Na predaj stavebný pozemok o výmere 600 m2, Veľký Meder, mestská časť Ižop

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 600 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 600 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

106 €/m2 106 €/m2

Predaj pozemku 1300m2 v centre mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,300 m²

Realitná kancelária RE/MAX Attractive ponúka na predaj pozemok s rozlohou 1300 m2 v centre mes

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

156,000 € 120 €/m²

EXKLUZÍVNE PREDAJ domu v centre obce Dobrá Niva

Reality Dobrá Niva

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj gazdovský dom v centre obce. Dom s pôvodným šarmom a a

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dobrá Niva

68,000 € 309 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Záhradka s užívacím právom v Dunajskej Strede, Bratislavská cesta, 243 m2, elektrika, voda

Reality Dunajská Streda

Záhrada | Bratislavská | 243 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka záhradku v Dunajskej Strede na Bratislavskej ceste s rozloho

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

19,500 € 80 €/m²

Predaj: NOVÉ BYTY- DUNAJ PARK, GABČÍKOVO, so záhradkou, okres Dunajská Streda

Reality Gabčíkovo

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

*** MODERNÉ BÝVANIE V GABČÍKOVE – DUNAJ PARK *** *****************************************

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Gabčíkovo

139,000 € 1805 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj výrobný a skladový objekt o výmere 1134 m2, pozemok 1793 m2, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Puškinova | 1,134 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj skladovo-výrobný objekt v meste Galanta. Nehnuteľn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Galanta

580,000 € 511 €/m²

Na predaj priestranný vidiecky rodinný dom s prístavbou a pozemkom o výmere 1085 m², Baka

Reality Baka

Rodinný dom | Nevyplnená | 137 m²

Hľadáte dom, ktorý má dušu vidieka, veľa priestoru a k tomu poriadny pozemok? V obci Baka na

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Baka

95,000 € 693 €/m²

Predaj: 4 izbový rodinný dom, obec Veľká Lúč, okres Dunajská Streda

Reality Lúč na Ostrove

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

*** REZERVOVANĚ! *** RE/MAX realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj 4 izbový rodinný

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lúč na Ostrove

208,900 € 1934 €/m²

PREDAJ: 4IZBOVÝ RODINNÝ DOM, KVETOSLAVOV (OKRES DUNAJSKÁ STREDA)

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Kvetoslavov | 180 m²

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom s veľkým potenciálom – pozemok 780 m² Ponúkame na predaj poschod

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

219,000 € 1217 €/m²

Znížená cena! Predaj nebytového priestoru v centre Dunajskej Stredy, 169 m2, po rekonštrukcií

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Hlavná | 169 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nebytové priestory s rozlohou 169 m2 v centre mest

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

220,000 € 1302 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj: Rodinný dom, Dunajská Streda, 5 izieb, ÚP 104,5 m2, pozemok 349 m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Družstevná | 105 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v Dunajskej Strede

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

235,000 € 2238 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj exkluzívny 4-izb. byt v projekte River Park, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 184 m²

RE/​MAX exkluzívne ponúka na predaj luxusný veľkometrážny 4-​izbový byt v bratislavskom Starom

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: RODINNÝ DOM, 4IZBOVÝ, GABČÍKOVO, ULICA JABLOŇOVÁ

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Štýlový rodinný dom v Gabčíkove | všetky siete | znalecký posudok ZDARMA | 185 000 € Predsta

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

185,000 € 1321 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na ulici Part. Kmiťa vo Svidníku, na predaj.

Reality Svidník

Rodinný dom | Part. Kmiťa | 190 m²

"Bývanie v pokojnej okrajovej časti Svidníka, obklopené zeleňou, kde dni začínajú rannou kávou

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svidník

165,000 € 868 €/m²

PREDAJ: rodinný dom, Ružomberok

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Plavisko | 240 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Ružomberku – ul. Plavisko. Dom je po

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

186,000 € 775 €/m²

Prémiový 2-izb. apartmán – Swissôtel Damian Jasná

Reality Demänovská Dolina

Hotel, penzión, ubytovňa | Nevyplnená | 81 m²

Na predaj štýlový 2-izbový apartmán priamo pri lanovke – Swissôtel Damian Jasná, Orientácia na

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Demänovská Dolina

465,000 € 5741 €/m²

Predaj penzionu Katov dvor v Partizánskej Lupči.

Reality Partizánska Ľupča

Hotel, penzión, ubytovňa | Nevyplnená | 2,200 m²

Remax exkluzívne ponúka na predaj novovybudovaný Penzión Katov Dvor ktorý leží v prekrásnom pr

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Partizánska Ľupča

750,000 € 341 €/m²

Predaj troch susedných pozemkov v rekreačnej obci Zuberec o celkovej výmere 2003m2. SUPER CENA

Reality Zuberec

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,003 m²

Remax exkluzívne ponúka na predaj tri pozemky priamo vedľa seba v rekreačnej obci Zuberec o ce

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Zuberec

80 €/m2 80 €/m2

Exkluzívny 2-izb. apartmán v rezidencii Opera, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | SNP | 66 m²

Exkluzívny 2-izbový apartmán v Rezidencii Opera – Mozart, Turčianske Teplice Ponúkame na preda

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

299,000 € 4530 €/m²

Predám pozemok 16.000 m2, Dovalovo

Reality Liptovský Hrádok

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 16,000 m²

Predám pozemok, ornú pôdu, vhodný pre niekoho, kto má záujem o poľnohospodársku výrobu a s tým

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

59,500 € 4 €/m²

Predám pozemok 2630 m2, Pavčina Lehota

Reality Pavčina Lehota

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 2,631 m²

Predám slnečný pozemok na samote, cca 500 m od obce Lazisko, v katastrálnom území Pavčina Leho

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Pavčina Lehota

16,150 € 6 €/m²

Na predaj rodinný dom v meste Gbely

Reality Gbely

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Rodinný dom je v súčasnosti využívaný ako chalupa – víkendové, rekreačné bývanie, ale je vhodn

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Gbely

98,000 € 754 €/m²

Rodinný dom vhodný ako chalupa na Záhorí – obec Šajdíkove Humence

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Máte príležitosť kúpiť rodinný domček pri lese, v obci Šajdíkove Humence, ktoré sú známe hlavn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - 2. izb. byt v centre Martina , kompletná rekonštrukcia

Reality Martin

2 izbový byt | Červenej armády | 72 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj tehlový, priestranný a presvetlený 2-izbový byt s celkovou vým

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 2221 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23024)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie