Hotel, penzión, ubytovňa | Nevyplnená | 2,200 m²
Remax exkluzívne ponúka na predaj novovybudovaný Penzión Katov Dvor ktorý leží v prekrásnom pr
750,000 € 341 €/m²
Rodinný dom | Plavisko | 240 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Ružomberku – ul. Plavisko. Dom je po
186,000 € 775 €/m²
Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,003 m²
Remax exkluzívne ponúka na predaj tri pozemky priamo vedľa seba v rekreačnej obci Zuberec o ce
80 €/m2 80 €/m2
Hotel, penzión, ubytovňa | Nevyplnená | 81 m²
Na predaj štýlový 2-izbový apartmán priamo pri lanovke – Swissôtel Damian Jasná, Orientácia na
465,000 € 5741 €/m²
2 izbový byt | SNP | 66 m²
Exkluzívny 2-izbový apartmán v Rezidencii Opera – Mozart, Turčianske Teplice Ponúkame na preda
299,000 € 4530 €/m²
Lúka, pasienok | Nevyplnená | 2,631 m²
Predám slnečný pozemok na samote, cca 500 m od obce Lazisko, v katastrálnom území Pavčina Leho
16,150 € 6 €/m²
Obchodné priestory | Žatevná | 72 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný 3 izb. byt v tehlovom bytovom dome z r
289,000 € 4014 €/m²
Lúka, pasienok | Nevyplnená | 16,000 m²
Predám pozemok, ornú pôdu, vhodný pre niekoho, kto má záujem o poľnohospodársku výrobu a s tým
59,500 € 4 €/m²
4 izbový byt | Staré grunty | 128 m²
RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj
449,900 € 3515 €/m²
Rodinný dom | Popradská | 120 m²
RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom na Popradskej ulici v Bratislave. DOM: Rodinn
385,000 € 3333 €/m²
Rodinný dom | S. Chalupku | 100 m²
RE/MAX Diamond exkluzívne ponúka na predaj dom so záhradou v historickom banskom meste Kremnic
139,000 € 1390 €/m²
Obchodné priestory | Obchodná | 34 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom obchodný priestor na Obchodnej ulici v Starom Me
680 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 893 m²
✨ Slnečný pozemok s potôčikom a mobilným domom – Pitelová (10 min od ZH). RE/MAX Diamond vám
49,900 € 56 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²
RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj gazdovský dom v centre obce. Dom s pôvodným šarmom a a
68,000 € 309 €/m²
Priestor pre sklad | Nevyplnená | 200 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom budovu skladu v obci Číčov, okres Komárno. Mur
700 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 600 m²
Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 600 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej
106 €/m2 106 €/m2
Rodinný dom | Nevyplnená | 146 m²
Kancelária RE/MAX Attractive Vám ponúka na predaj krásny vidiecky dom s pozemkom v obci Trávni
214,000 € 1466 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,300 m²
Realitná kancelária RE/MAX Attractive ponúka na predaj pozemok s rozlohou 1300 m2 v centre mes
156,000 € 120 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 233 m²
Niekedy potrebujete len správne miesto. A to je presne to, čo tento pozemok ponúka - centrum o
18,500 € 79 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 137 m²
Hľadáte dom, ktorý má dušu vidieka, veľa priestoru a k tomu poriadny pozemok? V obci Baka na
95,000 € 693 €/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 169 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nebytové priestory s rozlohou 169 m2 v centre mest
220,000 € 1302 €/m²
Záhrada | Bratislavská | 243 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka záhradku v Dunajskej Strede na Bratislavskej ceste s rozloho
19,500 € 80 €/m²
Rodinný dom | Družstevná | 105 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v Dunajskej Strede
235,000 € 2238 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²
Štýlový rodinný dom v Gabčíkove | všetky siete | znalecký posudok ZDARMA | 185 000 € Predsta
185,000 € 1321 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.