Na predaj budova pre obchod a služby vo frekventovanej časti mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Staničná | 177 m²

Ponúkame na predaj budovu pre obchod a služby vo frekventovanej časti mesta Vranov nad Topľou.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

217,000 € 1226 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3-izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl. Nová Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská 10 | 79.4 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

379,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Celoročne obývateľná chalupa na Záhorí vo vidieckom štýle: • 3 izbová rekreačná nehnuteľnosť s veľkým slnečným pozemkom

Reality Častkov

Chalupa, rekreačný domček | Častkov | 67 m²

Lokalita: Častkov, časť Havran 3 izby • 67 m2 + terasa • Pozemok: 1866 m2 • Kôlňa a šopa Dos

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Častkov

169,000 € 2522 €/m²

Poschodový rodinný dom neďaleko centra mesta

Reality Lučenec

Rodinný dom | Lva Nikolajeviča Tolstého | 280 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Lučenec, L. N. Tolstého * veľkosť pozemku: 420 m2 * obytná /zastava

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lučenec

165,000 € 589 €/m²

Nadštandardný dvojpodlažný rodinný dom so slnečným pozemkom o veľkosti 970 m2 v meste Moldava nad Bodvou.

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | J.Hunyadiho 43 | 255 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom so slnečným pozemkom o veľkosti 970

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

399,000 € 1565 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový, predaj, 94 m2, parking, Borovicový háj, Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Popradská | 94 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný priestranný 4-izbový byt v rezidenčnom komplexe Borovicový háj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

374,990 € 3989 €/m²

Výhradne ponúkame na predaj priestranný rozostavaný multifunkčný objekt (pôvodne RD) v pokojnej lokalite, v obci Chmelnica

Reality Chmeľnica

Polyfunkčný objekt | Chmeľnica | 353 m²

Základné údaje: Lokalita: Obec Chmelnica Veľkosť pozemku: 797 m2, rovinatý Zastavaná plocha obj

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Chmeľnica

330,000 € 935 €/m²

PREDAJ: Dom za cenu pozemku v Modre – časti Kráľová

Reality Modra

Rodinný dom | Kráľová | 87 m²

Rodinný domček vhodný na rekonštrukciu alebo prípadnú prestavbu za cenu pozemku v meste Modra,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Modra

215,000 € 2471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj tehlový • 4i RD v slepej ulici • Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Valaliky | 90 m²

Pekný rodinný dom vhodný na úpravu podľa vlastných predstáv. Investičná príležitosť vhodná na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Valaliky

229,999 € 2556 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Sečovciach

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | Sečovce | 4,240 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o celkovej výmere 4240 m². Je rozdelen

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

23 €/m2 23 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na skok od Horského parku v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Majakovského | 240 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom v jedne

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

870,000 € 3625 €/m²

Na prenájom výrobno-skladová hala so zázemím, Vrbové

Reality Piešťany

Administratívny objekt | Vrbové | 730 m²

Na prenájom výrobno–skladová hala s administratívnym a sociálnym zázemím, vhodná pre skladovani

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj: Starší rodinný dom s dušou v obci Rokytov

Reality Rokytov

Rodinný dom | Rokytov | 85 m²

Tento starší rodinný dom v absolútne pôvodnom stave je ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí t

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rokytov

39,990 € 470 €/m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory o výmere 13 m2 na Levočskej ulici, 2 NP.

Reality Prešov

Skladový objekt | Levočská | 13 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 13 m2 na Levočskej ulici

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

90 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom 4 i byt, Smreková, Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | Smreková | 88 m²

Základné údaje: Dispozícia: 4 izbový byt + balkón Poschodie: 2/7 Úžitková plocha: 88 m2 Orientá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prešov

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj 2-izbový byt, parkov.miesto, Smetanová, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Smetanova | 47 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2.- izbový byt bez balkónu, s parkovacím miestom v Matejov

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

129,000 € 2383 €/m²

Ponúkame na predaj 4 izbové byty v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

4 izbový byt | Ďumbierska | 99.21 m²

Základné údaje: Dispozícia: 4 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

308,136 € 3106 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj rodinného domu s pneuservisom – výborná investičná príležitosť

Reality Staré

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom spojený s plne funkčným pneuservisom, ideálny na bývanie aj podn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Staré

175,000 € 1458 €/m²

Vinica na predaj

Reality Streda nad Bodrogom

Vinica, chmelnica | 4,000 m²

Predám vinicu s chatkou a krásnym výhľadom – Streda nad Bodrogom, 4000 m² Ponúkam na predaj ud

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Streda nad Bodrogom

27,900 € 7 €/m²

Vinica s murovanou chatkou

Reality Kráľovský Chlmec

Vinica, chmelnica | 2,600 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú vinicu v záhradkárskej oblasti Kráľovského Chlmca. Nehnuteľnosť

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

24,000 € 9 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj Developerský projekt NOVOSTAVBY JANOVÍK.

Reality Janovík

Rodinný dom | Janovík | 120.92 m²

NOVOSTAVBY JANOVÍK je nový projekt, prepracovaný do posledného detailu, ktorý sa nachádza v obc

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Janovík

275,750 € 2280 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Sečovce, ul. Mostová

Reality Sečovce

Rodinný dom | Mostová | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v meste Sečovce, na ulici Mostová, situovaný na

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sečovce

149,990 € 1000 €/m²

Na predaj investičný pozemok v podtatranskej obci Mlynica !

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 1,200 m²

Ponúkame na predaj krásny a slnečný pozemok situovaný v tichom a dynamicky sa rozvíjajúcom pros

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

120 €/m2 120 €/m2

Rodinná rezidencia s parkovou úpravou záhrady na veľkorysom pozemku s bazénom , Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rákoczi Ferenc Utca 2

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť aj pre dve generácie, alebo hosťovský dom. 12 ročná m

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rajka

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Rodinné domy na predaj (23023)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie