Rodinný dom | Veľké Kapušany | 80 m²
EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj útulný 8 izbový rodinný dom v príjemnej lokalite Veľkých Kapu
135,000 € 1688 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Brestov | 52 m²
Predstav si miesto, kde ráno počuješ len spev vtákov a večer si vychutnávaš pokoj s výhľadom na
36,900 € 710 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 122.5 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderný, klimatizovaný kancelársky/obchodný priestor o výmere 122,5 m2
1,732.15 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Košická Polianka | 270 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom s rovinatým pozemkom o rozlohe 700 m2 v obci Koš
257,990 € 956 €/m²
Rodinný dom | Ploské | 122.5 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám na predaj novostavbu rodinného domu pri Košiciach. Privátn
299,990 € 2449 €/m²
1 izbový byt | Titogradská | 35 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Titogradskej ulici v Košiciach - Sídlisko KVP. Byt o pod
144,990 € 4143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Betliar | 625 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Betliar vzdialenej 6 km od Rožňavy. Pozemok s ro
64,990 € 104 €/m²
Rodinný dom | Kúty | 160 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie. Dom sa nachádza na sl
239,000 € 1494 €/m²
2 izbový byt | Družstevná | 56 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 2 izbový byt Lokalita: Humenné Ulica: Družstevná Počet izi
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Konečná | 47.51 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový + pivnica, loggia Ulica: Konečna Úžitková plocha: 47,51
114,000 € 2399 €/m²
2 izbový byt | Rastislavova | 65 m²
Základné údaje: • Dispozícia: 2-izbový byt s balkónom na ulici Rastislavova * Poschodie: 1.
799 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Třebíčska | 58 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 2 izbový byt Lokalita: Humenné Ulica: Třebíčska Počet izieb: 2
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Laborecká | 73 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 3 izbový byt Lokalita: Humenné Ulica: Laborecká Počet iz
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Podhradová | 72.88 m²
Výstavba projektu je na jar 2026 a kolaudácia je naplánovaná na štvrtý kvartál - 2028. ZÁKL
309,990 € 4253 €/m²
2 izbový byt | Cesta pod Hradovou | 54 m²
ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 2 izbový byt Úžitková plocha: 54m2 s príslušenstvom + balkón Posc
149,990 € 2778 €/m²
Obchodné priestory | Mlynská | 138 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Košice – Staré Mesto • Adresa: Mlynská 18 • Úžitková plocha: 138 m
2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka
Ponúkame na predaj túto elegantnú 4 izbovú vilu z prelomu 19-20 storočia, kompletne bola zrekon
412,000 € 3405 €/m²
Historický objekt | Želovce | 2,580 m²
Dominantou obce Želovce je BAROKOVÝ KAŠTIEĽ rodiny Zichyovcov, postavený v roku 1772, so zastav
850,000 € 329 €/m²
Apartmán | Štefultov | 35.61 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj apartmány v komornej rezidencii Stepelshof, ktorá prináša spo
Cena na vyžiadanie
Obchodné priestory | Matejovce | 82 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom priestory určené výhradne pre lekárov na ambulancie. Lok
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 66 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: 66 m2 Kuchyňa, kúpeľňa, WC, a 2 izby
55,000 € 833 €/m²
Obchodné priestory | Allendeho | 85 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom priestory v Poprad – Matejovciach, ul. Allendeho na účel
650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Šarišská | 456.19 m²
Hľadáte priestor pre svoje podnikanie, výrobu alebo investičný projekt? Ponúkame na predaj oplo
99,000 € 217 €/m²
3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový + pivnica, byt je bez loggie Ulica: Kyjevska Úžitková p
129,000 € 1985 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.