Na prenájom 3- izbový byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Námestie Štefana Moyzesa | 68 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na prenájom štýlový 3-izbový byt v srdci Banskej Bystrice

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 4-izbová novostavba len 10km Nitry

Reality Nitra

Rodinný dom | Golianovo | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu v obci Golianovo. Plocha: úžitková

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

259,000 € 2023 €/m²

Maďarská certifikovaná RK Hunnia Home ponúka na predaj ihneď voľný, zariadený 2-izbový byt v obľúbenom VILA PARK v Rajke.

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj ihneď voľný , moderný 2-izbový byt s výmerou 46 m², ktorý sa nachádza v tic

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rajka

139,000 € 3022 €/m²

Budova v centre mesta Poprad, na predaj

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Námestie Svätého Egídia | 480 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt Poprad, Námestie Svätého

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK

Reality Poprad

Rodinný dom | Spišský Štiavnik | 115 m²

*Opäť v ponuke* Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny komp

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Poprad

219,990 € 1913 €/m²

Prenájom kancelárií na Zlatých pieskoch pri Shopping Palace

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom (BEZ NUTNOSTI PLATIŤ PROVÍZIU) kancelárie na Zlatých pieskoch, len na

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

158 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izbový byt Karpatská ul.,Staré mesto- Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Karpatská | 24 m²

Solidreal ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1 izbový byt + balkón + pivnica, ktorý m

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

PREDANÉ! 4-izb. RD so záhradou 1240m2 v Taliansku neďaleko pobrežia - San Michele al Tagliamento

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

PREDANÉ!Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro, či Bibione v Taliansku, kde začí

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

318,000 € 1228 €/m²

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU DOMU, REKREAČNEJ NEHNUTEĹNOSTI + DOHODA

Reality Lysica

Rekreačný pozemok | Lysica | 771 m²

Ponúkame Vám exkluzívne stavebný pozemok na predaj v obci Lysica, okres Žilina. Pozemok má ideá

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lysica

70,000 € 91 €/m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom skladový priestor s kanceláriou v meste Štúrovo

Reality Štúrovo

Skladový objekt | Továrenska | 220 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom skladový priestor s kanceláriou v novopostavenej hale, ktorá sa n

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Štúrovo

3,500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj rozsiahly pozemok 2,94 ha – Stará Huta

Reality Horný Tisovník

Pozemok pre rodinné domy | - | 29,443 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok 2,94 ha v prírodnom prostredí –

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Horný Tisovník

89,900 € 3 €/m²

Na predaj 4-izbový byt Ružomberok sídlisko-Klačno

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Klačno | 78 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Ružomberok Ponúkame Vám na predaj 4 izbový b

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2051 €/m²

Predaný: POZEMOK č. 1, 1047 m2, Súlovce ,okr. TO

Reality Súlovce

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,047 m²

REGAL Reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu alebo rekre

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Súlovce

60,000 € 57 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BÁNOVCE nad BEBRAVOU – 4 –izb. dom / lokalita KANADA / IHNEĎ voľný / pozemok 690 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | - | 300 m²

V Bánovciach nad Bebravou ponúkame na predaj 4 – izbový rodinný dom. Dom sa nachádza vo vyhľadá

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

169,900 € 566 €/m²

RealityDS – PRENÁJOM zariadeného 2 izb. bytu s loggiou, 57,40 m2, ul. Agátová, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 57.4 m²

RK RealityDS Vám ponúka na prenájom pekne presvetlený, zariadený dvojizbový byt s loggiou, nach

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RealityDS - PREDAJ - 3 izb. byt so špajzou a loggiou, 72 m2, Čilistovská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Čilistovská cesta | 72 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt s loggiou, nachádzaj

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Šamorín

179,000 € 2486 €/m²

AARK: Rodinný dom pre náročného klienta, Školská, KRAKOVANY

Reality Krakovany

Rodinný dom | Školská | 362 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Krakovany

Cena dohodou

AARK: Ponúkame na predaj stavebný pozemok s rodinným domom, Nová ul., ABRAHÁM

Reality Abrahám

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 791 m²

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Abrahám

85,000 € 107 €/m²

Na predaj stavebné pozemky v Trsticiach

Reality Trstice

Pozemok pre rodinné domy | Trstice | 575 m²

Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky v Trsticiach. Pozemky majú rozlohu 575 m2, ich tvar a ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Trstice

47,500 € 83 €/m²

Predaj pozemku s kontajnerom -parkovanie motorky/skladovanie

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Polianky | 8.05 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka výnimočný predaj pozemku v osobnom vlastníctve + odolný

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

13,800 € 1714 €/m²

Na prenájom pozemok - záhrada s dobrou dostupnosťou z BA

Reality Blatná na Ostrove

Záhrada | Blatná na Ostrove | 100 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka exkluzívne na prenájom pozemok – záhradu s rozlohou od

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na prenájom Blatná na Ostrove

75 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

POZEMOK 14.796 m2, Horné Trhovište (Hlohovec)

Reality Horné Trhovište

Pozemok pre rodinné domy | - | 14,796 m²

Ponúkam Vám na predaj 3 pozemky (na LV orná pôda) o rozlohe 14796 m2 vo výlučnom vlastníctve v

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Horné Trhovište

295,920 € 20 €/m²

Na predaj pozemok - záhrada vhodný aj ako investícia

Reality Blatná na Ostrove

Záhrada | Blatná na Ostrove | 2 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka exkluzívne na predaj pozemok – záhradu s rozlohou 2 269

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Blatná na Ostrove

Cena dohodou

Rodinný dom Košice BARCA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Čkalovova | 130 m²

Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány Vám prináša na predaj Rodinný dom v mestskej čas

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

260,000 € 2000 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Rodinné domy na predaj (23028)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie