Obchodný priestor 96 m² vhodný na showroom, predajňu, služby, servis - Vienna Gate (2.posch.)

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 96 m²

Obchodné priestory o výmere 96 m² sa nachádzajú na 2.poschodí v novšej polyfunkčnej budove Vien

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

člen NARKS

Menšie kancelárie v modernej budove s flexibilnou dobou nájmu - od jednej kancelárie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 16 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárie (aj jednotlivo) so zázemím (v cene) v kompletne zrekonštru

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 21.02.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

362 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj, útulný a slnečný 2- izb. byt po rekonštrukcii (54 m2) v Hainburgu, ul. Jägergasse

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj útulný 2- izb. byt o výmere 54 m2 (45 m2 byt + 9 m2 murovaná pivnica s okno

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

164,900 € 3054 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

POZEMOK V TICHU PRI LESE V SLEPEJ ULIČKE – RAČA – STUPAVSKÁ ULICA – ZAUJÍMAVÁ BUDÚCNOSŤ

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 511 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

228,000 € 446 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Vnútorné parkovacie státie v Troch vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Bajkalská | 14 m²

Ponúkame na prenájom vnútorné garážové státie v Troch vežiach - veža I. na -1. poschodí. Cena 1

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

7-izbový rezidenčný rodinný dom, 2 podlažia, Mozartova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mozartova | 266 m²

V lokalite Hradného kopca, ktorá patrí k najžiadanejším adresám na Slovensku, ponúkame rodinný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,340,000 € 5038 €/m²

člen NARKS

Veľký 3-izb. byt (145m2) v absolútnom centre - Hviezdoslavovo nám. / Strakova ul. / Spacious 2-bedroom apartment (145sqm) in the center Strakova st.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Strakova | 145.7 m²

Ponúkame na prenájom veľký 3 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy po kompletnej rekonštruk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok 10,4 ha s právoplatným ÚR na výstavbu haly (28.582 m2 +) pre logistiku Voderady

Reality Voderady

Priemyselná zóna | Trnavská | 104,448 m²

Dávame do pozornosti možnosť odkúpenia pozemku s právoplatným ÚR (10/2025) na výstavbu haly so

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Pozemky na predaj Voderady

Info v RK

člen NARKS

Kancelárske priestory 246m2 v Aupark Tower

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 246 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s veľkou terasou v modernom business centre Aupark T

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 07.05.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Klimatizované kancelárske priestory 91,5m2 v centre - Fraňa Kráľa

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Fraňa Kráľa | 91.5 m²

Prenajmeme kancelárske priestory v zrekonštruovanej budove v centre Bratislavy v blízkosti Mini

Publikované: 11.11.2021 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

6 - izb byt s terasou v absolútnom centre Bratislavy / Spacious 5 bedroom apartment in the very center of Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 194 m²

Ponúkame na predaj priestranný 6-izb. byt s terasou v absolútnom centre Bratislavy. Byt je mezo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3582 €/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory 340 m² pod Horským Parkom, v luxusnom komplexe v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 340 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardné kancelárske priestory v Bratislave-Starom Meste. Jedná s

Publikované: 17.09.2021 Aktualizované: 04.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

člen NARKS

Predáme rekreačno-hospodársky pozemok o výmere 10.000 m² Skalica - Špety

Reality Skalica

Orná pôda | Špety | 10,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na rekreačné alebo poľnohospodárske využitie, Skalica - Špety, s

Publikované: 07.09.2023 Aktualizované: 29.11.2025
Pozemky na predaj Skalica

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS

Kancelárske priestory 246m2 v Aupark Tower

Reality Bratislava-Petržalka

Publikované: 19.10.2020 Aktualizované: 30.09.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Veľký pozemok v obci Hamuliakovo na predaj

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | 36,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 3,6 ha v obci Hamuliakovo, ca. 23km od Bratislavy

Publikované: 11.03.2021 Aktualizované: 19.07.2021
Pozemky na predaj Hamuliakovo

Cena dohodou

člen NARKS

Novozrekonštruovaný 2-izb. byt v Ružinove – Hraničná ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 42.14 m²

Ponúkame na prenájom príjemný zrekonštruovaný 2-izb. byt na Hraničnej ulici v Ružinove. Byt poz

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový podkrovný byt na 2.posch., Ferienčíkova ulica, Staré Mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56.1 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v absolútnom centre - v nadstavbe historického domu. Byt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4617 €/m²

člen NARKS

SOM INÝ - ZAUJÍMAVÝ - MEZONET 3 IZBOVÝ S TERASAMI - DUNAJSKÁ - PARKING

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 135 m²

Mezonetový 3-izbový byt Dunajská , Penthouse -mezonetový byt na najvyššom poschodí: 6 a 7 pos

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Úplne nový 3-izbový byt s loggiou s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 95.12 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izb. byt s loggiou a pivnicou, prip. aj s parkovacím miestom v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

648,000 € 6812 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny obchodný priestor- showroom s kancelárskou časťou (98 m2) s 2 parkingami v novovzniknutom komplexe na ul. Werksstrasse, Berg- Rakúsko

Reality Rakúsko

Obchodné priestory | Rakúsko

Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor- showroom s kancelárskou časťou v novovzniknu

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Byt 116,60 m² (2-3-izb.) v bytovom dome Tupého s klimatizáciou, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj 3-izbový (ev.2-izbový) byt na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Polyfunkčná budova Grösslingova, 18 parkingov v cene - centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Grösslingova | 1,035 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na Grösslingovej ul., ktorá vznikla rekonštrukciou histor

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,900,000 € 2802 €/m²

člen NARKS

POZEMOK NA ROZSIAHLY RD -VŠETKY SIETE - RELAX- 710m2 VLASTNÝ KĽUD - VLASTNA URODA .......

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 835 m²

Slnečný stavebný pozemok so vzrastlými stromami a kompletnými sieťami – súkromie zaručené Hľadá

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

188,000 € 225 €/m²

člen NARKS

Obchodný priestor s parkovaním 484 m², Kamenné Pole, RGB Liptov - TESCO, NAY

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole | 484 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v najväčšom obchodnom stredisku v Liptovskom Mikuláši. N

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22998)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (747)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Upresniť hľadanie