinov, Kaštieľska

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kaštieľska | 53 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/TY POPIS BYTU: R

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4981 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Pozemok (628 m2) so STAVEBNÝM POVOLENÍM, BA III. Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 628 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj atraktívny STAVEBNÝ POZEMOK so ST

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

479,000 € 763 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23018)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Upresniť hľadanie