VÝNIMOČNÁ REZIDENCIA S WELLNESS, PANORAMATICKÝMI TERASAMI A VEĽKOLEPOU ZÁHRADOU

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Abovská | 345 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Košice-Barca

595,000 € 1725 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Lukratívny stavebný pozemok pri Komárne

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,550 m²

Na predaj - Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v Komárne časť Hadovce v novej loka

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

50 €/m2 50 €/m2

1-izbový byt Osadná ulica - zariadený

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Osadná | 40 m²

1-izbový byt na Osadnej ulici o celkovej ploche 40 m2 pozostáva z izby, chodby, kuchyne a kúp

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

APARTMÁN+ PARKOVACIE MIESTO- AREÁL HOTELA LESNÁ

Reality Vysoké Tatry

Apartmánový dom | Pod Lesom | 69.2 m²

Niektoré nehnuteľnosti ponúkajú bývanie, iné zážitok. Tento 2-izbový apartmán v areáli Hotela L

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Vysoké Tatry

279,990 € 4046 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj ihneď obývateľného rodinného domu, pozemok 1125 m2. Výhradne u nás

Reality Neverice

Rodinný dom | Školská | 150 m²

DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom ideálnych rozmero

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Neverice

120,000 € 800 €/m²

Záhrada na predaj, 627 m2. Exkluzívne u nás

Reality Štitáre

Záhrada | Jelenecká | 627 m²

Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok s výmerou 627

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Štitáre

21,000 € 33 €/m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom na slnečnom pozemku 805 m2 – Veľký Lapáš. Exkluzívne u nás.

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Domov, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke! Predstavte si letné večery na veľkej ter

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

255,000 € 1275 €/m²

PRENÁJOM Garáže 50 m2 v RD po kompletnej rekonštrukcii

Reality Sereď

Garáž | A. Hlinku | 50 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na prenájom samostatnú novopostavenú garáž o výmere 5

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Sereď

300 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PREDAJ-investičná príležitosť, prestížna adresa, 5 izbový rodinný dom na KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hlavná | 148 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v jednej z najprestížnejších lokalít v Bratislave, kd

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

439,000 € 3709 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ- prémiové bývanie v 5 izbovom, dvojpodlažnom viladome- STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | Na vyhliadke | 115.16 m²

Spustili sme výstavbu exkluzívneho projektu Na Vyhliadke v Stupave. Ponúkame na predaj 5 izbový

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Stupava

379,000 € 3270 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový bungalov s garážou v obci Šarišské Bohdanovce, aktuálne vo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

385,000 € 2567 €/m²

PREDAJ- Priestranný 2 izbový byt s balkónom v srdci Starého Mesta- Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 48.82 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny 2 izbový byt priamo na Obchodnej ulici, v historickom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 5305 €/m²

Pozemok 1212 m2 s poľnohospodárskym využitím

Reality Bratislava-Čunovo

Orná pôda | 1,212 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s celkovou výmerou 1212 m², situovaný v extraviláne obce k.

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

15,500 € 13 €/m²

Lesný pozemok v Martine.

Reality Martin

Lesná pôda | Martinské Hole | 17,912 m²

Predám pozemok vo výlučnom vlastníctve (1/1) v lesnom celku Martinské Hole. Okrajom pozemku je

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 04.04.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

Na predaj stavebny pozemok v obci Lipovec - Martin.

Reality Lipovec

Pozemok pre rodinné domy | 638 m²

Predaj stavebného pozemku v obci Lipovec, okres. Martin – dlhodobý prenájom s jednorazovou o

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 07.08.2025
Pozemky na predaj Lipovec

104,000 € 163 €/m²

Iba u nás na predaj stavebný pozemok v obci Mošovce

Reality Mošovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,881 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 1881 m² v tichej a vyhľadávanej lokalite obce M

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Mošovce

79,000 € 42 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinné domy v Obci Karlová.

Reality Karlová

Pozemok pre rodinné domy | 2,091 m²

PREDAJ: Stavebný pozemok o výmere 2 091 m² v obci Karlová. Základné parametre: Výmera: 2 091

Publikované: 13.03.2019 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Karlová

115,000 € 55 €/m²

Investičný pozemok na komerčne využitie vo Vrútkach. 1391 m2

Reality Vrútky

Komerčná zóna | Francúzskych partizánov | 1,391 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, nachádzajúci sa na okraji mesta Vrútky v smere na Za.

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 15.08.2024
Pozemky na predaj Vrútky

25 €/m2 25 €/m2

Na predaj štýlový 2-izbový byt s drevenou galériou | 59 m² | Novostavba s parkovaním

Reality Martin

2 izbový byt | Hájska | 59 m²

Hľadáte bývanie s charakterom a výborným dispozičným riešením? Ponúkame na predaj priestranný a

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Na predaj – nádherný rovinatý pozemok v obci Dražkovce

Reality Dražkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,795 m²

Hľadáte miesto pre svoj vysnívaný dom? Ponúkame vám slnečný a priestranný pozemok s ideálnymi r

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Dražkovce

103 €/m2 103 €/m2

Apartmánový dom SNOWLAND - Valča

Reality Valča

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 161 m²

Naša realitná kancelária ponúka na predaj skvelú investičnú nehnuteľnosť v blízkosti

Publikované: 30.07.2023 Aktualizované: 08.05.2025
Chaty a chalupy na predaj Valča

299,000 € 1857 €/m²

Exkluzívne pozemok v mestskej časti Košuty

Reality Martin

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kosuty 1 | 1,466 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý lukratuvny slnečný pozemok v zastavanej mestskej časti Martin-K

Publikované: 21.03.2022 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Martin

60 €/m2 60 €/m2

Moderný 3 - izbový byt v Priekope.

Reality Martin

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný trojizbový byt v novo zrekonštruovanom bytovom dome v mestskej č

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Administratívna budova v priemyselnej zóne - Sučany.

Reality Sučany

Administratívny objekt | Sučany | 180 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadené kancelárske priestory o celkovej výmere 180 m2, obs

Publikované: 08.09.2021 Aktualizované: 04.07.2024
Objekty na predaj Sučany

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23024)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie