Pozemok v Martine - mestská časť Tomčany. 4347 M2.

Reality Martin

Orná pôda | Tomčany | 4,347 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok vo výlučnom vlastníctve, situovaný v urbanizovanom úze

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 31.07.2024
Pozemky na predaj Martin

90 €/m2 90 €/m2

Investičný pozemok na komerčne využitie vo Vrútkach. 2385 m2

Reality Vrútky

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Francúzskych partizánov | 2,385 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, nachádzajúci sa na okraji mesta Vrútky v smere na Za.

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 15.08.2024
Pozemky na predaj Vrútky

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj rodinný dom v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 130 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobiť presne podľa svojich predstáv? Máme pre vás ideálnu príle

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

220,000 € 1692 €/m²

Starší rodinný dom v obci Mošovce. Exkluzívne. 1881m2

Reality Mošovce

Rodinný dom | Krčméryho | 240 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Mošovce, známej svojou bohatou históriou a množstv

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Mošovce

79,000 € 446 €/m²

Rekreačný pozemok - Valčianska dolina *EXKLUZÍVNE*

Reality Valča

Rekreačný pozemok | Valča | 8,641 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok vo Valčianskej doline vhodný na výstavbu o celkovej

Publikované: 28.08.2017 Aktualizované: 11.11.2019
Pozemky na predaj Valča

200,000 € 23 €/m²

Na predaj investičný pozemok – Vrútky, 97216 m2

Reality Vrútky

Pozemok pre bytovú výstavbu | nezadana | 97,216 m²

Ponúkame Vám na predaj investične zaujímavý pozemok, nachádzajúci sa v katastrálnom území obce

Publikované: 17.03.2022 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Vrútky

35 €/m2 35 €/m2

Stavebný pozemok v Konskom - Podhradí.

Reality Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | Konské | 1,108 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný stavebný pozemok o celkovej výmere 1108 m2 za výhodnú

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Podhradie

52,800 € 48 €/m²

*Rezervovane * Rodinný dom s terasou a garážou – Martin, mestská časť Stráne

Reality Martin

Rodinný dom | Stráne | 120 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj rodinnej štvrte s mestskou dostupnosťou? Ponúkame na predaj

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Martin

240,000 € 2000 €/m²

Administratívna budova v priemyselnom parku Sučany. Exkluzívne

Reality Sučany

Kancelárie, administratívne priestory | 632 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu v priemyselnej zóne v Sučanoch, odovzdanú do užíva

Publikované: 17.05.2016 Aktualizované: 04.07.2024
Priestory na predaj Sučany

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok v priemyselnej zóne v Sučanoch.

Reality Sučany

Priemyselná zóna | Hlavná | 8,683 m²

Na predaj je funkčný celok tvorený dvoma parcelami s celkovou výmerou cca 8683 m². Pozemok má k

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Sučany

Cena dohodou

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v krásnej obci Valča

Reality Valča

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou do mesta a nádherným prostredím pod horami? Tát

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Valča

290,000 € 2636 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. *Rezervovaný*

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 73 m², ktorý prešiel kompletnou rekonštruk

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Martin

167,000 € 2288 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta s dvomi balkónmi v meste Senica.

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 74 m²

Ponúkame na predaj teplý, svetlý a priestranný 3 izbový byt v centre mesta Senica. Byt sa nach

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Senica

133,000 € 1797 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM- luxusný 2 izbový byt pre najnáročnejších, centrum Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58 m²

Hľadáte nadštandardné mestské bývanie, ktoré spája prestížnu adresu, dokonalý komfort a kvalitu

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ- veľký stavebný pozemok pri lese aj so stavebným povolením- lukratívna lokalita, STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Na vyhliadke | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 800m2 priamo pri lese v Stupave Na

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

299,000 € 374 €/m²

PREDAJ- 3 izbový, slnečný byt s výhľadom- Sekulská ul., Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Sekulská | 64 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3- izbový byt vo výbornej lokalite a mimoriadne príjemnej časti

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

247,000 € 3859 €/m²

REZERVOVANÝ! EXKLUZÍVNE - Luxusný trojizbový byt v novostavbe s dvojgarážou - Nováky.

Reality Nováky

3 izbový byt | Štúrova | 115 m²

NOVINKA RK BÝVAJTE - SK Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v novostavbe v modernom byto

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Nováky

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Čermáň v meste Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 214.4 m²

NOVINKA! RK BÝVAJTE - SK Vám Exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom s krá

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Nitra

430,000 € 2006 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ BYTU! Investičná príležitosť priamo na námestí, Nitrianske Pravno.

Reality Nitrianske Pravno

2 izbový byt | 90 m²

RK BÝVAJTE - SK vám ponúka na predaj jedinečný byt, ktorý je súčasťou historickej budovy priamo

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitrianske Pravno

Info v RK

Skvelý rodinný dom v obci Tužina v okr. Prievidza.

Reality Tužina

Rodinný dom | Nezadaná | 206 m²

Realitná kancelária BÝVAJTE-SK s.r.o. ponúka na predaj krásny 3 izbový rodinný dom s valbovou s

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Tužina

240,000 € 1165 €/m²

PRENÁJOM: Slnečný a udržiavaný 3-izbový byt s loggiou – Prievidza, Necpaly

Reality Prievidza

3 izbový byt | Majerská | 72 m²

Hľadáte príjemné bývanie v jednej z najobľúbenejších lokalít Prievidze? Ponúkame na dlhodobý pr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Prievidza

520 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Trojizbový byt v tehlovom bytovom dome v meste Nováky.

Reality Nováky

3 izbový byt | Čerešňová | 71.5 m²

Novinka RK! Ponúkame Vám na predaj slnečný trojizbový byt v tehlovej bytovke s vlastným kúrením

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nováky

93,000 € 1301 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Hala a prevádzková budova na predaj, Prievidza.

Reality Prievidza

Priestor pre sklad | 632 m²

RK BÝVAJTE-SK ponúka na predaj časť priemyselného areálu, ktorý predstavuje jedinečnú príležito

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 14.04.2025
Priestory na predaj Prievidza

Cena dohodou

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Na predaj pozemok - Lazany, okres Prievidza.

Reality Lazany

Pozemok pre rodinné domy | 2,900 m²

NOVINKA v našej RK! BÝVAJTE-SK vám ponúka na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v malebnej obci

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 11.03.2025
Pozemky na predaj Lazany

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23024)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie