Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami

Reality Čierny Balog

3 izbový byt | Nevyplnená | 97 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v Čiernom Balogu (87 m2). Nevyhovuje vá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

Cena dohodou

Novinka
Novinka

ID-3627 Rodinný dom - Chmeľová - okres Bardejov

Reality Chmeľová

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:3627 Ponúkame na predaj rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom o výmere 1480 m² v obci Chme

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Chmeľová

89,900 € 89900 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbové domy / Skalka nad Váhom

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

4-izbové novostavby rodinných domov – projekt Bývanie Skalka III. etapa | Skalka nad Váhom Po

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Skalka nad Váhom

219,900 € 1759 €/m²

Novinka
Novinka

ID-4075 Na predaj rodinný dom v obci Voľa – len 10 minút od Michaloviec

Reality Voľa

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:4075 Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Voľa, vzdialenej iba približne 10 minút jazdy od

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Voľa

74,900 € 74900 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Slnečný 3 izbový byt - loggia + parkovacie státie - Vinohrady - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3 izbový byt na ulici Malokr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4987 €/m²

Novinka
Novinka

Svetlo, výhľad a pokoj - na predaj 2 izbový byt v korunách stromov - Ružinov - Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zimná | 42.24 m²

Túžite ráno popíjať kávu na loggii obklopenej tichom a zeleňou? Presne takto môžu vyzerať vaše

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

217,990 € 5161 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Praktický 1 izb byt s kobkou - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Železničná | 32 m²

Realitná kancelária JKV Real Vám ponúka na predaj tento šikovný 1 izbový byt, kde nenájdete hlu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

126,990 € 3968 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný a kompletne zariadený 2- izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 45 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávane

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj – stavebný pozemok v obci Terany pri Dudinciach

Reality Terany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 659 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v pokojnej obci Terany, len 2 minúty autom od kúpeľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Terany

25,000 € 38 €/m²

Novinka
Novinka

Mezonet v obci Zohor na Školskej ulici

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný mezonetový 3-izbový byt v obci Zohor na ulici Školská. Byt je no

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zohor

195,000 € 2344 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký 1-izbový byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt na Štrkovci na Medzilaboreckej ulici v Ružinove. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,500 € 3908 €/m²

Rodinný dom v Záhorskej Bystrici na ulici Donská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 119 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom zo záhradou o celkovej rozlohe (štvorcového) pozemku 751 m2, v B

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

390,000 € 3277 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt v novostavbe na ulici Ružinovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38.7 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova – ulica Ružinovská. Byt s vým

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5943 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový byt na ulici Švabinského, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Švabinského | 83.37 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Švabinského. Byt s výmerou 83,37 m2 sa nac

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 3430 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA - 4 izbový / 2 samostatné byt. jednotky, Wolkrova

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa jedn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3840 €/m²

Novinka
Novinka

2- izbový byt na Mikulášskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 50.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v lukratívnej lokalite priameho centra Bratislavy,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4644 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v obci Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Malé Leváre | 554 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v peknej, tichej lokalite v Malých Levároch (nie Alej). Jed

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

79,900 € 144 €/m²

Novinka
Novinka

2,5 izbový byt v tehlovom dome, Medzilaborecká ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo veľmi tichej a vyhľadávanej časti Ružinova, na ulici Medzi

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný 3-izbový byt s predzáhradkou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Novinka
Novinka

2- izbový byt v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Nezadaná | 47.05 m²

Ponúkame na predaj tichý a svetlý 2-izbový byt s výhľadom do zelene, nie do susedovho okna. Mod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbový byt, Bratislava/Nové Mesto, ulica Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, na ulici Nová Rožňavská. V

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3-izbového bytu, Bajkalská, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 130 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v projekte Tri veže na Bajkalskej ulici v Bratislav

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt, ulica Bodrocká, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava – Podunajské Bisku

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3603 €/m²

Novinka
Novinka

Prerobený 3-izbový byt 71,55 m², Tehelná, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Tehelná | 71.55 m²

Realitná kancelária Maxim Real ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Tehel

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

254,000 € 3550 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22997)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Upresniť hľadanie