Rodinný dom | Púchovská | 160 m²
AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Púchove a okolí d
159,000 € 994 €/m²
1 izbový byt | Mierové námestie | 0 m²
RK AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po
110,000 €
2 izbový byt | Leškova | 76 m²
AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s rozlohou
215,000 € 2829 €/m²
1 izbový byt | Sásová | 40 m²
PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: v
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre mladý pár – stabilný príjem, nemajú deti – hľadáme trojizbový byt (3 + kk / 3 + 1) v meste
190,000 €
Rodinný dom | Moštenica | 150 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica
Cena dohodou
3 izbový byt | Tulská | 83.4 m²
AstonReal vám ponúka na predaj 3,5 izbový byt - Zvolenský typ po kompletnej rekonštrukcii - pl
235,000 € 2818 €/m²
Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²
AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád
120,000 € 1200 €/m²
Obchodné priestory | Mostová | 158 m²
AstonReal ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 158m2 + sociálne zariadenie, nachádzaj
1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
AstonReal HĽADÁ pre klienta RODINNÝ DOM v MESTE. Lokalita RUŽOMBEROK. Pozemok od 450 m2. CENA
220,000 €
3 izbový byt | Nezadaná | 60.5 m²
PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom st
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 678 m²
AstonReal ponúka na predaj rekreačný pozemok mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný Kub
65 €/m2 65 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj veľký dvojp
Cena dohodou
4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt v časti Podlavice v Banskej Bystrici. Cena závisí od s
185,000 €
Garáž | Nezadaná | 25 m²
AstonReal ponúka na predaj garáž v obci Liptovské Kľačany okres Liptovský Mikuláš. Na predaj ga
20,000 € 800 €/m²
3 izbový byt | Nový Smokovec - Sibír | 70 m²
AstonReal hľadá pre svojho klienta byt vo Vysokých Tatrách - len na Sibíri. Môže to byť 2, aleb
250,000 € 3571 €/m²
2 izbový byt | JUH | 54 m²
AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta byt v novostavbe. Najradšej 2-izbový. Uprednostňujeme b
199,000 € 3685 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²
AstonReal hľadá pre konkrétného klienta v Poprade pekný 1-izbový byt, ale môže byť aj väčší. M
190,000 € 4750 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 42 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj elegantný investičný byt, situovaný v prestížnom rekreačn
185,000 € 5217 €/m²
Apartmán | Starý Smokovec | 56 m²
AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI
591,630 € 10307 €/m²
3 izbový byt | Juh | 68 m²
AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta, súrne 3-izbový byt. Môže byť len čiastočne prerobený.
155,000 € 2279 €/m²
Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách -
470,000 € 6960 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zakovce | 675 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANE Stavebný pozemok s rozlohou 6
58,000 € 86 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.