1 izbový byt | Ulica Botanická | 27 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v
147,900 € 5478 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Staničná ulica | 1,058 m²
Directreal Exkluziv - Na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Branč Hľadáte m
85,000 € 80 €/m²
Rodinný dom | Nové Sady | 179 m²
Directreal Exkluziv - ATRAKTÍVNA CENA: 145 000 € PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA MOŽNÁ !!!!! EXK
145,000 € 810 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 3,247 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky v katastrálnom území Mást v meste Stupava, okres Malacky s
180 €/m2 180 €/m2
1 izbový byt | Tajovského | 34.3 m²
Barbora Šišmišová pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt
1,000 €/mesiac 29 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hornopotočná | 94 m²
Ponúkame na prenájom štýlový a priestranný 3-izbový mezonetový byt v obľúbenej novostavbe **Mal
1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Pod gaštanmi | 4,300 m²
VECTOR IN SECTOR ( vyše 30 rokov skúseností v odbore ) Vám vo výhradnom zastúpeni ponúka pozem
199 €/m2 199 €/m2
1 izbový byt | Šafárikova | 35 m²
EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám na predaj priestranný 1 izbový byt blízko centra mesta, Nové Zámky. P
81,000 € 2314 €/m²
2 izbový byt | Štúrova ulica | 59 m²
Centrum mesta! Veľký 2-izbový byt, 59 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v bytovom dome
143,000 € 2424 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | KOLTA | 1,403 m²
Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v obci Kolta s výmerou 1 403 m², ktorý predstav
41,000 € 29 €/m²
3 izbový byt | Milosrdenstva | 63.5 m²
Hľadáte bývanie, kde nemusíte zabezpečovať žiadne rekonštrukcie, stačí si priniesť osobné veci
259,000 € 4079 €/m²
2 izbový byt | Jedľová | 48 m²
Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na sídlisku Podborová. Byt je
660 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Orná pôda | Hlavná | 9,840 m²
Ponúkame na predaj pozemok ornej pôdy v katastrálnom území Ostrovany, okres Sabinov, s celkovou
6,990 € 1 €/m²
2 izbový byt | Jakobyho | 43 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekný, rekonštruovaný, útulný 1,5 izbový (1 spálňa) byt s krytou lodži
660 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Hany Meličkovej | 79.51 m²
Novinka v ponuke YAMI • DOMI!! Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej loka
286,000 € 3597 €/m²
2 izbový byt | 55.33 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný a skolaudovaný 2-izbový byt v obľúbenej loka
295,700 € 5344 €/m²
Polyfunkčný objekt | Rajská | 90 m²
Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v Starom Meste. Ponúkame na prenájom variabilné p
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Námestie sv. Mikuláša | 95 m²
COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší RD s veľkým stavebným pozem
75,000 € 789 €/m²
4 izbový byt | Dudvážska | 80 m²
Pripravujeme pre Vás do ponuky 4-Izbový Luxus na mieru :) Táto nehnuteľnosť predstavuje spojen
287,999 € 3600 €/m²
3 izbový byt | Ševčenkova | 68.96 m²
Tento moderne a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Ševčenkovej ulici v Petržalke ponúka
279,900 € 4059 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²
Pozemok sa nachádza v pamiatkovej zóne Ba- Staré mesto. na pozemku sa nachádza 1 podlažná stavb
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Fajgalská | 300 m²
Ponúkame na predaj útulnú, zateplenú chatu na Fajgalskej ulici v Pezinku, umiestnenú na slnečno
75,000 € 250 €/m²
3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²
Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Sputniková | 55 m²
Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove – Ostredk
900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.