Na predaj 3i byt pre aktívnych ľudí na kompletnú rekonštrukciu- najvyššie poschodie a top výhľady, Sihoť 1

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nábrežná | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 76 m² na vyhľadávanej ulici Nábrežná v Tr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,900 € 2236 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 4-izbový tehlový bungalov s 10 kW fotovoltikou, 154 m², Mokrance

Reality Mokrance

Rodinný dom | Gaštanová | 154.1 m²

Vlastná výroba elektriny a odhadované mesačné náklady na elektrinu do cca 50 € pre 4-člennú rod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mokrance

379,000 € 2459 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT / ponúka na predaj 6 izbovú haciendu na pozemku 2175m2 v obci Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Čerešňová | 465 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj veľkorysú rodinnú vilu v tichej lokalite obce Malý

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

1,300,000 € 2796 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 613 m²

DOM-REALÍT, - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore, vo veľmi kľudnej okrajov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

95,000 € 155 €/m²

Novinka
Novinka

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ byt s ideálnou dispozíciou a panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Uhrova | 88 m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kramáre na Uhrovej ulici. Jedine

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,900 € 4203 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 705 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

110,000 € 156 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 600 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

112,000 € 187 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 650 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

120,500 € 185 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 650 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

120,500 € 185 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 1-izbový byt, Ružinov. Aj investične

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 48.37 m²

BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s balkónom v staršej novostavbe v Ružinove. BYTOV

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,000 € 4321 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Priestranný 4-izbový byt v top lokalite Humenné

Reality Humenné

4 izbový byt | Nemocničná | 83 m²

ID:522 GE-MAX Reality ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt v Humennom, ktorý je ideálnou voľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 4izbový rodinný dom v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Zastavaná plocha je 119 m2. Dom je postavený z kvalitnej tehly Porotherm, zateplený polystyrén

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rastislavice

185,000 € 1850 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 1-izbového bytu Šaľa

Reality Šaľa

1 izbový byt | V. Šrobára | 39 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom útulný a svetlý byt po čerstvej výmaľbe (jar 2026), ideálny pre j

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2i RD v Smoleniciach – inteligentné bývanie s nízkymi nákladmi

Reality Trnava

Rodinný dom | 50 m²

Novostavba | Smart technológie | pokojná lokalita pod Malými Karpatmi _________________________

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

145,000 € 2900 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 3izb byt Trebišovská ul. Košice, Košice - Západ s loggiou

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trebišovská | 55 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom 3izb byt v lukratívnej časti Košice - Západ. Nachádza sa na

Publikované: 05.04.2023 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom, 1 izbový, byt 29m2 s pivnicou, moderná rekonštrukcia pre náročného klienta Kaspická ul. , Košice-NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Kaspická | 29 m²

VISIT REAL Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka na prenájom 1 izbov

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predaj meštiacky byt historické centrum mesta Košice, Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 74.08 m²

Predaj meštiacky byt s vysokými stropmi a výborným investičným potenciálom - historické centru

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

275,000 € 3712 €/m²

Novostavba RD "D" v obci Perín-Chym časť Vyšný Lánec

Reality Nižný Lánec

Rodinný dom | Nezadaná | 112.39 m²

Exkluzívne rodinné domy, Košice - okolie Vyšný Lánec v stave ukončená hrubá stavba. Ponúkame

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nižný Lánec

142,000 € 1263 €/m²

RD na predaj Košice - Krásna , Edisonova ul., stará časť

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Edisonova | 195 m²

Predaj RD KOŠICE - Krásna. Hľadáte pokojné bývanie s atmosférou vidieka, no zároveň s výborno

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

239,990 € 1231 €/m²

Predaj 3izb tehlový byt na Bencúrova ul. s vlastným dvorom s možnosťou na parkovanie, širšie centrum mesta Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencúrova | 73 m²

3-izbový byt s dušou v tehlovom dome, 73 m² – Bencúrová ulica, Košice (širšie centrum) v blízko

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

221,000 € 3027 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt s loggiou v tichej časti Košíc – Sever, Palkovičova ulica

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Palkovičova | 53 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2izb byt, so samostatnou kuchyňou do ktorého sa môžet

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

780 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Chyžné, okres Revúca

Reality Chyžné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 894 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v pokojnej obci Chyžné v okrese Revúca, vhodný na výstavbu r

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chyžné

30,000 € 34 €/m²

Rezervované - Ponúkame 1izb byt na predaj v centre mesta Košice, Tyršovo nábrežie

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 42 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou rozlohe 42 m2 nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

169,000 € 4024 €/m²

Na predaj pozemok so stavebným povolením košice-okolie

Reality Vyšná Hutka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 725 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na konci obce Vyšná Hutka, Košice - okolie, situovaný v ti

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Hutka

108,000 € 149 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22995)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30346)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Upresniť hľadanie