NA PREDAJ: 2 izbový byt ESTÓNSKA - 52 m2.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Estónska | 52 m²

Na predaj slnečný, priestranný byt - mestská časť Podunajské Biskupice , Bratislava - voľný ihn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

183,000 € 3519 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj pozemok Trstice

Reality Trstice

Pozemok pre rodinné domy | 1,930 m²

Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj rozsiahly pozemok so starším rodinným domom

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Trstice

79,900 € 41 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj rodinný dom Kajal

Reality Kajal

Rodinný dom | 110 m²

Realitná kancelária EDINA REALITY pripravuje do ponuky 3 izbový rodinný dom v obci Kajal. Výme

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kajal

137,500 € 1250 €/m²

Predaj stavebný pozemok Trstice

Reality Trstice

Pozemok pre rodinné domy | 575 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj budúci dom? Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Pozemky na predaj Trstice

47,500 € 83 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj rodinný dom Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | 105 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom p

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Trstice

195,000 € 1857 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj rodinný dom Vlčany

Reality Vlčany

Rodinný dom | 135 m²

NOVINKA! EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj starší rodinn

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Domy na predaj Vlčany

72,500 € 537 €/m²

Predaj 4 izbová novostavba Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | hlavná | 96.22 m²

Realitná maklérka Edina Molnárová ponúka na predaj priestrannú 4 izbovú novostavbu rodinného do

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 16.08.2024
Domy na predaj Kráľov Brod

Cena dohodou

Predaj rodinný dom Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | 80 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trstice

87,500 € 1094 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbový byt Galanta Vodárenská

Reality Galanta

2 izbový byt | Vodárenská | 53 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj 2 izbový byt v Galante

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Galanta

114,900 € 2168 €/m²

Predaj stavebný pozemok Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Pozemok pre rodinné domy | hlavná | 600 m²

Realitná maklérka Edina Molnárová Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Kráľov Brod. Vý

Publikované: 16.03.2023 Aktualizované: 07.11.2024
Pozemky na predaj Kráľov Brod

41,200 € 69 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj obchodný priestor Galanta

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hlavná | 30 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Realitná kancelária Edina Reality ponúka na predaj komerčný (obchodný) pr

Publikované: 21.06.2024 Aktualizované: 14.01.2025
Priestory na predaj Galanta

35,000 € 1167 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 4 izbový byt so záhradkou v Trsticiach

Reality Trstice

4 izbový byt | Hlavná | 80 m²

Realitná kancelária Edina Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny 4 izbový byt s vlastno

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 18.07.2024
Byty na predaj Trstice

159,000 € 1988 €/m²

Predaj 4 izbový byt Trstice

Reality Trstice

4 izbový byt | Hlavná | 75 m²

Realitná maklérka Edina Molnárová ponúka na predaj 4 izbový byt v Trsticiach. Jedná sa o trojpo

Publikované: 07.11.2023 Aktualizované: 27.02.2024
Byty na predaj Trstice

Cena dohodou

Predaj podnikateľská budova Žihárec

Reality Žihárec

Rodinný dom | Hlavná | 400 m²

Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj podnikateľskú budovu v obci Žihárec, nachádz

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 12.08.2024
Domy na predaj Žihárec

153,000 € 383 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj rodinný dom s dvojgarážou Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | 302 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Realitná kancelária Edina Reality ponúka na predaj rozostavaný rodinný do

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Trstice

Info v RK

EXKLUZÍVNE! Predaj 3 izbový byt Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Parková | 66 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt v

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Galanta

144,900 € 2195 €/m²

Nová 6i dizajnová vila s bazénom so slanou vodou a dvojgarážou – len 25 minút od Bratislavy

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočnú dizajnovú vilu s bazénom a záhradou v tichej, exkluzív

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

1,299,000 € 5682 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre

Reality Malacky

Rodinný dom | 110.41 m²

Fakty o dome: Úžitková plocha: 110.41m2 Pozemok: 500.00m2 Zastavaná plocha: 136.00m2 Počet izie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malacky

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Pozemok s architektonickou štúdiou v novej lokalite, v susedstve potoku

Reality Nová Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 485 m²

Fakty o pozemku: Pozemok: 485.00m2 Max. zastavanosť: 145.00m2 Typ: stavebny_pozemok Určenie: pr

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

155,000 € 320 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-3 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre (dom VŔBA)

Reality Malacky

Rodinný dom | 61.11 m²

Fakty o dome: Úžitková plocha: 61.11m2 Pozemok: 501.00m2 Zastavaná plocha: 136.00m2 Počet izieb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malacky

215,000 € 3518 €/m²

člen NARKS

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 110.41 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 61.11 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

215,000 € 3518 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre (JARABINA)

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 110.41 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre(dom MORUŠA)

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 110.41 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23018)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie