Kancelársky celok 166m2 na Bôriku

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 166 m²

Uzavretý kancelársky priestor na 2.poschodí o výmere 166m2 s vlastnou kuchynkou. Ponúkaný pries

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,491.3 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novostavba - 4 izbový bungalov s krytou terasou, pozemkom 590 m2, Borievková, Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Borievková | 120 m²

Na predaj moderný 4-izbový bungalov v novej lokalite Južná brána – Senec Hľadáte kvalitné, kom

Publikované: 07.10.2022 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Senec

339,000 € 2179 €/m²

Novostavba - 3 izbový rodinný dom s pozemkom o výmere 338 m2

Reality Kátlovce

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom, ktorý je ako stvorený pre pár alebo malú rodinu, hľada

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Kátlovce

189,000 € 2363 €/m²

Klimatizovaná kancelária 17m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 20.49 m²

Klimatizovaná kancelária na 4.poschodí o výmere 17m2 s výhľadom na celú Žilinu. Ponúkaný priest

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

204.9 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj rekreačná chata v obci Blahová-Madarász

Reality Blahová

Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rekreačnú chatu NA CELOROČNÉ UŽÍVANIE a pozemok s výmerou 404 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Blahová

127,500 € 2125 €/m²

Dve prepojené kancelárie - 32m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 32.4 m²

Kancelársky celok o výmere 32,4m2 na 3. z 5 poschodí administratívnej budovy na žilinskom Bôrik

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

324 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom v Podunajských Biskupiciach

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s možnosťou komerčného využitia. Zariadenie nehnute

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

421,800 € 3195 €/m²

Na predaj investičný 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4704 €/m²

TOP PONUKA Zrekonštruovaná mestská vila v centre BB – luxus, súkromie a štýl „Glamour"

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 224 m²

NEST realitná kancelária pripravuje pre vás do ponuky na predaj jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Info v RK

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

rodinný dom v BA IV - Záhorská Bystrica, ul. Donská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 119 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom na ul. Donská, BA IV – Záhorská Bystrica. Výmera pozemku celkom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

390,000 € 3277 €/m²

Novinka
Novinka

TOP Realitka - Exkluzívne - SP 570m2, všetky IS, Súkromný Areál, Centrum Obce - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Svätoplukova | 570 m²

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

144,999 € 254 €/m²

TOP Realitka - TOP Ponuka - Exkluzívne - 8-izb, 1-poschodový-RD, tehla, rekonštrukcia, zateplenie Piešťany – Banka

Reality Banka

Rodinný dom | Bananská | 320 m²

TOP Realitka - TOP Ponuka - Exkluzívne - 8-izb, 1-poschodový-RD, tehla, rekonštrukcia, zateplen

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Banka

Info v RK

Šikovný zariadený kancelársky celok s možnosťou bývania v blízkosti Polusu/VIVO, Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 50 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky celok na Bajkalskej ulici na hranici Ružinova a Nového Mesta,

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

525 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom jedinečný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Junácka | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom jedinečný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Junáckej u

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom nový a plne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanom projekte NUPPU TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 69 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový a plne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanom projekte NUPPU v Ru

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj ponúkame príjemný trojizbový byt, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Na predaj ponúkame príjemný trojizbový byt na ulici L. Novomeského v Pezinku, ktorý prešiel kom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Na dlhodobý prenájom svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt o výmere 71 m2 na u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom obchodných priestorov v top frekventovanej lokalite - Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 80 m²

Ponúkame na prenájom flexibilné obchodné alebo obchodno-komerčné priestory v etablovanom obchod

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Skladové priestory Priemyselná Trnava, 2000m2

Reality Trnava

Skladový objekt | Priemyselná | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v uzatvorenom objekte na Priemyselnej v Trnave. K dis

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na prenájom Trnava

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj stavebný pozemok v atraktívnej časti v obci Lehnice - Malý Lég

Reality Lehnice

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 535 m²

Jedná sa o novovzniknutú časť určenú pre výstavbu RD – všetky IS (voda, elektrika, kanalizácia)

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Lehnice

155 €/m2 155 €/m2

Na predaj budova v lukratívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kukuričná | 898 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu v lukratívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto, na Kukuričnej uli

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 991 €/m²

Na prenájom obchodné priestory na ul. Miletičova, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Miletičova | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory vhodné na predajňu alebo sklad, nachádzajúce sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj parkovacieho miesta, Senec

Reality Senec

Garáž | Námestie 1. mája | 15 m²

Ponúkame Vam na predaj parkovacie miesto vcentre mesta na Namesti 1 mája 9 v Senci . Vstup do g

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Senec

28,000 € 1867 €/m²

Skladové priestory, Bratislavská, Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Bratislavská ulica | 580 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na ulici Bratislavská v Trnave. Sklad má výmeru 580m2

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23117)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Upresniť hľadanie