BEDES | Prenájom 3-izbového bytu, Zápotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | P.J. Šafárika | 70 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje nehnuteľnosť na prenájom na sídlisku Zapotôčky, ulica

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

BEDES | Prenájom - zaujímavý nebytový priestor, 500 m²

Reality Prievidza

Skladový objekt | Vápenická | 500 m²

BEDES Real Estate Vám predstavuje priestory na prenájom, ktoré sa nachádza na strategickej adre

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

1,850 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 2 izbový moderný byt po kompletnej rekonštrukcií - Banská Bystrica - Radvaň

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie Ľ. Štúra | 64 m²

NOVINKA V PONUKE Prenájom 2 izbového bytu v Banskej Bystrici, mestská časť Radvaň s balkónom (

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Kod 68/26°° Ostrov Pag – Gajac, App. 26 m² s terasou 18 m² a parkovaním

Reality Chorvátsko

Garsónka | Chorvátsko

CHORVÁTSKO-NEHNUTEĽNOSTI.sk ponúka apartmán s terasou vo vyhľadávanej lokalite Gajac na ostrove

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

130,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

AZ. Moderný 1-izbový byt v projekte Metropolis - Exkluzívne bývanie nad pulzom mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35 m²

Technologický high-end a maximálny komfort: Metropolis bol navrhnutý pre najnáročnejších. Byt j

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 8314 €/m²

Novinka
Novinka

Pekný 3,5-izbový byt po rekonštrukcii – Záhradnícka ulica, Bratislava 89,2 m².

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 89.2 m²

TUreality ponúka na predaj krásny 3,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti Bratisl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,999 € 4372 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 89.2 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,999 € 4372 €/m²

Novinka
Novinka

BEDES | Moderný 2 izbový byt s terasou v novostavbe, parking

Reality Prievidza

2 izbový byt | Nedožerská cesta | 71 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje 2 izbový byt s terasou v novostavbe v oplotenom areál

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA _ MESTSKÝ DOM _ Skolaudované _ Uzatvorený súkromný areál

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Rebarborová | 136 m²

Chcete bývať vo vzdialenom centre Bratislavy, v NOVOM a SKOLAUDOVANOM rodinnom dome so súkromn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

420,000 € 3088 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný rodinný dom, Košťany nad Turcom

Reality Martin

Rodinný dom | Bernolákova | 145 m²

Skolaudovaná novostavba priestranného rodinného domu modernej architektúry v obci Košťany nad T

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

IHNEĎ VOĽNÝ - Útulný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Trnava

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachádza na 3. poschodí bytového domu. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,900 € 3206 €/m²

Novinka
Novinka

Bory Home - 2.izbový byt na ul.Hany Ponickej v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Hany Ponickej | 51 m²

Realitná kancelária Creative Consulting office Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v atra

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

254,990 € 5000 €/m²

Exkluzívne!! NA PREDAJ 3izb. BYT, 70m2, Devínska Nová Ves, čiastočná rekonštrukcia, 3D

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Pavla Horova | 70 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v lokalite Bratislava IV. -

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

212,000 € 3029 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

V POKOJNEJ A DLHODOBO ZOBYTNENEJ ČASTI BA PONÚKAME DOMOV SO ŠARMOM...

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 180 m²

5-izbový rodinný dom so súkromím v Bratislave Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej a dlh

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

998,000 € 5544 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

MAXIS REAL: NA PREDAJ : Predaj jedinečnej zrekonštruovanej Baťovej horárne v Tužine.

Reality Tužina

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 350 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú historickú nehnuteľnosť – zrekonštruovanú Baťovu horáreň v obci Tu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Tužina

268,000 € 766 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rezidencia Hviezdoslavov - 2-izbový byt v štandarde v nízkoenergetickej bytovke

Reality Kvetoslavov

2 izbový byt | Senecká | 59 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt v novostavbe polyfunkčného domu Rezidencia Hviezdosl

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Kvetoslavov

189,900 € 3219 €/m²

PREDAJ | Rozsiahla hala s veľkým pozemkom – Trnava, Skladová ulica

Reality Trnava

Skladový objekt | Skladová | 3,378 m²

CASMAR realitná kancelária ponúka na predaj priestrannú halu s výbornou dostupnosťou nachádzajú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Trnava

1,350,000 € 400 €/m²

Novinka
Novinka

🏭 Na predaj priemyselná hala v Trnave – výroba / sklad / logistika

Reality Trnava

Priestor pre výrobu | 3,877 m²

CASMAR realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj modernizovanú výrobnú a skladovú hal

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Trnava

2,690,000 € 694 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trnava

Priestor pre sklad | 3,877 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Trnava

2,690,000 € 694 €/m²

Novinka
Novinka

🏢 Na prenájom multifunkčné priestory – Trnava Nitrianska ul., prízemie + poschodie, 2 100 m²

Reality Trnava

Obchodné priestory | Nitrianska | 2,100 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na prenájom rozsiahly komerčný objekt o celkovej v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Flexibilné obchodné priestory priamo v centre Trnavy – až 14 miestností ideálnych pre ordinácie, kancelárie či služby

Reality Trnava

Obchodné priestory | 400 m²

CASMAR realitná kancelária ponúka na prenájom veľkorysé obchodné alebo administratívne priestor

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

🏭 Na prenájom výrobná/skladová hala – Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | 1,000 m²

CASMAR realitná kancelária ponúka na prenájom halu s výmerou do 1000 m² v priemyselnom areáli v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

50 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Novinka
Novinka

Rozhanovce | Novostavba: 5-izbový BUNGALOV, 3 kúpelne, TERASA, v nadštandarde s kuchyňou aj klímou

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | Matúša Čáka Trenčianskeho | 154 m²

Hľadáte dom, kde jedinou vašou starosťou bude vybrať si farbu sedačky a kúpiť kávovar? Väčšina

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Rozhanovce

470,000 € 3052 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt na prenájom na Saratovskej - bez provízie

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská 6D | 38 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt s balkónom v novšom bytovom dome na Saratovskej 6 D. Bytový

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

510 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality v Martine (747)
Rodinné domy na predaj (22986)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Upresniť hľadanie