3 izbový byt | Hlavné námestie | 60 m²
Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,
295,000 € 4917 €/m²
Rekreačný pozemok | Čechynce | 0 m²
Spoločnosť Diamond reality Nitra s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný pozemok o vým
85,000 €
Rodinný dom | Chorvátsko
Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú vilu v pokojnej rezidenčnej časti blízko mesta Pula, ktorá
1,150,000 € 5750 €/m²
2 izbový byt | Čierna Hora
Nový rezidenčný komplex nachádzajúci sa v srdci čiernohorského pobrežia. Komplex sa nachádza le
250,000 € 4808 €/m²
Rodinný dom | 210 m²
PROVENCE REALITY s.r.o. - z poverenia majiteľa Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Brestov
165,000 € 786 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
PROVENCE REALITY s.r.o . Vám ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v malebnej obci
145,000 € 659 €/m²
3 izbový byt | 68.02 m²
PROVENCE REALITY s.r.o. - Vám ponúka na predaj 3 izbový luxusný byt, ktorý sa nachádza v obľúbe
149,900 € 2204 €/m²
Rodinný dom | 316 m²
PROVENCE REALITY s.r.o. vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu luxusného rodinného domu v mal
298,000 € 943 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
PROVENCE REALITY s.r.o. - z poverenia majiteľa Vám ponúka na predaj poschodový rodinný dom s dv
270,000 € 1350 €/m²
3 izbový byt | 70.15 m²
PROVENCE REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s 2 balkónmi v lukratívnej lokalite m
120,000 € 1711 €/m²
Rodinný dom | 167 m²
PROVENCE REALITY s.r.o. - Vám ponúka na predaj luxusný rodinný dom typu bungalov v tichej lokal
285,000 € 1707 €/m²
2 izbový byt | 60.5 m²
IBA U NÁS ! PROVENCE REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj moderný, veľkoplošný 2 izbový byt, kto
119,000 € 1967 €/m²
Rodinný dom | 212 m²
PROVENCE REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci IŽA, ktorý sa nachá
169,000 € 797 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Táto luxusná vila sa nachádza v srdci Dalmácie, v teplej a pokojnej turistickej oblasti Rogozni
1,200,000 € 3000 €/m²
Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 100 m²
Ponúkame na prenájom variabilné priestory 70-150m2 pre vyuzitie na obchodnú činnosť, eshop, ka
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 70 m²
Ponúkame na prenájom variabilné priestory 70-500m2 pre vyuzitie ako kancelária, sklad, montáž,
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 77 m²
Ponúkame na prenájom obchodný, kancelársky priestor, showroom alebo priestor pre e-shop v širš
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²
Ponúkame Vám na predaj posledný stavebný pozemok v novej lokalite v obci Dolný Bar na ulici Hla
56,000 € 99 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 77 m²
Priestor je vhodný na kancelárie, predajňu, servis, sklad, eshop alebo iné podnikateľské účely
Cena dohodou
Apartmán | Taliansko
V tichom prostredí, ale blízko prístavu a pláže v meste Alghero, ponúkame na predaj apartmány v
210,000 € 3333 €/m²
Apartmán | Španielsko
Vivalife Beach je exkluzívny projekt 24 luxusných apartmánov určených na krátkodobé prenájmy v
365,000 € 5141 €/m²
4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²
Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len
649,000 € 4491 €/m²
2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch
700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²
Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci
440,000 € 3947 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.