Rekreačný pozemok | Čertov | 9,100 m²
AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa
28 €/m2 28 €/m2
Rekreačný pozemok | Čertov | 34,442 m²
22 €/m2 22 €/m2
3 izbový byt | Dúhová | 64 m²
Astonreal ponúka na predaj 3- izbový bytv novostavbe v Slovenskom Grobe na Dúhovej ulici -Malý
204,990 € 3203 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
RK AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po
140,000 € 2059 €/m²
Rekreačný pozemok | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²
Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3
0.72 €/m2 1 €/m2
2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt alebo 3-izbový byt, a to v obci LEDNICKÉ ROVNE. CENU
Cena dohodou
1 izbový byt | Sásová | 40 m²
PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: v
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre mladý pár – stabilný príjem, nemajú deti – hľadáme trojizbový byt (3 + kk / 3 + 1) v meste
190,000 €
Rodinný dom | Laborecká | 282 m²
EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM S ÁTRIOM A OSTROVNÝM ENERGETICKÝM SYSTÉMOM – Ferčekovce (Spišská Nová V
Cena dohodou
2 izbový byt | Leškova | 76 m²
AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s rozlohou
215,000 € 2829 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Banská | 2,464 m²
ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný, investičný stavebný pozemok, v pokojnej ti
210 €/m2 210 €/m2
Rodinný dom | Vagonárska | 113 m²
AstonReal ponúka na predaj 5 izbový, 2 podlažný, podpivničený rodinný dom s garážou v radovej z
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 360 m²
PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj
Cena dohodou
3 izbový byt | Lánska | 65 m²
AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj tento veľmi pekný, zariadený 3-izbový byt na ul
137,000 € 2108 €/m²
Apartmán | Slavkovská | 73 m²
Na predaj: Priestranný 3-izbový apartmán v Novej Lesnej – ideálna príležitosť pre milovníkov tu
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²
PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj domček / cha
Cena dohodou
Apartmán | Donovaly | 68 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj apartmán vlokalite Donovaly v apartmánovom dome Šafrán. Celková
170,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v lokalite SKALIC, Holíč Celková rozloha cca 72
110,000 €
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v lokalite SENICA. Celková rozloha cca 72 m2.
100,000 €
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 1-izbový byt v lokalite SKALICA. Celková rozloha cca 31 m2.
72,000 €
Rodinný dom | Moštenica | 150 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica
Cena dohodou
3 izbový byt | Tulská | 83.4 m²
AstonReal vám ponúka na predaj 3,5 izbový byt - Zvolenský typ po kompletnej rekonštrukcii - pl
235,000 € 2818 €/m²
Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²
AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád
120,000 € 1200 €/m²
Obchodné priestory | Mostová | 158 m²
AstonReal ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 158m2 + sociálne zariadenie, nachádzaj
1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.