Kancelárie na prenájom - Rybničná, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 233 m²

BOND Reality ponúka na prenájom moderné administratívne priestory v zrekonštruovanej budove s v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 4 izb byt Nové mesto Expisreal

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Klimatizovaný 4 izbový byt 100m2 s balkónom, záhradkou 101m2 a veľkou garážou na Kramároch Magurskej ul v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 100 m²

Directreal Office - Pozrite si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=myRu1C8

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,900 € 4499 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Klimatizovaný priestor s 2 parkovacími miestami na ulici Zadunajská cesta v BA Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Zadunajská cesta | 80 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s rozlohou 80,00 m², ktorý sa na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Útulný zrekonštruovaný a zariadený bytík, stačí sa nasťahovať!

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Slatinská | 35 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný zrekonštruovaný 1

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,900 € 4283 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Dvojgeneračný 6-izbový rodinný dom s ďalším stavebným pozemkom

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Zelená | 290 m²

Directreal Office - S radosťou vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento priestranný dv

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

399,000 € 1376 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj slnečný 4.-izbový rodinný dom v golfovom resorte Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná | 148 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka na predaj veľkoryso r

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

284,000 € 1919 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Jánovciach okres Galanta

Reality Jánovce

Rodinný dom | Hlavná | 90 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka na predaj 3.-izbový r

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Jánovce

190,000 € 2111 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Na predaj 1-izbový byt v Senci vo vyhľadávanej lokalite

Reality Senec

1 izbový byt | Pezinská | 40 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka exkluzívne na predaj

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Senec

145,000 € 3625 €/m²

Novinka
Novinka

ZUZANY CHALUPOVEJ, 2-i byt, 40 m2 – projekt Slnečnice, blízkosť zastávky električky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Byt je kompl

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

228,000 € 5700 €/m²

PÚPAVOVA, 5-i dom, 225 m2– stavba z r. 2019, vysoké stropy 2,9m, jacuzzi, klimatizácia v každej izbe

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | Púpavová ulica | 225 m²

Realitná kancelária HOMEpartner.sk vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný, priestranný a do d

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Kalinkovo

629,000 € 2796 €/m²

DOBROHOŠŤ, stavebný pozemok 821 m2 - rekreačná obec 20 km od BA, 100 m od hrádze

Reality Dobrohošť

Pozemok pre rodinné domy | 821 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj stavebný pozemok v obci Dobrohošť. Pozemok má p

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Dobrohošť

97,900 € 119 €/m²

VENTÚRSKA, 3-i byt, 148 m2– historické centrum, tehla, kompletná rekonštrukcia bytu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ventúrska | 148 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v historick

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

574,000 € 3878 €/m²

PÚPAVOVA, Kalinkovo, 5-i dom, 225 m2– stavba z r. 2019, vysoké stropy 2,9m, jacuzzi, klimatizácia v každej izbe

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 225 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

629,000 € 2796 €/m²

NOBELOVA, 2-i byt, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Nobelovej ulici, ktorý v sebe u

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

HRACHOVÁ, 2-i byt, 73 m2 – parkovanie v uzatvorenom areáli, loggia + balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 73 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Hrachová. Bytový komple

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3548 €/m²

VENTÚRSKA, 148 m2– historické centrum, tehla, kompletná rekonštrukcia bytu, možnosť prerobiť na 4i

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ventúrska | 148 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 3-izbový byt s možnosťou rekonštrukcie na 4-izb

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

574,000 € 3878 €/m²

NOBELOVA, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie na 3-izbový podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

MARHUĽOVÁ, 2-i byt, 131m2– 8r. novostavba, vlastné park. miesto, záhrada so závlahou s výmerou 97m2

Reality Senec

2 izbový byt | Marhuľová | 34.14 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Marhuľovej ulici v Senci, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senec

189,500 € 5551 €/m²

MIEROVÁ, 2-i byt, 56 m2 – parkovanie v cene bytu, nízke náklady, tehla

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte SOLITAIRE. Bytový kompl

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

217,000 € 3875 €/m²

VÍGLAŠSKÁ, 3-i byt, 79 m2 – bez provízie pre RK, kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vígľašská | 79 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na prenájom 3-izbový byt, ktorý prešiel kompletnou rekonš

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

660 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PLYNÁRENSKÁ, parkovacie miesto v podzemnej garáži – projekt CityPark Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 14 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži s možnosťo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,700 € 1621 €/m²

Klenot na Palisádach_Veľkolepý 3 izb. byt /130m2/ pár krokov od Bratislavského hradu_Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 133 m²

3D prehliadka bytu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=PDg2u8LJTbo Exkluzívne Vá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

628,900 € 4729 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Skladová hala v logistickom parku – Galanta, Gáň na prenájom

Reality Galanta

Skladový objekt | - | 6,638 m²

Na prenájom skladová hala triedy A v logistickom parku – Galanta, Gáň Ponúkame Vám na prenájom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality v Martine (748)
Rodinné domy na predaj (23016)
Upresniť hľadanie