Kancelária v historickom Lombardiniho dome centrum Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Horný Val | 42 m²

Ponúkame na prenájom elegantnú kanceláriu s rozlohou 42 m² v nádhernom historickom Lombardiniho

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor s parkovaním priemyselná zóna

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 76 m²

Kancelársky priestor na 3.NP v 4 - podlažnej budove v priemyselnej zóne s vlastným parkoviskom.

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

STAVEBNY POZEMOK LORINCIK + STAVEBNE POVOLENIE + PROJEKT

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 510 m²

ALMA Reality Vám ponuka jedinečnú príležitosť získať vlastný stavebný pozemok s rozlohou 510 m2

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

173,999 € 341 €/m²

Pozemok s drevenou chatkou v Sečovciach

Reality Sečovce

Chalupa, rekreačný domček | - | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradku s drevenou záhradnou chatkou v záhradkárskej oblasti pri meste

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sečovce

13,500 € 338 €/m²

3-izbový rodinný dom - Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | - | 90 m²

Koval reality ponúkajú na predaj tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou cca 90 m². Dom sa nach

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šurany

112,900 € 1254 €/m²

NA PRENÁJOM: 2 izb. byt, 2x balkón, parkovacie státie, Ul. Svornosti

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Svornosti | 68 m²

Butterfly-reality ponúka na prenájom 2 izb. byt s parkovacím miestom v BA II – v Podunajských B

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3 izbový priestranný, slnečný byt s terasou a garážovým státim BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňova | 90 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v známom a obľúbenom projekte BORIA na Drieňovej u

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Útulný 2-izbový byt na Šoltésovej ulici Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šoltésovej | 55 m²

Bývanie snov na Šoltésovej ulici! Ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt na Šoltésovej ulici

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

870 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Klimatizovaný, 2i byt, šatník, garážový box v cene, Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 65 m²

Na prenájom krásny, moderne zariadený, slnečný 2i byt s garážovým boxom, Dona Sandtnera, Pezino

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: 5-izbový rodinný dom v Limbachu: Bývanie priamo nad vinicami

Reality Limbach

Rodinný dom | Vavrinecká | 130 m²

Butterfly-reality vám exkluzívne ponúka moderný rodinný dom na Vavrineckej ulici. Ideálna kombi

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Limbach

650,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívna horská chata s vírivkou a nádhernými výhľadmi

Reality Zákopčie

Vidiecky dom | - | 240 m²

🏡 Exkluzívna horská chata s vírivkou a nádhernými výhľadmi – Zákopčie (Vojty 858) Ponúkame na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zákopčie

195,000 € 813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 49.72 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2- izbový byt na sídl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

P R E D A J 4-izb mezonet s krbom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na predaj krásny, priestranný 4-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nám. Gy. Széchényiho | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt s dvoma balkónmi v meste Nové Zámky. Plocha: úžitková 78m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, 3 izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, 3 izbový byt v meste Nové Zámky. Plocha: úžitková 95m2. Nachádz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľkú, zariadenú garsónku s balkónom v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Garsónka | Michalská bašta | 35 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľkú, zariadenú garsónku s balkónom v centre mesta Nové Zámky. Plocha

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Chorvátsko - Sukošan Novostavba apartmánu len 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Sukošan - LUXUSNÝ APARTMÁN S VLASTNOU ZÁHRADOU, LEN 250 M OD MORA! Hľadáte ideálne miesto na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

281,855 € 3411 €/m²

Na prenájom priestor na Farskej ulici v Nitre

Reality Nitra

Obchodné priestory | Farská | 113 m²

Koval reality ponúkajú na prenájom nebytové priestory v centre Nitry. Ponúkame na prenájom neb

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom: 2-izb. byt s výhľadom na zeleň –Ružinov, Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratis

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 1,5 izbový byt Račianska ulica Guthaus, Bratislava EXPIS REAL

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 45 m²

Realitná kancelária Expis real ponúka na prenájom exkluzívny, slnečný 1 a pol izbový byt s krás

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2 izb byt s loggiou, City Park Ružinov, Jarabinková ulica, Bratislava Nivy, Expis real

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 65 m²

Exkluzívne iba u nás: 2 izbový moderný byt v novostavbe City Park Ružinov, novotou voňajúci zar

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ Rodinný dom – Chata, obec Prievaly Záhorie, EXPIS REAL

Reality Prievaly

Rodinný dom | Hlavná | 56 m²

Nehnuteľnosť je možné využiť ako celoročne obývateľný dom, alebo ako víkendovú chatu. Na Liste

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prievaly

85,000 € 1518 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom aj loggiou v pôvodnom stave vo Valaskej

Reality Valaská

2 izbový byt | Švermova | 50 m²

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v tichej lokalite obce Valaská. Byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Valaská

75,000 € 1500 €/m²

PRENÁJOM 2 izb. byt s balkónom, pri HRADE, Krátka ul., BA Staré Mesto EXPIS REAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krátka | 80 m²

Exkluzívne iba u nás: Priestranný 2 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii v centre mesta, v jedi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23027)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie