DIRECTREAL|Rodinný dom s garážou v najlepšej lokalite Serede

Reality Sereď

Rodinný dom | Pod hrádzou | 180 m²

Directreal Norea - Ak túžite bývať v rodinnom dome, tak je veľká pravdepodobnosť, že ste si po

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sereď

155,000 € 861 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v TOP lokalite

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Dolnočepenská | 964 m²

Directreal Norea - STAVEBNÝ POZEMOK S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDN

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

124,000 € 129 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izbového bytu v centre mesta ul. Špitálska, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Špitálska | 45 m²

Miesto, kde sa bývanie mení na pocit domova… Na obľúbenej Špitálskej ulici vás čaká štýlový 2-i

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|Predaj - stavebný pozemok v obci Partizánske časť Veľké Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 592 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 592 m2, nac

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

62,000 € 105 €/m²

Novinka
Novinka

PRIEMYSELNÝ POZEMOK NA PREDAJ – VIŠTUK

Reality Vištuk

Komerčná zóna | Vištuk | 26,415 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v obci Vištuk za výnimočnú cenu iba 3 €/m². Pozemok je

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vištuk

79,245 € 3 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový byt, Jasovská ulica – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 68 m²

Byt, ktorý má dušu… a priestor pre váš príbeh Na Jasovskej ulici vás čaká 3-izbový byt, ktorý

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3662 €/m²

člen NARKS

Bývanie v srdci mesta s ikonickým výhľadom na hrad - 2 izb byt na Gunduličovej ul. Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 47.6 m²

Predstavte si ráno v centre mesta, kde si vychutnáte kávu s výhľadom na Bratislavský hrad. Ten

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6197 €/m²

člen NARKS

Výnimočný dvojgeneračný dom v Myjave

Reality Myjava

Rodinný dom | Závršky | 300 m²

Pripravujeme pre vás niečo výnimočné… dom, ktorý má dušu. V Myjave čoskoro predstavíme dvojgene

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Myjava

192,500 € 642 €/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj v Martine

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Hrdinov SNP | 4,377 m²

Ponúkame na predaj jedinečný pozemok v atraktívnej lokalite Martin Stráne na ulici Hrdinov SNP.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Martin

219 €/m2 219 €/m2

Novinka
Novinka

Na predaj RD v Starej Myjave - ideálny na chalupu! na Myjavských kopaniciach

Reality Stará Myjava

Vidiecky dom | 81.65 m²

Bond Reality ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v krásnej rekreačnej oblasti Stará My

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

143,000 € 2021 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNY DOM PRI JAZERE V SÚKROMNOM AREÁLI PENATI GOLF RESORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 156.15 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

1,259,000 € 8063 €/m²

Novinka
Novinka

** ZELENÉ ÚDOLIE II**STAVEBNÉ POZEMKY NA LIPTOVE OD 30.000,-Eur**

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky zaliate slnkom, s krásnym výhľadom na úpätia hôr v novom projekt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

86 €/m2 86 €/m2

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**NOVO-REKOŠTRUOVANÝ priestor 38m2na Trenčianskej ulici*

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trenčianska | 38 m²

Ponúkame na prenájom novo-rekonštruovaný priestor na zníženom prízemí v mestskej časti Bratisla

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Na prenájom 1-izbový byt, Vlčie hrdlo – Ružinov, kompletne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 42.66 m²

Ponúkame na prenájom štýlový 1-izbový byt po staršej rekonštrukcii v mestskej časti Bratislava

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

390 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | Súkromné rodinné sídlo v Stupave, 7500 m2

Reality Stupava

Rodinný dom | Hrabová | 506 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom so samostatnou garsónkou, zasad

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stupava

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Prenájom garsónka ,Perecká ul., Levice , 24 m²

Reality Levice

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na prenájom garsónku na Pereckej ulici v Leviciach.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Levice

350 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Veľkorysý 5 izbový, tehlový RD s garážou, možnosť dvojgeneračného bývania, len 7 Km od Bratislavy.

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Nová Pezinská | 210 m²

Predáme samostatne stojaci 5izb. RD. trojpodlažný, kompletne podpivničený v pôvodnom stave, (k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Svätý Jur

399,000 € 1900 €/m²

Prenájom polyfunkčného priestoru pri hlavnej ceste s parkovaním a reklamnou plochou

Reality Svätý Jur

Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 160 m²

Ponúkame na prenájom priestory suterénu v rodinnom dome s celkovou rozlohou 160 m². Priestor je

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Svätý Jur

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

5-izb. RD Modra – Harmónia, garáž, 3x parking, bazén, terasa, veľký pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 257 m²

Predáme dvojpodlažný RD v Modre, časť Harmónia. Úžitková plocha domu je 257m2. Nachádza sa vo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Modra

460,000 € 1790 €/m²

NEO | Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt na ulici Mikovíniho

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 32 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt na ulici Mikovíniho s výmerou 32 m², s balkónom a pod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Domáci Majstri, Kutilovia, na predaj 1 i. Byt, Galanta, Sever

Reality Galanta

1 izbový byt | Česká | 33 m²

Domáci Majstri, Kutilovia, ponúkame vám na predaj 1 izbový byt v meste Galanta. Ak ste Nároč

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

95,000 € 2879 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok na predaj, 555m2, Galanta

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Mládežnícka štvrť | 555 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu samostatne s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

150 €/m2 150 €/m2

Novinka
Novinka

Administratívna budova na predaj, komerčný objekt, Martin - Košúty, kancelárie, výroba, sídlo firmy.

Reality Martin

Objekt pre obchod | Dúbravca | 350 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu / komerčný objekt, v priemyselnej časti Martin - Košú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Martin

400,000 € 1143 €/m²

Novinka
Novinka

Nebytové priestory na predaj 44,40 m2 v novostavbe, Martin - Podháj.

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Gorkého | 45 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v novostavbe na Podháji v Martine. Priestory sa na nachád

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Martin

63,000 € 1400 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Rodinné domy na predaj (23024)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Upresniť hľadanie