Predám pozemok v Záhorskej Bystrici v Bratislave

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rekreačný pozemok | Hodonínska | 2,082 m²

Predám pozemok v Záhorskej Bystrici v Bratislave. Pozemok podľa územného plánu je v záne slúžia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

145,000 € 70 €/m²

Predaj | Novostavby 5-izbových rodinných domov - Kameničany

Reality Kameničany

Rodinný dom | Kameničany | 150 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva moderné 5-izbové rodinné domy v atraktívnej lokalite Il

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kameničany

259,900 € 1733 €/m²

Predaj | Moderný 1,5-izbový byt v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Mládežnícka | 42 m²

Aura | Concept Vám ponúka na predaj kompletne prerobený 1,5-izbový byt v Považskej Bystrici. By

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

127,900 € 3045 €/m²

Prenájom | Priestranný 2-izbový byt s 2 balkónmi | Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Bajzová | 67 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

BLVCK - Omnia. Hra na parkovanie skončila!

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova | 14 m²

Každý večer rovnaký príbeh. Krúžiš po Ružinove, čakáš na šťastie a hráš sa na „lovca parkovania

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,500 € 1893 €/m²

3-izb.chata,7,6ár.pozemok, rekonštr, Baška–Maša

Reality Baška

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-i

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Baška

220,000 € 2200 €/m²

Výnimočná ponuka: štyri 2 izb.byty v 1 tehlovom dome, Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

NA PREDAJ: MODERNÝ 3 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE - POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 74 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt v jednej z

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

327,000 € 4419 €/m²

Na predaj RD s polyfunkciou, - okr. Zvolen

Reality Železná Breznica

Rodinný dom | - | 486 m²

Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka nehnuteľnosť, ktorá nie je pre každého. Je pre človeka, kto

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Železná Breznica

274,900 € 566 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj samostatne stojaca budova - Plášťovce

Reality Plášťovce

Polyfunkčný objekt | - | 395.05 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Plášťovce

45,900 € 116 €/m²

Na predaj slnečný pozemok - Valkov Domaša

Reality Bžany

Rekreačný pozemok | - | 229 m²

Kancelária Realitné Očko ponúka na predaj rekreačný pozemok v jednej z najobľúbenejších častí D

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bžany

120 €/m2 120 €/m2

Predaj ornej pôdy len 2Eur/m2

Reality Vištuk

Orná pôda | Vištuk | 2,347 m²

STARS REALITY Vám ponúka na predaj ornú pôdu v obci Vištuk o výmere 2347m2. V cene je zahrnuté

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vištuk

4 €/m2 4 €/m2

Predaj garážového státia v blízkosti CITY PARK Rovinka a nového Urban Fitness.

Reality Rovinka

Garáž | Hlavná 162/A | 14 m²

STARS REALITY ponúka na predaj garážové státie v novostavbe nachádzajúce sa v tesnej blízkosti

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Rovinka

1 € 0 €/m²

Predaj bytov v developerskom projekte NAKLASKU - Zlaté Klasy

STARS REALITY prináša projekt Na Klásku, novú ponuku moderného bývania, ktoré spája kvalitnú ar

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

108,000 € 1929 €/m²

NOVOSTAVBA domov v slepej uličke - Horné Mýto

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | - | 70 m²

Stars Reality Vám v novom deloperskom projekte vám ponúka na predaj moderné a energeticky úspo

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

189,000 € 2700 €/m²

NOVOSTAVBA nebytový priestor 32 m² v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Priestor pre sklad | - | 32 m²

STARS REALITY ponúka na predaj nebytový priestor o výmere 32 m², nachádzajúcu sa v obci Dvory n

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Dvory nad Žitavou

12,500 € 391 €/m²

Priestor pre obchod a služby v TOP lokalite

Reality Púchov

Objekt pre obchod | Ul. 1. mája | 60 m²

NA PRENÁJOM I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na prenájom svetlý nebytový priestor s

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Púchov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom reklamnej plochy MEGABOARDU -BRATISLAVA, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Plocha pre reklamu | Budatínska | 50 m²

STARS REALITY ponúka na prenájom ponúkame veľkoplošnú reklamnú konštrukciu typu megaboard s výn

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

3,000 €/mesiac 60 €/mesiac/m²

Na predaj budova s parkovaním v srdci Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | - | 960 m²

Exkluzívna developerská príležitosť – moderné bývanie s vysokým investičným potenciálom Realit

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,790,000 € 1865 €/m²

VÝHODNÁ CENA Rodinný dom Kľúčovec, pozemok 711 m2

Reality Kľúčovec

Rodinný dom | Kľúčovec | 220 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Kľúčov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kľúčovec

145,000 € 659 €/m²

BYTOČ RK - 5-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - Gradisca d'Isonzo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

179,000 € 869 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb byt 123m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Muzzana del Turgnano

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v tichej

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 976 €/m²

BYTOČ RK - veľký 4-izb byt 148m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Muzzana del Turgnano

Reality Taliansko

4 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame v tichej štvrti mes

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

98,000 € 476 €/m²

BYTOČ RK - vidiecky 4-izb. RD v Taliansku neďaleko mora s pozemkom 1.080 m2 - Fiumicello

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia a slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

169,000 € 1300 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie