Pozemok na predaj - ul. Cádrova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 535 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 535 m² situovaný v jednej z najžiad

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

406,600 € 760 €/m²

Na predaj garáž na Rajčianskej ulici vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Rajčianska | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž o výmere 14,2 m², situovanú v mestskej časti Bratislava

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

27,500 € 1964 €/m²

Na predaj garáž na Dúdvažskej ulici

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Dudvážska | 14 m²

Ponúkame na predaj garáž – Dolné Hony, Dudvažská ulica (pri Tescu), Bratislava Cena: 20 000 €

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

20,000 € 1429 €/m²

Dom s bazénom a záhradou, Martinska – Šibenik

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na jedinečnom mieste v chránenej oblasti Martinska, neďaleko Šibenika, sa nachádza tento lux

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

1,390,000 € 5354 €/m²

Energeticky úsporná moderná oáza v Nine s bazénom a saunou, apartmán A2

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

V pokojnej časti prvého chorvátskeho kráľovského mesta Nin vzniká inovatívna nehnuteľnosť na

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

380,000 € 3587 €/m²

Dom s dvoma bytmi a záhradou, blízko mora, Sabunike-Nin, Zadar

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V meste Sabunike sa nachádza dom s dvoma bytmi a upravenou záhradou s priestorom na spoločen

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

260,000 € 2542 €/m²

Novozrekonštruovaný dom 287 m², 6 apartmánov, 100 m od mora, Zaton, Zadar

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Len pár krokov od mora a upravenej pláže sa nachádza novozrekonštruovaný dom so šiestimi apa

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

630,000 € 2195 €/m²

Dom vo Valture len 1 km od mora na predaj

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Istria, Valtura: Na predaj samostatne stojaci dom vo Valture, situovaný uprostred zelene, n

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

385,000 € 2567 €/m²

Priestranný apartmán s dvoma spálňami a výhľadom na more, Račišće, ostrov Korčula

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na treťom poschodí budovy priamo pri mori v Račišći sa nachádza priestranný apartmán s rozlo

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

210,000 € 3133 €/m²

3-izbový byt, 103,90 m², novostavba – Šibenik, Grebaštica

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Byt sa nachádza v prestížnom komplexe pri pobreží v tichom a pôvabnom prostredí Grebaštica,

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

950,000 € 9143 €/m²

Kostrena Hills – Dizajnový apartmán so záhradou Rijeka

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

V prestížnom projekte Kostrena Hills sa nachádza výnimočne vybavený a zariadený apartmán na

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

450,000 € 4635 €/m²

Na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Račianska | 172 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence na Rači

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Chata na predaj - Sološnica, Malacky

Reality Sološnica

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 48 m²

Ponúkame na predaj murovanú chatu v obci Sološnica, okr. Malacky. Chata sa nachádza v záhrad

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Sološnica

68,000 € 1417 €/m²

Skladové priestory na prenájom - Žitavce, Nitra

Reality Žitavce

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory so zázemím a kanceláriou, ktoré sa nachádzajú v okr

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Priestory na prenájom Žitavce

3,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Nový zateplený skladový priestor na prenájom - Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Nezadaná | 300 m²

V Trnave ponúkame na prenájom nový zateplený skladový priestor vo veľkosti 300m2. Vstup do skl

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Trnava

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Atraktívny stavebný pozemok s nádherným výhľadom – 1 190 m², Vela Luka, ostrov Korčula

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Ideálna príležitosť na výstavbu rodinného domu alebo luxusne

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

200,000 € 168 €/m²

Na prenájom - Kancelársky priestor 17m2, ul. Bárdošova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 17 m²

Kancelárie majú vchod z chodby , ale niektoré sa dajú medzi sebou prepojiť aj dverami ,samozrej

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Na prenájom - Kancelársky priestor 36m2, ul. Bárdošova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 36 m²

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Slnečný pozemok len kúsok od pláže – ideálny pre apartmánový dom

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Tento stavebný pozem

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

63,000 € 185 €/m²

Atraktívny pozemok pri mori s rozlohou 5 107 m² – Lastovo, Zaklopatica

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Na nádhernom ostrove

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

280,000 € 55 €/m²

Stavebný pozemok 1355 m² s výhľadom na more – investičná príležitosť vo Vela Luke

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Tento atraktívny stavebný pozemok s výmerou

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

216,800 € 160 €/m²

Dom na predaj, Barban, 87.00m²

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Istria, Raša – Nový ro

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

360,000 € 4138 €/m²

Reprezentatívny kancelársky celok, 209,83m2, v centre na Panenskej ulici, BA1

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 209.83 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove v cent

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23118)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie