Reštauračné priestory | Záhradnícka | 332.4 m²
Ponúkame na predaj obchodno-reštauračný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Z
797,760 € 2400 €/m²
Obchodné priestory | Záhradnícka | 332.4 m²
797,760 € 2400 €/m²
Garáž | Bebravská | 13 m²
Ponúkame Vám na predaj zrenovovanú garáž, na Bebravskej ulici. Pozemok vo vlastníctve. Rozmer g
27,500 € 2153 €/m²
Komerčná zóna | priemyselna zona | 5,400 m²
Ponúkame na prenájom pozemok v katastri obce Zohor, s výbornou dostupnosťou na diaľnicu.
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 47 m²
Ponúkame na prenájom dobre situovaný administratívny priestor v tesnej blízkosti trhu Mi
14 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac
Garáž | Valchárska | 21 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza na rohu Valchárskej a Čipká
37,900 € 1805 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 36 m²
Ponúkame na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor na Bojnickej ul. v BA III - Nové Mes
292 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garáž | Gašparíkova | 20 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza v radovej zástavbe garáží n
39,900 € 1995 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzova | 40 m²
Kancelárske priestory na prenájom v administratínej budove v Ružinove. V budove sa nachádza
12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 68 m²
Ponúkame na prenájom klimatizovaný zariadený kancelársky priestor na Galvaniho ul. v BA II -
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1,900 m²
Ponúkame Vám na predaj unikátnu útulnú chata na okraji lesa – Malé Karpaty. Miesto, kde sa zas
84,900 € 45 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Krásne, nové a kompletne zariadené apartmány postavené v roku 2025 s očarujúcim výhľadom na mor
250,000 € 4167 €/m²
2 izbový byt | A. Gwerkovej | 55 m²
Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt na Gwerkovej ulici 25 v Petržalke, v časti
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,228 m²
Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo
6.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Na pántoch | 2,000 m²
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Račianska | 84 m²
Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Medveďovej | 50 m²
Ponúkame Vám na prenájom 2izbový byt na Medveďovej ulici v Petržalke. Byt má rozlohu 50 m2. N
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garáž | Macharova | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž v garážovom dome na Macharovej ulici v Petržalke. Rozloha garáže
50,000 € 2778 €/m²
Rekreačný pozemok | Prístav | 500 m²
Predstavte si vlastné mólo na pokojnom ramene Dunaja, kde ráno začínate kávou pri ramene rieky
50,000 € 100 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 274.01 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove na Palisá
14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Kračanská cesta | 8,273 m²
Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné haly v polyfunkčnom areály nachádzajúcom sa v Dunajskej S
4.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Záhorácka | 20 m²
Ponúkame na prenájom exkluzívne obchodné priestory s celkovou výmerou 20 m2 v Malackách na Záho
369 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Lazaretská | 248.5 m²
Ponúkame na prenájom uzavretý priestor na Lazaretskej/Cintorínskej ulici v centre Bratislavy, S
12.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Iný objekt | Klincová | 14 m²
Ponúkame na predaj parkovacie státie – Klincová ulica, Bratislava – Ružinov Cena: 19 90
19,900 € 1421 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.