Priestory na prenájom v Zlatých Moravciach od 18m2...

Reality Zlaté Moravce

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavova | 0 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť prenajať si kancelárske alebo skladovo technologické priest

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Zlaté Moravce

8 €/mesiac

Chorvátsko ubytovanie s krásnym výhľadom na more pre 4-10 osôb

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

Ponúkame luxusné ubytovanie v Chorvátsku na krásnom ostrove Vir, len 30 metrov od mora. Vila Pr

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na prenájom

220 €/deň 4238 €/deň/m²

Prenájom výrobno skladovacích priestorov 3975m2

Reality Zlaté Moravce

Priestor pre výrobu | Martinský Breh | 1,612 m²

Nepremeškajte túto skvelú príležitosť na rozšírenie vášho podnikania v oblasti potravinárstva !

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Zlaté Moravce

8,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom komerčného priestoru v centre mesta Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Kancelárie, administratívne priestory | Župná | 14 m²

Ponúkame na prenájom pekný komerčný priestor na poschodí v centre mesta Zlaté Moravce , len pár

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Zlaté Moravce

200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA : Na predaj luxusné vily s panoramatickými infinity bazénmi pri mori v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

EXKLUZÍVNA PONUKA: Luxusné vily s panoramatickými infinity bazénmi pri mori v lokalite Sabunike

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj

885,000 € 3105 €/m²

5i RD, 4a záhrada 190 m2 ÚP - Pluhová 44A, 831 03 Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Pluhová | 190 m²

Vybavenie nehnuteľnosti balkón dostupnosť do centra mesta investičná príležitosť Klimatizácia M

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

720,000 € 3789 €/m²

2i byt, nábytok na mieru, Z balkón, parkovanie - Račianska 64/C, 831 02 Bratislava - GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 53 m²

Vybavenie nehnuteľnosti -nábytok na mieru 10min od centra 2x televízor balkón bezbariérový chla

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

920 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Novostavba na Záhradníckej ulici, 811 07 Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 85 m²

Záhradnícka ulica je známa najmä svojou výbornou dostupnosťou do centra mesta či autom, pešo al

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 10.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zariadený bezbariérový 2i byt s výťahom a balkónom - Sklenárova 28, 821 09 Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 55 m²

Vybavenie nehnuteľnosti balkón bezbariérový detské ihrisko kompletne zariadený občianska vybave

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Rodinné domy v uzavretom areáli pod lesom s vlastným wellness a výhľadom

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hodruša Hámre je jednou z najdlhších slovenských obcí a nachádza sa v ideálnej vzdialenosti ( c

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Domy na predaj Hodruša-Hámre

335,000 € 3722 €/m²

RD v centre Devína, kolaudácia 1996, replika pôvodného domu - ul. Rytierska, 841 10 Bratislava - Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Rytierska | 220 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 40m2 izby bezpečnostné dvere historický vzhľad investičná príležitosť j

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

814,900 € 3704 €/m²

pozemok s platným SP, kompletné IS a kanalizácia, asfaltová cesta - Rumová, 930 30 Báč

Reality Báč

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 505 m²

Vybavenie nehnuteľnosti asfaltová komunikácia eleketrina internet kanalizácia platné stavebné p

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 22.05.2025
Pozemky na predaj Báč

153,000 € 303 €/m²

6 izbový rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kláštorská | 297 m²

Ulice v okolí kláštora v Prievoze sú jednými z najvyhľadávanejších ulíc pre rodinné bývanie v B

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

594,900 € 2003 €/m²

Kompletne zariadený priestor, Slávičie údolie, 811 02 Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Slávičie údolie | 276 m²

Časť hradného kopca v, ktorej sa nachádzajú ulice ako Slávičie údolie, Na hrebienku či Tichá ul

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,900 € 1413 €/m²

ideálny pozemok pre nový RD, IS na pozemku - 10. ULICA, 841 06 ZÁHORSKÁ BYSTRICA - BRATISLAVA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

VYBAVENIE NEHNUTEĽNOSTI 5m studňa na pozemku elektrina na pozemku investičná príležitosť MHD na

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 20.06.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

240,000 € 447 €/m²

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 275 m²

O dopyte po unikátnych nehnuteľnostiach v Starom meste nieje najmenších pochýb. Zriedka kedy sa

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,900 € 6145 €/m²

PRENÁJOM - 3D: 4i mestský dom | záhradka | Ľudové nám. - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ľudové námestie | 110 m²

Štýlové 4-izbové bývanie v mestskom dome so záhradkou s udržiavanou zeleňou – príjemná lokalita

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - 3D: 4i mestský dom | záhradka | pri Ľudovom nám. - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ľudové námestie | 110 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANĚ - Na predaj 3 izbový byt na sídlisku JUH, ulica Mateja Bela, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Mateja Bela, na obľúbenom sídlisku JUH v meste Trenčín

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Trenčín

134,000 € 2000 €/m²

CREEX reality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obci Smolenice

Reality Smolenice

Rodinný dom | Obrancov mieru | 110 m²

CREEX REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obci Smolenice, ktorá patrí m

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Smolenice

259,000 € 2355 €/m²

Novinka
Novinka

3‑izbový byt v novostavbe – zariadený, balkón, garáž

Reality Trenčín

3 izbový byt | Tramínová | 73 m²

Kompletne zariadený 3‑izbový byt v modernej novostavbe Rezidencia Vinohrady. Svetlý, elegantný,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,000 € 3411 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Rodinné domy na predaj (22987)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie