IBA U NÁS! Ubytovňa s veľkým pozemkom, Gen. M. R. Štefánika, Trenčín

Reality Trenčín

Hotel, penzión, ubytovňa | Gen. M. R. Štefánika | 410 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj budovu ubytovne s vlastným parkovaní

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

845,000 € 2061 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Pozemok 8.063 m2, cca na 12 Domov/Chát, Liptovská Mara

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,063 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok o výmere 8 063 m2 s moderným projektom výstavby 12 domov/chá

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

588,000 € 73 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadám pre klienta starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu- Púchov

Reality Púchov

Rodinný dom | Púchovská | 160 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Púchove a okolí d

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Púchov

159,000 € 994 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 1-izbový byt, balkón, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Mierové námestie | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

110,000 €

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 2i byt s rozlohou 76 m² v atraktívnej lokalite- Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Leškova | 76 m²

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s rozlohou

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sásová | 40 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: v

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Mladý pár hľadá trojizbový byt v okolí Zvolena – Zvolen / Zlatý Potok

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre mladý pár – stabilný príjem, nemajú deti – hľadáme trojizbový byt (3 + kk / 3 + 1) v meste

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 €

člen NARKS

PREDAJ: DOM MOŠTENICA - zastavaná plocha 135 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Moštenica | 150 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ predaj 3,5 izbový Zvolenský typ - TULSKÁ ulica - 83,40 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 83.4 m²

AstonReal vám ponúka na predaj 3,5 izbový byt - Zvolenský typ po kompletnej rekonštrukcii - pl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2818 €/m²

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v Kraľovanoch, 907 m2

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²

AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

120,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: Obchodný priestor 158m2 - Mostová ulica, Ružomberok

Reality Ružomberok

Obchodné priestory | Mostová | 158 m²

AstonReal ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 158m2 + sociálne zariadenie, nachádzaj

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

HĽADÁM: RODINNÝ DOM V MESTE, pozemok od 450m2, Ružomberok, 220.000 €

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta RODINNÝ DOM v MESTE. Lokalita RUŽOMBEROK. Pozemok od 450 m2. CENA

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Ružomberok

220,000 €

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Nezadaná | 60.5 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a Predáme aj vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom st

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 678 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný pozemok mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný Kub

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj veľký dvojp

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 4 izb. byt v časti Podlavice - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt v časti Podlavice v Banskej Bystrici. Cena závisí od s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 €

člen NARKS

Predaj! garáž v obci Liptovské Kľačany okres Lipt. Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Garáž | Nezadaná | 25 m²

AstonReal ponúka na predaj garáž v obci Liptovské Kľačany okres Liptovský Mikuláš. Na predaj ga

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Liptovské Kľačany

20,000 € 800 €/m²

člen NARKS

Hľadám súrne byt VYSOKÉ TATRY - SIBÍR -

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nový Smokovec - Sibír | 70 m²

AstonReal hľadá pre svojho klienta byt vo Vysokých Tatrách - len na Sibíri. Môže to byť 2, aleb

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Vysoké Tatry

250,000 € 3571 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta NOVOSTAVBU 2-izbového bytu POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | JUH | 54 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta byt v novostavbe. Najradšej 2-izbový. Uprednostňujeme b

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

199,000 € 3685 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Hľadám pre klienta 1-izbový byt novostavbu POPRAD

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

AstonReal hľadá pre konkrétného klienta v Poprade pekný 1-izbový byt, ale môže byť aj väčší. M

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

190,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

PREDAJ! INVESTIČNÝ BYT v Demänovej " VIA JASNÁ "

Reality Demänovská Dolina

1 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj elegantný investičný byt, situovaný v prestížnom rekreačn

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

185,000 € 5217 €/m²

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT II. -St.Smokovec -74 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 56 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

591,630 € 10307 €/m²

člen NARKS

Súrne kúpim 3-izbový byt POPRAD - juh, s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Juh | 68 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta, súrne 3-izbový byt. Môže byť len čiastočne prerobený.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

155,000 € 2279 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22998)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie