NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM A PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM V ŽILINE!

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Hôrecká cesta | 1,095 m²

Ponúkam na predaj tri susediace stavebné parcely o celkovej výmere 1095 m² v Žiline, pod Hájiko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Novučičký 3 izbový byt v novostavbe Veže Brezovec

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 72 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe Veže Brezovec, kto

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dolný Kubín

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Spútniková ulica - Košice, Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Sputniková | 39.01 m²

MATHIS. Realitná kancelária ponúka na predaj 2-izbový byt na Spútnikovej ulici v mestskej časti

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Info v RK

Novinka
Novinka

1 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 11

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 62.44 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

209,900 € 3362 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

1 izbový apartmán KVP Grunt č. 31

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 40.16 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3733 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt s garážou v Plešivci

Reality Plešivec

3 izbový byt | 55 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný slnečný 3-izbový byt s garážou a zá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Plešivec

72,500 € 1318 €/m²

Novinka
Novinka

KRÁSNY POZEMOK NA PREDAJ 954m2, DÚBRAVA-PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 954 m²

BENARD reality ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 954 m2 priamo pod lesom . Nachádza sa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

199,999 € 210 €/m²

Novinka
Novinka

Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 41.17 m²

Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni. Má rozlohu 41,17 m2 a nachádza

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

95,000 € 2308 €/m²

Výborná cena !!! Apartim sro predá zaujímavý obchodný nebytový priestor v komplexe Dolce Vita na Vrakunskej ulici.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Vrakunská | 94.3 m²

Apartim sro predá zaujímavý obchodný nebytový priestor so všestranným využitím v komplexe Dolce

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

260,000 € 2757 €/m²

NUTUM | Vzorový dom na predaj KOMPLET NA KĽÚČ S TRÁVNIKOM

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj náš vzorový dom nachádzaajúci sa v novovybudovanej lokalite obce Dolný B

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Dolný Bar

225,000 € 2500 €/m²

NOVÝ MILOSLAVOV | ÚVODNÁ CENA HOTOVÝ SAMOSTATNÝ BUNGALOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 107 m²

Ponúkame Vám na predaj za ÚVODNÚ VÝHODNEJŠIU CENU moderné 4-izbové Rodinné Domy v krásnej zabýv

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

350,000 € 3271 €/m²

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN POD HRADOM S VÝHľADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 91 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt na Zámockej ulici, pria

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 4275 €/m²

Novinka
Novinka

NUTUM | Krásny 4 izbový rodinný dom v obci Dolný Bar

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Ponúkame Vám 2 typy priestranného 4 izbového rodinného domu v skvelej lokalite v obci Dolný Bar

Publikované: 02.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

185,000 € 2256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

„NOVÝ MILOSLAVOV" PREDAJ SPUSTENÝ!!!

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 109 m²

Spoločnosť NUTUM Vám predstavuje exkluzívny projekt „NOVÝ MILOSLAVOV"! Ide o výstavbu 13 rodin

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

349,900 € 3210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

! STAVEBNÉ POZEMKY - PRIAMO OD MAJITEĽA!

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

POSLEDNÉ stavebné pozemky v novej lokalite Dolný Bar! www.slnieckodolnybar.sk NUTUM – Exkluzív

Publikované: 25.05.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

Očarujúci rodinný dom v nádhernom prostredí horskej dedinky Kordíky - NA PREDAJ

Reality Kordíky

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení vlastníka ponúka na predaj krásny rodinný dom posta

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Kordíky

720,000 € 3600 €/m²

! UTOLSÓ ÉPITÉSI TELKEK ! - A TULAJDONOSTÓL ALBÁR !

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

Utolsó telkek házépitésére Albáron!!! www.slnieckodolnybar.sk TELEK: - 563 m2 - az UPI szerint

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

NUTUM | Moderné 4-izbové rodinné bungalovy KOMPLET V ŠTANDARDE

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

185,000 € 2256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhradná chatka v TOP stave, Slovenská Ľupča - NA PREDAJ

Reality Slovenská Ľupča

Záhradná chatka | Peniažky | 50 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení majiteľov ponúka na predaj záhradnú chatu v katastr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Slovenská Ľupča

59,500 € 1190 €/m²

2 izbový byt Námestie L. Svobodu - NA PRENÁJOM

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie Ludvika Svobodu | 55 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom 2-izbový byt, v 4 podlažnom bytovom dome na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodno-administratívny priestor na prenájom - KAPITULSKÁ ul.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom obchodno-administratívny priestor v historic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rekreačná chata v nádhernej lokalite Bienskej doliny - NA PREDAJ

Reality Kováčová

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Kováčová

88,000 € 1467 €/m²

Hľadáme nové prevádzky, ktoré rozhýbu Prúdy!

Reality Trnava

Obchodné priestory | Včelárska ulica | 200 m²

Máte skvelý nápad, značku alebo gastro, ktoré si zaslúži viac než len nenápadnú adresu? V III.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23024)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie