PREDAJ, 3 izbový byt na Hrnčiarskej ulici, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Hrnčiarska | 55 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na Hrnčiarskej ulici v Humennomv

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Humenné

119,900 € 2180 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ, 3-izbový byt, novostavba Zelená stráň, Košická Nová Ves

Reality Košice-Košická Nová Ves

3 izbový byt | Ulica Zelená stráň | 69 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový zariadený byt v obľúbenej rezidenčne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

299,900 € 4346 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ, 3 izbový dizajnový byt na Lidickom námestí, Košice - Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Lidické nám. | 64.6 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový dizajnový byt v tichej lokalite Furč

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

229,900 € 3559 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj RD vo vyhľadávanej lokalite v širšom centre Trenčína

Reality Trenčín

Rodinný dom | 218 m²

Popis: TOWER REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj poschodový 5-izbový rodinný dom s pivnicou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčín

330,000 € 1514 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne na predaj pozemok v Hornej Súči

Reality Horná Súča

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,985 m²

TOWER Reality Na predaj: Pozemok v Hornej Súči – ideálne miesto pre váš nový domov. Ponúkame n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horná Súča

104,475 € 35 €/m²

Novinka
Novinka

!!!!PREDANÉ!!! Rodinný dom Záblatie

Reality Trenčín

Rodinný dom | 40 m²

Popis: !!!!REZERVOVANÉ!!!Realitná kancelária TOWER Reality ponúka exkluzívne na predaj rodinný

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčín

92,000 € 2300 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom v Hornej Súči

Reality Horná Súča

Rodinný dom | 139 m²

Popis: TOWER Reality Rodinný dom na predaj – Horná Súča (r. 1971, pozemok 654 m²) Ponúkame na p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horná Súča

130,000 € 935 €/m²

Novinka
Novinka

Vážky | 4-izbový byt vo viladome (B6.2C)

Reality Trenčín

4 izbový byt | 99 m²

Popis: Rezidenčný projekt Vážky Trenčín je v predaji. Dohodnite si osobné stretnutie už dnes a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

294,073 € 2970 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok na prestížnej adrese s úrodnou pôdou (Palárikovo, Kukučínova)

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | Kukučínova | 670 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový rodinný dom v obci, ktorá ponúka výbornú infraštruktúru, b

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

60,000 € 90 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predáme rekreačnú chatu s možnosťou celoročného bývania na záhorí

Reality Gbely

Chalupa, rekreačný domček | Gbely | 75 m²

Directreal Fair - * * * NOVÁ CENA * * * Predáme peknú chatu na Záhorí v rekreačnej oblasti Ad

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gbely

99,000 € 1320 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom obchodno-skladových priestorov a garáží v uzavretom areáli Dema Senica

Reality Senica

Obchodné priestory | Dlhá | 150 m²

Directreal Doma - Directreal Doma ponúka na prenájom obchodné priestory v uzavretom areáli Dem

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Senica

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2 izbový byt s dvomi balkónmi, Poľská ulica, Bratislava – Staré Mesto, EXPIS REAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Poľská | 72 m²

Exkluzívne iba u nás, veľmi pekný, priestranný a kompletne novo zariadený byt, o výmere 69 m2 +

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predaj rodinného domu, vhodný ako sídlo firmy aj s 3 bytovými jednotkami

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Nákovná | 176 m²

Directreal Next Home - Rodinný dom s možnosťou sídla firmy s 3 samostatnými bytmi v Bratislave

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|INVESTIČNÝ POZEMOK PRI HLAVNOM ŤAHU V ŠAMORÍNE

Reality Šamorín

Iný stavebný pozemok | Hlavná | 10,765 m²

Directreal Next Home - Ponúkame na predaj pozemky vhodné pre: Retail, slkladovania a výrobu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šamorín

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Exkluzívny, 4 izbový bungalov s bazénom a vírivkou

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 140 m²

Directreal Next Home - Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – bungalov, ktorý spája

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

535,000 € 3821 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne na predaj rodinný dom Čeľovce, okr. Trebišov

Reality Čeľovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodno

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Čeľovce

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Moderná 4 izbová novostavba v štandartde s výhľadom na rybník, kúpou voľný.

Reality Selice

Rodinný dom | Selice | 108 m²

Directreal Partner - Pozri sa na túto úžasnú novostavbu pri rybníku v obci Selice! Moderný 4

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Selice

183,700 € 1701 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok na samote v obci Vyhne

Reality Vyhne

Lúka, pasienok | 11,043 m²

IMG real ponúka na predaj krásny pozemok na samote v obci Vyhne (Žiar nad Hronom). Ponúkame

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Pozemok (log.centrum,ubyt., nabíjacie st.,..)Košice - Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Osloboditeľov | 1,877 m²

Ponúkame na predaj pozemok situovaný pri hlavnej ceste v mestskej časti Košice - Barca, na ulic

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

430,000 € 229 €/m²

Novinka
Novinka

BYTOČ RK - pekný 3-izb byt 88m2 s 2x loggiou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - San Giorgio di Nogaro

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v mestečk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1455 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom kúsok od centra mesta na prenájom, Tomčany - Martin

Reality Martin

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame na prenájom priestranný rodinný dom po rekonštrukcii v mestskej časti Martina - Tomčan

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Martin

1,400 €/mesiac

Novinka
Novinka

3 izbový byt s garážou a krásnym výhľadom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Košíc – Staré Mesto, na u

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,000 € 4014 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2-izb byt blízko OC Novum

Reality Prešov

2 izbový byt | 52 m²

Realitné centrum MYRA. ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt vo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prešov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj garáž – Košice Sever, Vysokoškolská ulica

Reality Košice-Sever

Garáž | Vysokoškolská | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, na Vysokoškolskej ulici. Gar

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

45,000 € 2500 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (22987)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Upresniť hľadanie