Na predaj RODINNÝ DOM v obci Likavka, Ružomberok

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka, len 3 km od okresného mesta Ružomberok.

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

115,000 € 1388 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 4.888m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,888 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 4.115m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,115 m²

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

37 €/m2 37 €/m2

člen NARKS

Stavebný pozemok (75m x 55m) - 4399 m2 v Košútoch

Reality Martin

Komerčná zóna | Nezadaná | 4,399 m²

Exkluzívne Astonreal ponúka na predaj Stavebný pozemok (75m x 55m) o rozlohe 4399 m2 v Košútoch

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Martin

62 €/m2 62 €/m2

člen NARKS

Predaj: Dom - HOLODOM - BUNGALOV 131m2, 4.izby,, Senica -Topoľová

Reality Senica

Rodinný dom | Topoľová | 131 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinného domu vo vyhotovení holodom. Priestranný štvorizbový rodin

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senica

283,000 € 2160 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok: rozloha: 4236 m2, Brusno - krásny výhľad

Reality Brusno

Rekreačný pozemok | Pod Dubinkou | 4,236 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely o r

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brusno

149,500 € 35 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt 54 m2, Poprad - Západ, Komenského

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 54 m², Poprad - Komenského Vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj STAVEBNÝ:POZEMOK v Skalici

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

AstonReal ponúka v zastúpení na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu. Umiestnený je vo vi

Publikované: 22.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

79,000 € 53 €/m²

člen NARKS

Predaj: 1 izbový byt - 38m2, L. Svobodu, SKALICA

Reality Skalica

1 izbový byt | L. Svobodu | 38 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný 1.izbový BYT v Skalici na ulici L. Svobodu. Nachádz

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Skalica

73,900 € 1945 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom LUXUSNÝ 3 a pól izbový byt v Rotunde s parkovaním

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 70 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom luxusný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, s veľkou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PREDAJ – 2-izb. byt, 36 m2 + veľká lodžia, Vlčie hrdlo - Ružinov, výborný ako štartovací byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 35.59 m²

Spoločnosť BHS Reality, v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný a veľmi príjem

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 3793 €/m²

PREDAJ – Športovo–rekreačný areál, 2 ha, Hamuliakovo, motel, tenis

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | Poľná | 19,972 m²

Spoločnosť BHS Reality, s.r.o., ponúka na predaj milovníkom športu, chovu (napr. koní, oviec a

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 08.02.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

70 €/m2 70 €/m2

PREDAJ – celoročne obývateľná chata - Lazy p. Makytou, pozemok 353 m2

Reality Lazy pod Makytou

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 61 m²

Plánujete si kúpiť chatu s možnosťou kvalitného celoročného využívania a bývania? A navyše, kto

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 09.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Lazy pod Makytou

149,900 € 2457 €/m²

PREDAJ – dva rodinné domy, 7-izb. a 2-izb., v Dunajskej Lužnej, pozemok 966 m2, možnosť viacgeneračného bývania, vhodné aj na podnikanie

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Pri Jame | 537 m²

Hľadáte dva rodinné domy „na jednej adrese? Ponúkame vám na predaj, v exkluzívnom zastúpení, dv

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 23.05.2025
Domy na predaj Dunajská Lužná

750,000 € 1397 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²

Prenájom 2-izbového bytu na Vajnorskej ulici v Bratislave. Výmera 50 m2, podlažie 3/5, (bez vý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TOP PONUKA: Kompletne zrekonštruovaný dom pri Šírave

Reality Hnojné

Rodinný dom | Nezadaná | 56 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s veľkorysým pozemkom a mod

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hnojné

73,000 € 1304 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadám súrne garsónku pre 1 osobu !

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Strečnianska | 28 m²

Hľadám súrne zariadenú garsónku pre 1 osobu v Petržalke alebo v Ružinove. Cena do 600 Eur. Pro

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinná vila s bazénom v Horskom Parku (Kalvária)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na Kalvárii | 400 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračnú rodinnú vilu v Horskom parku, nachádzajúcu sa na rozľahlom poz

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,900,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

7-izbový rodinný dom na Mozartovej ulici, 4 podlažia, 2-garáž, Slávičie údolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mozartova | 247 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Mozartovej ulici v Bratislave I., Staré Mesto. Celková úž

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3603 €/m²

člen NARKS

Obchodný priestor 96 m² vhodný na showroom, predajňu, služby, servis - Vienna Gate (2.posch.)

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 96 m²

Obchodné priestory o výmere 96 m² sa nachádzajú na 2.poschodí v novšej polyfunkčnej budove Vien

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

člen NARKS

Menšie kancelárie v modernej budove s flexibilnou dobou nájmu - od jednej kancelárie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 16 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárie (aj jednotlivo) so zázemím (v cene) v kompletne zrekonštru

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 21.02.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

362 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj, útulný a slnečný 2- izb. byt po rekonštrukcii (54 m2) v Hainburgu, ul. Jägergasse

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj útulný 2- izb. byt o výmere 54 m2 (45 m2 byt + 9 m2 murovaná pivnica s okno

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

164,900 € 3054 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

POZEMOK V TICHU PRI LESE V SLEPEJ ULIČKE – RAČA – STUPAVSKÁ ULICA – ZAUJÍMAVÁ BUDÚCNOSŤ

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 511 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

228,000 € 446 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Vnútorné parkovacie státie v Troch vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Bajkalská | 14 m²

Ponúkame na prenájom vnútorné garážové státie v Troch vežiach - veža I. na -1. poschodí. Cena 1

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (22998)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie