Stavebný pozemok pre RD v obci Most pri Bratislave na ul. Športová

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,865 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1865 m2 v obci Most pri Bratislave na Športovej ulici. Pr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

469,500 € 252 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – V novostavbe AGÁTY 1 izbový byt s parkovacím státím v BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 24.25 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe AGÁTY s parkovacím státím na ulici Agátová v Bra

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

V tehlovom bytovom dome 2 izbový byt na ulici Trebišovská v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trebišovská | 51.27 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome na Trebišovskej ulici v Bratislave -

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA: Moderne zrekonštruovaný 4i byt pár krokov od Mŕtveho ramena!

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ševčenkova | 68.96 m²

Tento moderne a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Ševčenkovej ulici v Petržalke ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 4059 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj moderný 4 izbový bungalov s garážou, skolaudovaná novostavba v štandarde, sanita aj kuchynská linka so spotrebičmi, blízko Bratislavy, Tomášov.

Reality Tomášov

Rodinný dom | 129 m²

Ponúkame na predaj útulný a moderne riešený 4 - izbový rodinný dom s garážou, nachádzajúci sa v

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tomášov

345,000 € 2674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku 537 m2, elektrina priamo na pozemku, Limbach

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Suchý vrch | 537 m²

Ponúkame na predaj pozemok (537 m2) vo vyhľadávanej obci Limbach (Suchý vrch). Pozemok má tvar

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

69,900 € 130 €/m²

Predaj útulný, úplne prerobený 2 izbový byt s loggiou, Rajecká ulica.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Rajecká | 46 m²

Na predaj útulný úplne prerobený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

185,000 € 4022 €/m²

Predaj pozemku 1700 m2 obdĺžnikový tvar, možnosť rozdeliť na dva.

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | Šulianske jazero | 1,700 m²

Predaj krásneho rovinatého obdĺžnikového pozemku, situovaného medzi hrádzou a hlavnou cestou, p

Publikované: 23.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

84,950 € 50 €/m²

Predaj útulný zariadený 2 izbový byt 49 m2, Bodrocká ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²

Na predaj útulný, zariadený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a zate

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3633 €/m²

Predaj nízkoenergetické, skolaudované 4 izbové bungalovy s garážou, tepelným čerpadlom, rekuperáciou, kompletne oplotené, blízko Bratislavy, Tomášov.

Reality Tomášov

Rodinný dom | Bratislavská cesta | 129 m²

Na predaj novopostavené, skolaudované, svetlé, priestranné, maximálne nízkoenergetické (energet

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tomášov

320,000 € 2481 €/m²

Predaj veľký 1 izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Drobného ulica.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 45 m²

Na predaj veľký 1 izbový byt 40 m2 plus 5 m2 balkón, spolu 45 m2 v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4000 €/m²

Predaj 4i rodinný dom, pozemok 1 038 m2, Dunakiliti

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti | Dunakiliti

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý tehlový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Dunakiliti.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

249,700 € 2497 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, pozemok Stupava, pri Vachalkovom rybníku, 5683m2

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Malý háj | 5,683 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V JEDNEJ Z NAJPERSPEKTÍVNEJŠÍCH ČASTÍ STUPAVY Ponúkame na predaj exkluz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

120 €/m2 120 €/m2

Novinka
Novinka

LUŽIANKY / Luxusná novostavba 4-izbového rodinného domu s výhľadom na golfové ihrisko – prémiové bývanie pre náročných

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom v nadštandar

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

407,000 € 3700 €/m²

Novinka
Novinka

METROPOLITAN │Veľkorysý 7i RD s bazénom v rodinnej lokalite

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Drozdova | 350 m²

METROPOLITAN │Veľkorysý 7i RD s bazénom v rodinnej lokalite Na prízemí rodinného domu sa nachá

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Rača

3,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

METROPOLITAN | Veľký slnečný RD s parkovaním a záhradou

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Rovná | 190 m²

Veľký slnečný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii s parkovaním a záhradou Rodinný dom sa n

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

2,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Luxusný 3-podlažný rodinný dom so záhradou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Trinásta | 240 m²

METROPOLITAN │Luxusný 3-podlažný rodinný dom so záhradou na Kolibe Luxusný 3-podlažný dom s te

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Svetlý 6 izbový RD na prenájom - terasa, záhrada, garáž

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Dvanásta | 320 m²

Svetlý 6 izbový RD na prenájom - terasa, záhrada, garáž Rodinný dom pozostáva z 2 podlaží + su

Publikované: 02.02.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Slnečný tichý 5i rodinný dom s terasou

Reality Bratislava-Karlova Ves