DOM-REALÍT, 3-izbový byt s loggiou v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 69.6 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Lamači. + byt 69,6m² + loggia 7,88 m² + pivnica 1,5 m² + ori

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

245,000 € 3520 €/m²

DOM-REALÍT, - ponúka veľký 7-8 izbový dom s dvojgarážou I Podunajské Biskupice,

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Hviezdna | 240 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 7-8 izbový dom s dvoj-garážou I Podunajské Biskupice Pa

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

549,000 € 2288 €/m²

DOM-REALÍT, - Relaxačná záhrada pri Zlatých pieskoch

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečnú mestskú záhradu na oddych a relax v obľúbenej záhradk

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

99,000 € 11000 €/m²

DOM-REALÍT, - 5 izbový dom v pokojnom zelenom prostredí

Reality Marianka

Rodinný dom | 175 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom situovaný v tichom zelenom prostredí obľúbe

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Marianka

530,000 € 3029 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM-REALÍT, - Samostatne stojaci obchodno prevázkový objekt (Vŕbová ulica)

Reality Bratislava-Vrakuňa

Reštauračné priestory | Vŕbová | 180 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný obchodno prevádzkový objekt, nachádzajúci sa vo Vrakuni na Vŕbo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

233,900 € 1299 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM-REALÍT, komerčný objekt alternatívne vhodný na bývanie

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Vŕbová | 180 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj dvojpodlažný obchodno prevádzkový objekt, nachádzajúci sa vo Vra

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

233,900 € 1299 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM-REALÍT, - Luxusný 4i byt v rezidencii na Hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Lichardova | 187 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na prenájom nadštandardný byt v rezidencii v TOP prominentnej lokalite Bra

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DOM-REALÍT ponúka polyfunkčný objekt: 3bytové jednotky, 2 obchodné priestory a záhrada s posedením

Reality Báhoň

Rodinný dom | SNP | 923 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj polyfunkčný objekt s rodinným domom po kompletnej rekon

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Báhoň

449,000 € 486 €/m²

DOM-REALÍT, byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej ulici.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 66 m²

Všeobecný popis Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej u

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 2955 €/m²

DOM-REALÍT, - Priestranný 6 izbový RD s dvojgarážou pri lese

Reality Marianka

Rodinný dom | Borinska | 250 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom priamo pod lesom v Marianke. A

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Marianka

499,000 € 1996 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Pezinku, za Hradbami.

Reality Pezinok

3 izbový byt | 62.2 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj trojizbový byt v Pezinku za Hradbami + 4/4 poschodie +

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

200,000 € 3215 €/m²

DOM-REALÍT, - 3,5-izbový byt s veľkou terasou a výhľadom na Hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Lichardova | 140 m²

Ponúkame na prenájom 3,5 izbový byt v rezidencii v TOP prominentnej lokalite Bratislavy pri hra

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DOM-REALÍT ponúka priestranný 3 izbový byt po kompletnej novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lachova | 71 m²

TOP ponuka – kompletne zrekonštruovaný byt v tichom prostredí Petržalky, Lachova ulica Len zrie

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

275,000 € 3873 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka na predaj veľký 3i byt v obľúbenom projekte Kozlisko v Stupave

Reality Stupava

3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame posledný voľný byt v novostavbe. Využite možnosť na kúpu posledn

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

237,622 € 2950 €/m²

DOM-REALÍT / 2izb byt s možnosťou na 3izb v žiadanej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Z poverenia majitľa ponúkame na predaj dvojizbový byt na Sklenárovej ulici + 6/6 poschodie s vý

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 4210 €/m²

DOM-REALÍT, - investičný pozemok vhodný na podnikateľské účely

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | 7,256 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok evidovaný ako orná pôda, nachádzajúci sa medzi

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

11 €/m2 11 €/m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Z poverenia majitľa ponúkame na predaj dvojizbový byt s možnosťou úpravy na 3izb. + 6/6 poscho

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 4210 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 4210 €/m²

DOM-REALÍT, - Obchodný/prevýdzkový objekt na sídlisku v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | 172 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj samostatne stojaci komerčný objekt so širokými možnosťami využit

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

580,000 € 3372 €/m²

DOM-REALÍT, - Rezidencia na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Lichardova | 489 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na prenájom veľkolepú kompletne zrekonštruovanú historickú vilu v TOP prom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM-REALÍT, - Dva rodinné domy na veľkom pozemku

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 360 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný pozemok v pôvodnej časti Bernolákova s dvoma rodinnými

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

899,000 € 2497 €/m²

DOM-REALÍT ponúka pozemky aj časť pozemku pre výstavbu rodinných domov

Reality Janíky

Pozemok pre rodinné domy | 6,136 m²

6136m2 - možnosť odpredať časť z celku orientačné rozmery na fotke Lokalita NB7 maximálny index

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Janíky

105 €/m2 105 €/m2

DOM-REALÍT, - Relaxačná záhrada pri Zlatých pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Mokráň Záhon | 257 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

99,000 € 385 €/m²

DOM-REALÍT,- veľký 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj pekný a veľký 1-izbový byt + tehlová stavba z roku 200

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23017)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie