Kompletne zrekonštruovaný byt, samostatné 4 izby, loggia z kuchyne, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 84 m²

Realitná kancelária PLATINUM REAL s.r.o., ponúka na prenájom pekný, slnečný a na dve strany ori

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Lozorno

Reality Lozorno

Rodinný dom | 90 m²

Pre klientov hľadám do ponuky staršie pôvodné alebo čiastočne zrekonštruované rodinné domy. Cen

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Lozorno

200,000 € 2222 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Devínska Nová Ves

Pre veľký záujem klientov hľadám do ponuky dvojizbové ( prípadne aj iné) byty v Devínskej Novej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

200,000 € 3571 €/m²

pokojná časť: RD + menší RD prístavba: poz. 646 m2, ul. Národná, Modra - KRÁĽOVÁ, 280,-/m2 (celkom - 180 880,-€)

Reality Modra

Rodinný dom | Národná | 150 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší, prízemný a čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový rodin

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Modra

180,880 € 1206 €/m²

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V KĽUDNEJ ČASTI STUDIENKY

Reality Studienka

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

REZERVOVANE Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka exkluzívne na predaj tehlový rodin

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Studienka

135,000 € 1227 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT PRI DRAŽDIAKU NA ĽUBOVNIANSKEJ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 70 m²

Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Ľubovnians

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

266,500 € 3807 €/m²

VITAJTE V OÁZE POKOJA V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Čajakova | 167 m²

Predstavte si letné večery v záhrade, pokojné rána v zimnej záhrade, dostatok priestoru na všet

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

DO DVORA ORIENTOVANÝ PRIESTRANNÝ 3 IZB. BYT NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pražská | 97 m²

Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 3 izbový byt o vý

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

720 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

UŽÍVAJTE SI TENTO FAMÓZNY VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devín

Chalupa, rekreačný domček | Štítová | 40 m²

REZERVOVANE Realitná spoločnosť AC Reality sro. ponúka na predaj 2podlažný 1 izbový rek

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Garážové státie na -1.p.p. , novostavba III. Veže, recepcia 24/7, Bratislava III, Nové Mesto, Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Bajkalská | 16 m²

Ponúkame Vám na predaj garážové státie v lokalite kde miesto na parkovanie skoro nenájdete Brat

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

28,000 € 1750 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na PREDAJ 1 -izbový byt 39 m2, Prievidza, Centrum

Reality Prievidza

1 izbový byt | - | 39 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 1- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

66,000 € 1692 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Veľký nadštandartný byt so samostatným vchodom v rodinnom dome pre náročného klienta

Reality Žilina

3 izbový byt | Juraja Závodského | 130 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame nadštandartný, 3 izbový byt o výmere takmer 130m2 v rodinnom dom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom v novej lokalite

Reality Kotešová

Pozemok pre rodinné domy | Oblazov | 640 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame Vám na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v novovznikajúcej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

65,000 € 102 €/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ 4i byt, NOVOSTAVBA TAMMI, PREDZÁHRADKA, 2 X PARKING, Pri Hrubej lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 84 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný a hlavne priestranný 4i

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,000 € 4393 €/m²

PRIESTRANNÉ PARKOVACIE STÁTIE

Reality Banská Bystrica

Garáž | Hurbanova | 20 m²

NA PRENÁJOM PRIESTRANNÉ PARKOVACIE STÁTIE vo vnútornej garáži novostavby bytového domu v blízko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

75 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Útulný 1-izbový byt s výhľadom na mestskú panorámu v srdci Petržalky.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fedinová | 34 m²

Directreal Exkluziv - 1-izbový byt v srdci Petržalky ponúka praktické a moderné bývanie po čia

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

176,000 € 5176 €/m²

Novinka
Novinka

TOP! na prenájom 2i luxusný zariadený byt na Terase, klimatizácia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kysucká | 44 m²

Ponúkame na prenájom 2i byt po úplne veľmi štýlovej a modernej rekonštrukcii. Byt sa nachádza n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj priestranný, zariadený 4i byt s 2 balkónmi v uzavretom areáli, Rajka

Reality Rajka

4 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj krásny a priestranný 4-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný v pokojnej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Rajka

158,900 € 1986 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4i rodinný dom na rožnom pozemku, obec Levél

Reality Levél

Rodinný dom | Maďarsko | Levél

Ponúkame na predaj moderný tehlový rodinný dom v pokojnej a upravenej časti obce Levél. Nehnute

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Levél

263,900 € 2903 €/m²

Novinka
Novinka

NOVÁ CENA-NA PREDAJ pekný 3ibyt Prievidza-Necpaly

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka NA PREDAJ len u nás 3izbový byt v Prievidzi-Necpaly.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

119,999 € 1714 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 3 izbový rodinný dom v prevedení dvojdomu s terasou a pozemkom v Miloslavove - Alžbetin dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Alžbetin Dvor | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový moderný rodinný dom v prevedení dvojdomu s terasou a pozemkom v Mil

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

308,900 € 4290 €/m²

Svetlý a priestranný 2 izbový byt s balkónom a pivnicou v tehlovom dome na sídlisku Muškát

Reality Pezinok

2 izbový byt | Veltlínska | 57 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na sídlisku Muškát v Pezinku na Veltlínskej ulici s uzavretým v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

182,500 € 3202 €/m²

Útulný 2 izbový byt v tichej lokalite so zeleňou a s bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt na Bodrockej ulici v Bratislave v mestskej časti Podunaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3633 €/m²

Zariadený 2 izbový byt v projekte Nový Jantár s loggiou a s výhľadom na zelenú krajinu

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 50 m²

Ponúkame na predaj vzdušný, tichý, svetlý 2 izbový byt v projekte Nový Jantár na Jantárovej uli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4880 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (22997)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie