Apartmán | Valča | 22.1 m²
AURA | Concept Vám ponúka na predaj moderný apartmán vo Valči, ktorý sa nachádza v modernom kom
72,900 € 3299 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Národná | 100 m²
AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranné kancelárske priestory s celkovou výmerou 100
690 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nám. SNP | 53 m²
Ponúkame Vám na prenájom Zvolen, Nám. SNP. Plocha: úžitková 53m2. Cena 400 €. Na prenájom kance
400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 40 m²
Ponúkame Vám na prenájom Banská Bystrica, Horná. Plocha: úžitková 40m2. Cena 170 €/mesiac. Kanc
170 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Orná pôda | Trnové | 674 m²
AURA | Concept Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s krásnym výhľadom v mestskej časti Žilina
53,450 € 79 €/m²
Rodinný dom | Hlavná ulica 73/7 | 267 m²
MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klientov ponúkame na predaj rodinný dom v radovej z
240,000 € 899 €/m²
Garáž | 25 m²
VM REALITY ponúka na predaj tehlovú garáž s vlastným pozemkom, nachádzajúcu sa v meste Turčians
21,500 € 860 €/m²
Rodinný dom | x | 63 m²
Ponúkame na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v pokojnej, klientmi veľmi obľúb
185,999 € 2952 €/m²
3 izbový byt | MDŽ | 84 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v NOVOSTAVBE v jedinečnej lokalite mesta Šurany. Plocha: ú
239,900 € 2856 €/m²
Rodinný dom | Družstevná 3975/2 | 210 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj 2-generačný rodinný dom v tichej a obľúbenej obci
199,900 € 952 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 2,138 m²
🌿 Pozemok na výstavbu rodinného domu – Veľká Lúka Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponú
45 €/m2 45 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hronsek | 1,440 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1440 m², nac
164,900 € 115 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 572 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Červená Voda, okres Prešo
44,900 € 78 €/m²
Priestor pre sklad | - | 30 m²
STARS REALITY exkluzívne ponúka na prenájom nebytový priestor o výmere 32 m², nachádzajúcu sa v
150 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 956 m²
Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením v obci Chrastné
130,000 € 136 €/m²
Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 92 m²
Ďalší skvelý projekt iba v našej ponuke so stavebným povolením !!! Ponúkame Vám na predaj mod
215,000 € 2337 €/m²
Rodinný dom | Andovce | 98 m²
Nový Projekt !!!Výstavba zahájená s platným stavebným povolením !! Ponúkame Vám na predaj muro
169,900 € 1734 €/m²
Obchodné priestory | Veľká okružná | 16 m²
Ponúkame na prenájom priestor vhodný na zubnú ambulanciu o výmere 16 m2. Priestor sa nachádza n
500 €/mesiac 31 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Športovcov | 72 m²
NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES výhradne ponúka na predaj priestranný 2 izbový
110,000 € 1528 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 751 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka pozemok určený na výstavbu rodinného domov v obc
131,425 € 175 €/m²
2 izbový byt | Papraďová | 70 m²
STARS REALITY ponúka na prenájom 2-izbového bytu v Ružinove – Papraďová ulica Ponúkame na pren
700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Iný stavebný pozemok | Keblie | 1,195 m²
NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj pozemok o výmere 1195 m2, ktor
99,000 € 83 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²
🏡 Na predaj SLNEČNÝ stavebný pozemok 650 m² – Trenčín, Záblatie 🔥 Pripravený na výstavbu – st
225 €/m2 225 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | - | 66 m²
Predstavujeme Vám peknú, príjemnú chatu v záhradkárskej oblasti Trnava pri Laborci - miesto, kd
64,500 € 977 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.