Rodinný dom | Nezadaná | 360 m²
PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj
Cena dohodou
3 izbový byt | Lánska | 65 m²
AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj tento veľmi pekný, zariadený 3-izbový byt na ul
137,000 € 2108 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Banská | 2,464 m²
ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný, investičný stavebný pozemok, v pokojnej ti
210 €/m2 210 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 14,769 m²
AstonReal Vám výhradne ponúka na predaj slnečný, svahovitý pozemok s celkovou výmerou 14.769 m2
325,000 € 22 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poľnohospodárska | 650 m²
AstonReal ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok pravidelného tvaru na výstavbu rodinného d
149,500 € 230 €/m²
1 izbový byt | Gogoľova | 40 m²
AstonReal HĽADÁ pre klienta 1-izbový byt s balkónom v Martine - sídlisko Ľadoveň. Celková rozl
85,000 € 2125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 10,405 m²
AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený
32 €/m2 32 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Rodinný Dom s pozemkom 368 m2 v Príbovcia
230,000 € 1533 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
230,000 € 1533 €/m²
Rodinný dom | Laborecká | 282 m²
EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM S ÁTRIOM A OSTROVNÝM ENERGETICKÝM SYSTÉMOM – Ferčekovce (Spišská Nová V
Cena dohodou
Rodinný dom | Vagonárska | 113 m²
AstonReal ponúka na predaj 5 izbový, 2 podlažný, podpivničený rodinný dom s garážou v radovej z
Cena dohodou
Apartmán | Slavkovská | 73 m²
Na predaj: Priestranný 3-izbový apartmán v Novej Lesnej – ideálna príležitosť pre milovníkov tu
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²
PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj domček / cha
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v lokalite SKALIC, Holíč Celková rozloha cca 72
110,000 €
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v lokalite SENICA. Celková rozloha cca 72 m2.
100,000 €
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 1-izbový byt v lokalite SKALICA. Celková rozloha cca 31 m2.
72,000 €
Rodinný dom | K Dolnej stanici | 145 m²
Jedinečná príležitosť získať nehnuteľnosť v jednej z najlukratívnejších lokalít Trenčína! Asto
445,000 € 3069 €/m²
Priestor pre sklad | Robotnícka | 3,000 m²
AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj skladový/výrobný priestor o celkovej rozlohe 2500 m2, ku
1,699,999 € 567 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Gen. M. R. Štefánika | 410 m²
AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj budovu ubytovne s vlastným parkovaní
845,000 € 2061 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,063 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok o výmere 8 063 m2 s moderným projektom výstavby 12 domov/chá
588,000 € 73 €/m²
Rodinný dom | Púchovská | 160 m²
AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Púchove a okolí d
159,000 € 994 €/m²
1 izbový byt | Mierové námestie | 0 m²
RK AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po
110,000 €
2 izbový byt | Leškova | 76 m²
AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s rozlohou
215,000 € 2829 €/m²
1 izbový byt | Sásová | 40 m²
PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: v
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.