4 izbový byt | Hany Meličkovej | 79.51 m²
Novinka v ponuke YAMI • DOMI!! Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej loka
286,000 € 3597 €/m²
2 izbový byt | 55.33 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný a skolaudovaný 2-izbový byt v obľúbenej loka
295,700 € 5344 €/m²
Polyfunkčný objekt | Rajská | 90 m²
Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v Starom Meste. Ponúkame na prenájom variabilné p
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Námestie sv. Mikuláša | 95 m²
COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší RD s veľkým stavebným pozem
75,000 € 789 €/m²
4 izbový byt | Dudvážska | 80 m²
Pripravujeme pre Vás do ponuky 4-Izbový Luxus na mieru :) Táto nehnuteľnosť predstavuje spojen
287,999 € 3600 €/m²
3 izbový byt | Ševčenkova | 68.96 m²
Tento moderne a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Ševčenkovej ulici v Petržalke ponúka
279,900 € 4059 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²
Pozemok sa nachádza v pamiatkovej zóne Ba- Staré mesto. na pozemku sa nachádza 1 podlažná stavb
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Fajgalská | 300 m²
Ponúkame na predaj útulnú, zateplenú chatu na Fajgalskej ulici v Pezinku, umiestnenú na slnečno
75,000 € 250 €/m²
3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²
Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Sputniková | 55 m²
Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove – Ostredk
900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ružová dolina | 70 m²
Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava Ponúkame na prenájom moderný,
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²
2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt
699 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ondavská | 65 m²
Ponúkame k predaju atraktívny 3-izbový byt v srdci obce Košice-Západ na ulici Ondavská. Tento
210,000 € 3231 €/m²
3 izbový byt | Estónska | 68 m²
Na prenájom ihneď voľný 3-izbový DOG and CHILD FRIENDLY byt pri lesoparku a cyklotrase Popis v
800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 106 m²
REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj priestranný, svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáva
369,000 € 3481 €/m²
3 izbový byt | 57.8 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D
127,500 € 2206 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 156 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banský Studenec - zastavaná plocha: 59 m² - pozemok: 574 m² - počet
139,000 € 891 €/m²
2 izbový byt | Čiližská | 46.42 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Čiližská v Bratislave. Nachádza sa na 8. poschodí v
208,500 € 4492 €/m²
5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,865 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1865 m2 v obci Most pri Bratislave na Športovej ulici. Pr
469,500 € 252 €/m²
1 izbový byt | Agátová | 24.25 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe AGÁTY s parkovacím státím na ulici Agátová v Bra
550 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Trebišovská | 51.27 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome na Trebišovskej ulici v Bratislave -
590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Ševčenkova | 68.96 m²
279,900 € 4059 €/m²
Rodinný dom | 129 m²
Ponúkame na predaj útulný a moderne riešený 4 - izbový rodinný dom s garážou, nachádzajúci sa v
345,000 € 2674 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.