3 izbový byt | Romanova | 54 m²
SIMREA ponúka exkluzívne na prenájom 2,5 izbový byt v Bratislave – časť Petržalka – zariadený s
553 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Záhrada | Žabí majer | 369 m²
SIMREA ponúka exkluzívne na predaj pozemok 369 m2 v Bratislave Rači – časť Žabí Majer Pozemok
45,000 € 122 €/m²
2 izbový byt | Kvetná | 52 m²
Ponúkame Vám na prenájom, čistý a šikovne riešený 2-izbový byt v jednej z najlepších a najvyhľa
950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 44 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít Bratisl
225,000 € 5114 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Seberíniho | 16 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadené kancelárske priestory s možnosťou flexibilného prisp
9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Kúpeľná | 665 m²
Ponúkame na predaj kompletne vybavené Wellness relaxačné centrum v meste Krompachy. Vitálny sve
850,000 € 1278 €/m²
5 a viac izbový byt | Rázusova | 139 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 5 izbový mezonetový byt s balkónom a loggiou v centre mesta Spišsk
240,000 € 1727 €/m²
Vidiecky dom | 60 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom v obci Rákoš, okres Revúca. Obec leží v juhovýchodnej
25,000 € 417 €/m²
3 izbový byt | Rázusova | 72 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom v Smižanoch, okr. Spišská Nová Ves. Čiastočne prerob
120,000 € 1667 €/m²
3 izbový byt | P. Jilemnického | 68 m²
Ponúkame na predaj trojizbový byt na sídlisku Mier v Spišskej Novej Vsi. Panelová nehnuteľnosť
125,000 € 1838 €/m²
2 izbový byt | Banícka | 50 m²
Ponúkame na prenájom dvojizbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves na Baníckej ulici. Byt pozo
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Sobrance | 100 m²
Ponúkame na predaj gazdovský dom v obci Baškovce v Podvihorlatskej pahorkatine. Obec sa nachádz
65,000 € 650 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,271 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s plochou 1271m2 a rozmermi pozemku: šírka 22m a dĺžkou 58m
169,000 € 133 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,271 m²
169,000 € 133 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 44 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt v Sobranciach na ul. Komenského. Šikovný 2-izbák s vým
55,000 € 1250 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Čingov | 160 m²
Ponúkame na predaj chatu nachádzajúcu sa v k.ú. Smižany, časť Čingov. Nehnuteľnosť má zastavanú
229,000 € 1431 €/m²
Rodinný dom | 286 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Rudňany, okr. Sp. Nová Ves. Nehnuteľnosť pozo
112,000 € 392 €/m²
Záhrada | Pod letiskom | 282 m²
Ponúkame vám ne predaj záhradku v záhradkárskej oblasti pod letiskom, na sídlisku Mier v Spišsk
28,000 € 99 €/m²
Obchodné priestory | 543 m²
Ponúkame na predaj podnikateľský objekt v obci Sejkov, okres Sobrance. - zastavaná plocha a ná
55,000 € 129 €/m²
Rodinný dom | 119 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom samostatne stojaci v časti Tretí Hámor, okr. Gelnica, časť Nálep
65,000 € 630 €/m²
Záhrada | 278 m²
Ponúkame vám na predaj záhradku s útulnou chatku v záhradkárskej oblasti Brusník v Spišskej Nov
71,000 € 255 €/m²
Rodinný dom | Rudňany | 197 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v dvojdomovej zástavbe, ktorý sa nachádza v obci Rudňany, okres
84,000 € 426 €/m²
Rodinný dom | Markušovce | 70 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Markušovce, okres Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť postaven
105,000 € 1500 €/m²
3 izbový byt | Spišské Vlachy | 80 m²
Ponúkame na predaj trojizbový byt s balkónom v meste Spišské Vlachy, okres Spišská Nová Ves. Te
99,000 € 1238 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.