RODINNÝ DOM v obci ISTEBNÉ, Dolný Kubín, pozemok 1643 m2

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | 120 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci ISTEBNÉ, len 7 km od okresného mesta Dolný Kubín.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

185,000 € 1542 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE–Moderný 3 izb. 91m2 byt v novost. s 2 balk.a garaž. státím

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 77.76 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 3 izbový byt v NOVOS

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

279,000 € 3588 €/m²

člen NARKS

APARTMÁN VYSOKÉ TATRY- TATRANSKÁ ŠTRBA - 72 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Tatranská Štrba | 56 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier -Ta

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

240,000 € 4286 €/m²

člen NARKS

Luxusný apart. Veľká Lomnica 7 izieb, 321 m2, možný odp.DPH

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | 256 m²

EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica, luxusný apartmán.

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

725,000 € 2832 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM Priestory Poprad - Námestie Sv.Egídia - prízemie - 35 m2

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie Svätého Egídia | 35 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom priestory v budove Alfa priamo na námestí

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

280 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v obci Likavka, Ružomberok

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka, len 3 km od okresného mesta Ružomberok.

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

115,000 € 1388 €/m²

člen NARKS

Predaj! 2-izbový byt s balkónom v apartmánovom dome, Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1 mája | 46 m²

AstonReal ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m², nachádzajúc

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

140,000 € 3043 €/m²

člen NARKS

Investičný apartmán Vysoké Tatry - Hrebienok Resort II - 78,57 m2,

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 65.26 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

628,167 € 9391 €/m²

člen NARKS

Rekreačný apartmán Vys. Tatry- HREBIENOK RESORT I. - 92 m2 -3-izbový

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²

Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

495,000 € 7330 €/m²

člen NARKS

PREDAJ Rodinný dom Spišský Štvrtok 4 spalne

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rodinný dom v Spišskom Štvrtku.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

138,000 € 1015 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Komplet moderne a pekne zrekonštruovaný Kežmarok-Žakovce

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Žakovce | 310 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

289,999 € 935 €/m²

člen NARKS

P R E D A N É - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal VÝHRADNE ponúka na predaj čiastočne prerobený jednoizbový byt bauring o rozlohe 30 m²

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ Stavebný pozemok 1435m2 Malý Lipník, okr.Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,435 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANÉ Stavebný pozemok v krásnej

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 5.036m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 5,036 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinaté investičné stavebné pozemky 6.496m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 6,496 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj 2 investičné rovinaté stavebné poze

Publikované: 03.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

Skladový priestor, 150m2, Zlatovská, Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | 150 m²

Aston Real ponúka na prenájom skladový priestor na Zlatovskej ulici v priemyselnej časti mesta

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok (75m x 55m) - 4399 m2 v Košútoch

Reality Martin

Komerčná zóna | Nezadaná | 4,399 m²

Exkluzívne Astonreal ponúka na predaj Stavebný pozemok (75m x 55m) o rozlohe 4399 m2 v Košútoch

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Martin

62 €/m2 62 €/m2

člen NARKS

Stavebný pozemok (181m x46m)-8321 m2 Dolný Kalník

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,321 m²

Exkluzívne Astonreal ponúka na predaj Stavebný pozemok (181m x 46m) o rozlohe 8321 m2 v Dolnom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Martin

55 €/m2 55 €/m2

člen NARKS

AstonReal: slnečné stavebné pozemky s výhľadom na Tatry - Tvarožná

Reality Tvarožná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 673 m²

4 Stavebné pozemky s výhľadom na Vysoké Tatry – prvé dva už od 80 €/m² ASTONREAL – EXKLUZÍVNE

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Tvarožná

Cena dohodou

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 2i byt do 110.000,- €, MARTIN

Reality Martin

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Martine. Cena nehnuteľnos

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Martin

110,000 €

člen NARKS

Praktický 4-izbový bungalov v novovybudovanej lokalite- Horovce

Reality Horovce

Rodinný dom | Horovce | 93 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov, ktorý sa nachádz

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horovce

194,000 € 2086 €/m²

člen NARKS

Veľký dom - LIESKOVEC - 3 byty, pivnica, dielňa, sklad, pozemok 486 m2

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Osloboditeľov | 360 m²

AstonReal ponúka na predaj exkluzívne dvojdom - dva domy, dve súpisné čísla, 3 bytové jednotky

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

248,000 € 689 €/m²

člen NARKS

POZEMOK: 2.070 m2, k.ú. Hájniky (Sliač) možnosť výstavby

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 2,070 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 2.070 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

51,750 € 25 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 4 izb. byt, 91 m2, 7/9 posch. Rudlová - Chabenecká

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Chabenecká | 90 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v časti: Rudlov

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 2944 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Rodinné domy na predaj (22997)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Upresniť hľadanie