TOPOĽČANY - 4 izbový, 132m2, pokojné a nadherné bývanie

Reality Topoľčany

4 izbový byt | Nezadaná | 132 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v Topoľčan

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký Klíž - 3 izbová novostavba pod lesom

Reality Veľký Klíž

Rodinný dom | 80 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka veľkú príležitosť v podobe 3-izbového domu a

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľký Klíž

Cena dohodou

Rodinný dom s veľkým pozemkom na predaj v Koniarovciach – ideálny na rekonštrukciu podľa vašich predstáv

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária topnehnutelnosti.eu Vám ponúka na predaj rodinný v obci Koniarovce, len 15

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

67,000 € 670 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vyhne-na predaj exkluzívny pozemok 22972m2 SUPER CENA!!!

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | 22,972 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka jedinečnú príležitosť. A to predaj stavebnéh

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

6 €/m2 6 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok 3 157 m² Dvorany nad Nitrou

Reality Dvorany nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,157 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj Rozľahlý stavebný pozemok 3 157 m²

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dvorany nad Nitrou

Cena dohodou

Trenčín - pozemok 650 m2 na výstavbu RD v pokojnej časti mesta

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Záblatie | 650 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj pozemok v Trenčíne časť Záblatie.

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

230 €/m2 230 €/m2

Chrabrany - pozemok na peknom mieste s prístupovom z dvoch strán

Reality Chrabrany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 7,664 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj pozemok s prístupovou cestou v kat

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Chrabrany

35,000 € 5 €/m²

NITRIANSKA BLATNICA-RD moderný, kompletná rekonštrukcia

Reality Piešťany

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj rodinný dom postavený v obci Nitri

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Piešťany

215,000 € 2389 €/m²

Bojná-krásny veľký pozemok na stavbu RD, 37- árov, šírka 19m

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,722 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti Vám ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok s rozlohou

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

Cena dohodou

HRUŠOVANY - rodinny dom s garážou NOVÁ CENA

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj rodinný dom 15 minút od krajského mest

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1258 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Solčany 4i. RD s letnou kuchyňou a garážou REZERVOVANÉ

Reality Solčany

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Solčany

129,990 € 650 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BOJNA - pozemok vo vybornej ulici, možnosť rozparcelovania

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 7,444 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok s rozloh

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

Cena dohodou

CHRABRANY - nádherný dom s garážou a peknou záhradou

Reality Chrabrany

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu ponúka: priestranný 5-izbový rodinný dom v Chrabranoch

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Chrabrany

265,000 € 1395 €/m²

OPONICE - 4 izbový RD vo výstavbe na kľúč

Reality Oponice

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám exkluzívne ponúka novostavbu rodinného domu v pokoj

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Oponice

199,990 € 1680 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný 3-izbový byt s balkónom a pivnicami v centre Topoľčian, ideálny pre rodiny aj jednotlivcov

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj nádherný 3-izbový byt v srdci Topoľčia

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný rodinný dom v pokojnej lokalite Veľké Ripňany s veľkým pozemkom a výbornou dostupnosťou

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | Nezadaná | 89 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj veľmi zachovalý rodinný dom v pokojnej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

95,000 € 1067 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOPOĽČANY - zariadená garsónka na sídlisku JUH

Reality Topoľčany

Garsónka | Nezadaná | 19 m²

Hľadáte svoje prvé vlastné bývanie, kde nemusíte pohnúť ani prstom? Realitná kancelária TOPnehn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

79,000 € 4158 €/m²

NITRIANSKA BLATNICA - pozemok na výstavbu RD, 50€/m2

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj pozemok ktorý vieme rozparcelovať

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

BE.LIVE COMPANY- NA PREDAJ- NOVÝ- KOMPLETNE ZARIADENÝ- 1-IZBOVÝ BYT- S MOŽNOSŤOU ÚPRAVY NA 1,5-IZBOVÝ- BORY NOVÝ DVOR- MICHALA BUČIČA

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Michala Bučiča | 34.52 m²

Hľadáte ideálne prvé bývanie alebo investičnú príležitosť v modernej a vyhľadávanej lokalite?

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

209,900 € 6081 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 3 izbového bytu v rekreačnom komplexe, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s obývačkou, kuchyňou a dvoma spálňami, v uzatvorenom rekreačn

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

279,000 € 3875 €/m²

PREDAJ mezonetový byt, kompletne zariadený, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame na predaj moderný mezonetový byt s obývačkou, kuchyňou a spálňou, ako investičnú príl

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 08.06.2025
Byty na predaj Dolná Lehota

199,000 € 3618 €/m²

PREDAJ 2-izbový kompletne zariadený byt s dvomi balkónmi, novostavba, Na Piesku, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 47 m²

Ak hľadáte moderné a útulné bývanie s atmosférou domova, kam sa budete radi vracať, tento 2izbo

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 17 €/m²

PRENÁJOM 1 izbový byt so záhradkou, Broskyňová, Rovinka

Reality Rovinka

1 izbový byt | Broskyňová | 32 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt (32 m2) s vonkajším parkovacím miestom, n

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom kompletne zariadeného 2i bytu, Na Piesku, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 42 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2izbový byt (42 m2) s dvomi balkónmi v Ružinove, Na

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23027)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie