TOP 3 izbový byt v TN - Saratovská, novostavba

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 71 m²

Ponúkame na predaj parádny 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Trenčíne na Juhu - Saratovská

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Investičný 1 izbový byt Trenčín - Soblahovská, 38 m2

Reality Trenčín

1 izbový byt | Soblahovská | 38 m²

Ponúkame na predaj investičný 1 izbový byt s balkónom v Trenčíne na Soblahovskej ulici /výborn

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Trenčín

125,000 € 3289 €/m²

NOVÁ CENA Záhradka s chatkou Trenč. Teplice, 305 m2

Reality Trenčianske Teplice

Záhradná chatka | Sady Pod Dedovcom | 22 m²

Ponúkame na predaj záhradku s chatkou v Trenčianskych Tepliciach v záhradkárskej osade Žliabok

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Víkendová chalupa v obci Bukovec 2572 m2

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame na predaj víkendovú chalupu v lokalite Myjavských kopaníc v obci Bukovec časť Dankovc

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

Cena dohodou

Hľadáme 3 izbový byt v Trenčíne - Soblahovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 72 m²

Hľadáme 3 izbový byt v Trenčíne - Soblahovská . Podmienka: balkón, výťah, slnečná strana, prí

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Trenčín

Info v RK

PREDAJ LUXUSNÝCH APARTMÁNOV v EMIRÁTOCH

Reality Spojené Arabské Emiráty

Apartmán | Spojené Arabské Emiráty

Ceny nehnuteľností v lokalite rastú s každým postaveným poschodím a my Vám ponúkame možnosť byť

Publikované: 02.03.2023 Aktualizované: 06.01.2026
Byty na predaj

Info v RK

NOVÁ CENA Polyfunkčný objekt Trenčín 934 m2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nám. sv. Anny | 786 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny polyfunkčný objekt v Trenčíne - Námestie sv. Anny. Bližšie

Publikované: 17.06.2016 Aktualizované: 28.09.2025
Objekty na predaj Trenčín

1,100,000 € 1399 €/m²

Rekreačný pozemok Trenč. Teplá - Dobrá 1683 m2

Reality Trenčianska Teplá

Rekreačný pozemok | 1,683 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v obci Trenčianska Teplá časť Dobrá v blízkosti Leo

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 19.12.2024
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

63,000 € 37 €/m²

Investičný pozemok Nová Dubnica 4296 m2

Reality Nová Dubnica

Komerčná zóna | SNP | 4,296 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Novej Dubnici - ulica SNP. Rozloha pozemku je

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 26.11.2024
Pozemky na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Stavebný pozemok Trenčianske Teplice 1861 m2

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 1,861 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v blízkosti centra mesta Trenčianske Teplice na Partizánske

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 30.08.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

135 €/m2 135 €/m2

Veľký rodinný dom s veľkým pozemkom na ul. M. Uhra.

Reality Michalovce

Rodinný dom | Miloša Uhra | 327 m²

Hľadáte priestranné bývanie v tichej časti mesta s výbornou dostupnosťou do centra Michaloviec?

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Domy na predaj Michalovce

320,000 € 979 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

▼ Kancelárie s parkovacím miestom na prenájom – 36 m2, Prešov.

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Vajanského | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajú sa na prízemí budovy v centre Prešova

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Priestory na prenájom Prešov

378 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

▼ Administratívny priestor v centre mesta Prešova - plocha 69 m2.

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Vajanského | 69 m²

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Prešov

724 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Veľká garáž (plocha 37 m2) s elektrinou – zaparkujete aj 2 autá.

Reality Prešov

Garáž | Alexandra Matušku | 37 m²

Hľadáte bezpečné parkovanie na Sekčove alebo praktický skladový priestor s elektrinou? Ponúkam

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Prešov

52,000 € 1405 €/m²

člen NARKS

84 árový pozemok vhodný na výstavbu čerpacej stanice PHM.

Reality Sobrance

Iný stavebný pozemok | Pri parku | 8,383 m²

Realitná kancelária Reality VLADOM Vám exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok s výmerou c

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Sobrance

Cena dohodou

člen NARKS

Stavebný pozemok o výmere 1 568 m², Hrádok.

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Kamenárska | 1,568 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o výmere 1 568 m² v lukratívnej štvrti

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Michalovce

120 €/m2 120 €/m2

člen NARKS

< Pozemok s krásnym výhľadom v rezidenčnej štvrti – Hrádok.

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Hrádok | 1,310 m²

Realitná kancelária Reality VLADOM Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký stavebný pozemok s vým

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Michalovce

190 €/m2 190 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

^ Na predaj pozemok s elektrickou prípojkou – Fintice, plocha 648 m2.

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Na Odálke | 648 m²

Predstavujeme Vám na predaj krásny slnečný pozemok v svahu, čo umožňuje zaujímavé architektonic

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

52,500 € 81 €/m²

člen NARKS

▼ Pozemok, plocha 80 árov, pri Toryse na sídlisku III.

Reality Prešov

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 8,000 m²

▼ Základné informácie Lokalita - v strede sídliska III. v Prešove pri rieke Torysa. Plocha - 0,

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

2 miestnosti ako ambulancia, plocha 19+24 m2

Reality Prešov

Iný priestor | Slovenská | 43 m²

Hľadáte nové priestory pre Vašu činnosť alebo potrebujete jednoducho zmenu? Máme pre Vás niečo

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Prešov

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok so stavebným povolením v Jablonovom - 1 786 m².

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,786 m²

Tam, kde les rozpráva príbeh vášho budúceho domova , miesto kde príroda stráži ticho a potok ne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

255,000 € 143 €/m²

Novinka
Novinka

Prémiová investičná príležitosť 4-izbového bytu v srdci mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4988 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO s loggiou a parkovaním.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predaj priestranného 5-izbového RD s murovaným bazénom v Podunajských Biskupiciach.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Padlých hrdinov | 383 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s nadštandardnou úžitkovou plochou 383 m², kt

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

990,000 € 2585 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23117)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie