REMAX ponúka na predaj slnečný pozemok na stavbu rodinného domu v Dolnej Krupej Okr. Trnava

Reality Dolná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,028 m²

RE/MAX vám ponúka jedinečnú príležitosť získať veľký, slnečný a ideálne situovaný pozemok s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Krupá

97 €/m2 97 €/m2

Stavebný pozemok s povolením a základmi v obci Ratka

Reality Ratka

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,110 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu s už vydaným st

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ratka

59,900 € 54 €/m²

Kancelária - 21 m2- prenájom| Námestie SNP -Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 21 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor v historickej budove na Nám

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Borinka

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 2,038 m²

Stavebný pozemok – Borinka | 2.038 m² RE/MAX Malacky – Výhradne v našej ponuke! S výhradným

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

425,990 € 209 €/m²

Na predaj komerčná budova s možnosťou bývania a podnikania v Zohore

Reality Zohor

Rodinný dom | Nevyplnená | 480 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – KOMERČNÁ BUDOVA S MOŽNOSŤOU PODNIKANIA A BÝVANIA | ZOHOR Realitná ka

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zohor

669,000 € 1394 €/m²

NA PRENÁJOM 4 - izb.byt, 2x walk-in šatník, 2 kúpeľne, BA II Nivy – Palkovičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Palkovičova | 87 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na prenájom mimoriadne

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: Život ako vo filme: Pet Friendly - 1izbák so šatníkom a samostatnou kuchyňou!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Šumavská | 47 m²

Toto nie je kulisa! Toto môže byť Vaša adresa! Chcete kultový život ako v romantickom filme Fo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predám Rodinný dom v obci Gjary

Reality Gajary

Rodinný dom | Nevyplnená | 106 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov kancelária REMAX MR & Mrs ponúka na predaj priestranný 4-izbo

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Gajary

235,000 € 2217 €/m²

PRENÁJOM - samostatné garážové miesto na Mýtnej ulici, PROXENTA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Mýtna | 25 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom garážové miesto v polyfunkčnom bytovo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

150 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

4-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

418,000 € 3191 €/m²

MALÁ KANCELÁRIA 18 m² | BBC1 | PLYNÁRENSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 18 m²

Ideálne riešenie pre jednotlivca alebo malý tím v biznis lokalite Ponúkame na prenájom kancel

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

360 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom - 13 m2 | Námestie SNP Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 13 m²

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj: budova pre služby a obchod v priemyselnom centre na Horehroní / obec Podbrezová/

Reality Podbrezová

Administratívny objekt | Nevyplnená | 1,069 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj dvojpodlažnú budovu v samotnom centre obce Podbrezová, známej ako

Publikované: 06.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Podbrezová

750,000 € 702 €/m²

Dvojizbových byt ma prenájom- Detva- Obrancov Mieru

Reality Detva

2 izbový byt | Nevyplnená | 50 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 2 - izbový kompletne rekonštruovaný byt v bl

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Detva

490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj: apartmán v srdci Liptova – Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 56 m²

Ponúkame na predaj štýlový apartmán s priestrannou terasou, situovaný v srdci obľúbeného Demä

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 4732 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Bratislave časť Rača.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nevyplnená | 170 m²

Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami a samostatným pozemkom – Bratislava, Rača Realitná ka

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 2471 €/m²

Predám Chatu pri Smoleniciach

Reality Lošonec

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 57 m²

Na predaj krásna chata pri Smoleniciach, katastrálne územie Lošonec– pokoj a relax v prírode

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lošonec

89,000 € 1561 €/m²

3-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

338,000 € 4122 €/m²

4-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

476,000 € 3808 €/m²

3-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

345,000 € 3833 €/m²

Na predaj dom len pár km od mesta Lučenec

Reality Veľká Ves

Rodinný dom | Nevyplnená | 152 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj dvojpodlažný, 6 - izbový, podpivničený rodinný dom , ktorý sa n

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká Ves

Cena dohodou

Utešený dom na predaj s veľkou záhradou v dedinke České Brezovo

Reality České Brezovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 109 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj jednopodlažný 3-izbový, podpivničený rodinný dom , ktorý sa nac

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj České Brezovo

75,000 € 688 €/m²

Na predaj 3-izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

3 izbový byt | Sklárska | 79 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou, ideálny pre rodiny s deťmi, nachádzajúci

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poltár

67,000 € 848 €/m²

Predaj 3 izbového bytu V Závadke nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

3 izbový byt | Nevyplnená | 68 m²

Realitná kancelária REMAX, ako výhradný zástupca majiteľa nehnuteľnosti, ponúka na predaj príj

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

45,000 € 662 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (748)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (23014)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie