*RFReality* meštiansky dom v centre mesta - Strieborná námestie

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Strieborné námestie | 140 m²

*RFReality* ponúka na predaj meštiansky dom s komerčnými priestormi v centre mesta - na Striebo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

390,000 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

Dom s investičným pozemkom na predaj, Lúčnica nad Žitavou

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Nezadaná | 84 m²

ByDoS Reality Vám ponúkajú na predaj dva domy v pôvodnom stave na rozsiahlom, 40 árovom pozemku

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

159,900 € 1904 €/m²

Exkluzívna novostavba rodinného domu, Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Hoňovecká | 170 m²

ByDoS Reality Vám ponúkajú na predaj exkluzívny rodinný dom v Zlatých Moravciach. RODINNÝ DOM:

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

395,000 € 2324 €/m²

Viničný dom s vinohradom na predaj, Melek

Reality Melek

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 84 m²

ByDoS Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj čarovný viničný domček nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Melek

37,000 € 440 €/m²

Trojizbový byt vo Vrábľoch Sídl. Žitava na predaj - prvé podlažie

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídl. Žitava | 77 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť: Trojizbový byt vo Vrábľoch Sídl. Žitava na predaj - prvé

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Vráble

169,410 € 2200 €/m²

Investičný pozemok na predaj, Vráble, časť Horný Ohaj

Reality Vráble

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,447 m²

ByDoS Reality Vám ponúkajú nehnuteľnosť na predaj. Pozemok: • Lokalita: časť Horný Ohaj, Konop

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Vráble

16,500 € 11 €/m²

Skladový objekt na prenájom, Vráble

Reality Vráble

Skladový objekt | Kollárova | 340 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť na prenájom: Podnikateľský objekt • Lokalita: Kollárova ul

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na prenájom Vráble

1,200 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, obec Čeľadice

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 722 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť na predaj: • Pozemok na predaj • Lokalita: Čeľadice • Rozme

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Čeľadice

56,500 € 78 €/m²

Vidiecky dom na predaj, Nevidzany

Reality Nevidzany

Vidiecky dom | 147 m²

ByDoS Reality Vám ponúkajú na predaj gazdovský dom v pôvodnom stave so širokým pozemkom. Vidie

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Nevidzany

62,000 € 578 €/m²

Polyfunkčná budova na predaj, Vráble

Reality Vráble

Polyfunkčný objekt | 1. mája | 422.6 m²

ByDoS Reality ponúka na predaj modernú, kompletne zrekonštruovanú polyfunkčnú budovu v časti me

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Vráble

1,390,000 € 3289 €/m²

Prevádzkový priestor so skladom a kanceláriami v centre, Vráble

Reality Vráble

Výrobný objekt | Ul. 1. mája | 135 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť na prenájom: Podnikateľský objekt • Lokalita: ulica 1. máj

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na prenájom Vráble

1,740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kroviny, Machulince - dokončená byt. jednotka

Reality Machulince

4 izbový byt | Krovinská | 108 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť: • Štvorizbový byt na predaj • Projekt KROVINY • Machulinc

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Machulince

194,000 € 1796 €/m²

Exkluzívny jednoizbový byt s terasou na prenájom, Vráble

Reality Vráble

1 izbový byt | Sídl. Žitava | 43 m²

ByDoS Reality Vám ponúkajú exkluzívnu nehnuteľnosť na prenájom: Jednoizbový byt: • Lokalita: S

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Vráble

530 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dvojizbový byt vo Vrábľoch Sídl. ŽITAVA - výstavba

Reality Vráble

2 izbový byt | Sídl. Žitava | 62 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť: Dvojizbový byt vo Vrábľoch Sídl. Žitava na predaj - druhé

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Vráble

157,500 € 2540 €/m²

Jednoizbový byt na prenájom, Vráble

Reality Vráble

1 izbový byt | Sídl. Žitava | 33 m²

ByDoS Reality Vám ponúkajú nehnuteľnosť na prenájom: Jednoizbový byt: • Lokalita: Sídl. Žitava

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Vráble

500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj, stavebný pozemok - Šahy / Tešmák (022-14-MIMI)

Reality Šahy

Pozemok pre rodinné domy | 777 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 777 m2 v tichej a príjemnej lokalite Tešmák, mest

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šahy

12,000 € 15 €/m²

Novinka
Novinka

Novinka- vidiecky dom v Žitavanoch

Reality Žitavany

Rodinný dom | Fraňa Kráľa | 100 m²

V Exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj vidiecky dom v obci Žitavany, 3 km od Zlatýc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Žitavany

73,000 € 730 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM AUTOBAZÁR - pozemok + kancelárske priestory

Reality Košice-Juh

Priemyselná zóna | Pri prachárni | 300 m²

Ponúkame na prenájom viacúčelový komerčný pozemok, zastavané parkovacie plochy s výmerou cca 30

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Juh

1,900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt s balkónom a loggiou, /62 m2/, Žilina - Hájik

Reality Žilina

2 izbový byt | 62 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom a loggiou, /62 m2/ v Žil

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Žilina

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Chata vo vyhľadávanej lokalite v Bojniciach

Reality Bojnice

Rodinný dom | Rekreačná | 320 m²

Ponúkame na predaj chatu s veľkým potenciálom v rekreačnej oblasti Bojníc. Chata OLIVA je vh

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Bojnice

330,000 € 1031 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán v krásnom prostredí Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 117 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj krásny 3 izbový apartmán s balkónom n

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Piešťany

330,000 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v tichej časti | Trenčín – Zlatovce

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hlavná | 112 m²

Niektoré domy majú jednoducho atmosféru, ktorú na fotografiách necítiť. Tento rodinný dom v mes

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčín

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok s jedinečnou atmosférou prírody v Kvetoslavove

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Pri lesíku | 927 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok s veľkorysou výmerou v jednej v Kvet

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

203,000 € 219 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom v Topoľnici - kvalitné materiály, moderná lokalita

Reality Galanta

Rodinný dom | - | 147.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v novej výstavbe v Topoľnici s možnosťou dokončenia

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Galanta

209,900 € 1421 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22986)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Upresniť hľadanie