Rodinný dom s altánkom – Jaklovce (okres Gelnica)

Reality Jaklovce

Rodinný dom | Kopana | 90 m²

Ponúkam na predaj prízemný rodinný dom v obci Jaklovce (okres Gelnica), ideálny pre tých, ktorí

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jaklovce

90,000 € 1000 €/m²

Pozemok na výstavbu Jaklovce

Reality Jaklovce

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 697 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Jaklovce. Nachádza sa na Okružn

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jaklovce

45,000 € 65 €/m²

1 izbový byt Jaklovce, Školská ulica

Reality Jaklovce

1 izbový byt | Školská | 36 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 1 izbový byt v obci Jaklovce na Školskej ulici. Byt

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Jaklovce

53,000 € 1472 €/m²

Stavebný pozemok v obci Jaklovce 48.000€

Reality Jaklovce

Pozemok pre rodinné domy | Nová ul. | 500 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Jaklovce.Dosponuje výmerou 500

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jaklovce

48,000 € 96 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jaklovce: Pozemok pod lesom s dvojitým potenciálom – Bývanie či Biznis?

Reality Jaklovce

Iný stavebný pozemok | - | 0 m²

Salea - Váš partner v realitách vám ponúka pozemok, ktorý sa prispôsobí vašim plánom. Či už hľa

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Jaklovce

55 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Celoročne obývateľná chata na predaj len 50m od vodnej nádrže Ružín

Reality Jaklovce

Chalupa, rekreačný domček | Jaklovce | 132 m²

Realitná kancelária Proximity real Vám ekluzívne ponúka na predaj celoročne obývateľnú rekreačn

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jaklovce

129,999 € 985 €/m²

REZERVOVANÉ! Rodinný dom na predaj v Jaklovciach okres - Gelnica

Reality Jaklovce

Rodinný dom | Požiarnicka | 162.5 m²

Proximity real ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v pokojnej časti obce Jaklovce o

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jaklovce

84,999 € 523 €/m²

Barokový kaštieľ Jaklovce 6544m2

Reality Jaklovce

Historický objekt | Nevyplnená | 6,544 m²

VÝHODNÁ CENOVÁ PONUKA - na vyžiadanie priamo v RK Ako v ROZPRÁVKE. RE/MAX ponúka exkluzívne

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Jaklovce

Cena dohodou

Rodinný dom v obci Jaklovce -znížená cena

Reality Jaklovce

Rodinný dom | Jarčeková 8 | 60 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jaklovce (okr. Gelnica), vhodný aj na rekreačné alebo vík

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jaklovce

49,000 € 817 €/m²

Rekreačná chata na predaj Ružín

Reality Jaklovce

Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu v blízkosti vodnej

Publikované: 13.02.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jaklovce

89,900 € 1498 €/m²

investičná ponuka predaj pozemkov - 17000 m2

Reality Jaklovce

Orná pôda | Úvozná | 17,000 m²

Ponúkame na predaj pozemky o výmere 17000 m2. Pozemky pozostávajú z ornej pôdy o rozlohe 14 051

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Jaklovce

5 €/m2 5 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie