2 izbový byt | 58 m²
!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj
Cena dohodou
Apartmán | Stará Lesná | 57 m²
AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - v Starej Lesnej v lokalite hotela Lesná, pekný
275,000 € 4825 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²
AstonReal ponúka v Poprade - západ, na prenájom kancelárske priestory. Nachádzajú sa v zrekonšt
143 €/m2/rok 143 €/m2/rok
2 izbový byt | Beckovská | 53 m²
AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj priestranný, zrekonštruovaný, slnečn
139,500 € 2632 €/m²
Rodinný dom | Osloboditeľov | 360 m²
AstonReal ponúka na predaj exkluzívne dvojdom - dva domy, dve súpisné čísla, 3 bytové jednotky
248,000 € 689 €/m²
Vinica, chmelnica | Lištiny | 443 m²
AstonReal ponúka na predaj slnečnú Záhradku s chatkou o rozlohe 410m2 t.j. cca 45x9m, v záhradk
33,500 € 76 €/m²
Rekreačný pozemok | Čertov | 9,100 m²
AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa
28 €/m2 28 €/m2
Rekreačný pozemok | Čertov | 34,442 m²
22 €/m2 22 €/m2
Apartmán | Donovaly | 68 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj apartmán vlokalite Donovaly v apartmánovom dome Šafrán. Celková
170,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Dúhová | 64 m²
Astonreal ponúka na predaj 3- izbový bytv novostavbe v Slovenskom Grobe na Dúhovej ulici -Malý
204,990 € 3203 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
RK AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po
140,000 € 2059 €/m²
Rekreačný pozemok | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²
Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3
0.72 €/m2 1 €/m2
2 izbový byt | 0 m²
RK AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po
128,000 €
2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt alebo 3-izbový byt, a to v obci LEDNICKÉ ROVNE. CENU
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 360 m²
PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj
Cena dohodou
3 izbový byt | Lánska | 65 m²
AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj tento veľmi pekný, zariadený 3-izbový byt na ul
137,000 € 2108 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Banská | 2,464 m²
ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný, investičný stavebný pozemok, v pokojnej ti
210 €/m2 210 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 14,769 m²
AstonReal Vám výhradne ponúka na predaj slnečný, svahovitý pozemok s celkovou výmerou 14.769 m2
325,000 € 22 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poľnohospodárska | 650 m²
AstonReal ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok pravidelného tvaru na výstavbu rodinného d
149,500 € 230 €/m²
1 izbový byt | Gogoľova | 40 m²
AstonReal HĽADÁ pre klienta 1-izbový byt s balkónom v Martine - sídlisko Ľadoveň. Celková rozl
85,000 € 2125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 10,405 m²
AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený
32 €/m2 32 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Rodinný Dom s pozemkom 368 m2 v Príbovcia
230,000 € 1533 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
230,000 € 1533 €/m²
Rodinný dom | Laborecká | 282 m²
EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM S ÁTRIOM A OSTROVNÝM ENERGETICKÝM SYSTÉMOM – Ferčekovce (Spišská Nová V
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.