DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 2i byt do 110.000,- €, MARTIN

Reality Martin

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Martine. Cena nehnuteľnos

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Martin

110,000 €

člen NARKS

Praktický 4-izbový bungalov v novovybudovanej lokalite- Horovce

Reality Horovce

Rodinný dom | Horovce | 93 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov, ktorý sa nachádz

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horovce

194,000 € 2086 €/m²

člen NARKS

Veľký dom - LIESKOVEC - 3 byty, pivnica, dielňa, sklad, pozemok 486 m2

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Osloboditeľov | 360 m²

AstonReal ponúka na predaj exkluzívne dvojdom - dva domy, dve súpisné čísla, 3 bytové jednotky

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

248,000 € 689 €/m²

člen NARKS

POZEMOK: 2.070 m2, k.ú. Hájniky (Sliač) možnosť výstavby

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 2,070 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 2.070 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

51,750 € 25 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 4 izb. byt, 91 m2, 7/9 posch. Rudlová - Chabenecká

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Chabenecká | 90 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v časti: Rudlov

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 2944 €/m²

člen NARKS

Ponuka vhodná pre developera: Slnečný stavebný pozemok- 2699 m2

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Vieska Bezdedov | 2,699 m²

AstonReal ponúka na predaj Investičné/ Developerské pozemky na výstavbu rodinných domov v dostu

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

139,000 € 52 €/m²

člen NARKS

Predaj: Dom - HOLODOM - BUNGALOV 131m2, 4.izby,, Senica -Topoľová

Reality Senica

Rodinný dom | Topoľová | 131 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinného domu vo vyhotovení holodom. Priestranný štvorizbový rodin

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senica

283,000 € 2160 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Rekreačný pozemok v obci Horná Breznica- 6877m2

Reality Horná Breznica

Rekreačný pozemok | 6,877 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok s nádherným výhľadom v obci Horná Breznica. Ho

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horná Breznica

34,000 € 5 €/m²

člen NARKS

Dostali sme DOPYT! Hľadáme pre klienta: 1i byt do 90.000,- €, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 1-izbový byt v Trenčíne. Cena nehnuteľn

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

90,000 €

člen NARKS

CHALUPA v rekreačnej oblasti TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ

Reality Zázrivá

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj CHALUPU v REKREAČNEJ oblasti - TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ. Ch

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

199,000 € 1244 €/m²

člen NARKS

PODNIKALTEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ - hotel, seniorhouse,.... TORNAĽA

Reality Tornaľa

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,500 m²

AstonReal Vám ponúka investičnú príležitosť v meste TORNAĽA. Jedná sa o starý MLYN, ktorý je mo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Tornaľa

315,000 € 210 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT! hľadáme pre klienta 1i bytd o 85.000€, P. Bystrica

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnut

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

85,000 €

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.251m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,251 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 4.888m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,888 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 4.115m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,115 m²

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

37 €/m2 37 €/m2

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! Hľadáme pre klienta 3i byt do 190.000€, B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Banskej Bystrici. Cena ne

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

Na predaj Rekreačný pozemok v blízkosti Púchova- 3432 m2

Reality Nimnica

Rekreačný pozemok | Nimnica | 3,432 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 3432 m2 v obci Nimnica, kt

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

20,000 € 6 €/m²

člen NARKS

AstonReal: na predaj stavebný pozemok s projektom - Osturňa

Reality Osturňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,776 m²

AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v malebnej obci Osturňa s možnosťou výstavby

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Osturňa

65,000 € 37 €/m²

člen NARKS

Moderný nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe na Námestí slobody

Reality Púchov

2 izbový byt | Námestie slobody | 45 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj elegantný nadštandardne zariadený 2-izbový byt situovaný v kvali

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Púchov

201,000 € 4467 €/m²

člen NARKS

AstonReal: ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom Spišský Štvrtok

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 331 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou v obci Spi

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

Cena dohodou

člen NARKS

Veľkorysý rodinný dom v tichej časti kde sa príroda stará o komfort

Reality Streženice

Rodinný dom | Štepnická | 200 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom s dvojgarážou a terasou v pokojnej časti Streženice. Do

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Streženice

399,900 € 2000 €/m²

člen NARKS

NOVÝ: 1i byt po úplnej rekonštrukcii s komplet novým zariadením na THK

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | THK | 30 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ: 1 izbový byt 30 m2, (typ BAURING), na 3/9 poschodí. Byt je po novej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 4997 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

AstonReal: PREDANÉ 3 - izbový byt o výmere 68 m2 s loggiou po rekonštrukcii, Spišská Nová V

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: 3i byt s balkónom, čiastočná rekonštrukcia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi. Celková rozloha bytu

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

120,000 €

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22998)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie