VEĽKÝ POZEMOK 1 403 m², studňa, siete

Reality Kolta

Pozemok pre rodinné domy | KOLTA | 1,403 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v obci Kolta s výmerou 1 403 m², ktorý predstav

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

41,000 € 29 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletná rekonštrukcia, vlastný parking – ul.Milosrdenstva

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Milosrdenstva | 63.5 m²

Hľadáte bývanie, kde nemusíte zabezpečovať žiadne rekonštrukcie, stačí si priniesť osobné veci

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,000 € 4079 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izb. bytu po kopl. rekonštrukcii, čiast. zariadený

Reality Zvolen

2 izbový byt | Jedľová | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na sídlisku Podborová. Byt je

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

660 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v prírodnom prostredí pri lese – Ostrovany (9 840 m2)

Reality Ostrovany

Orná pôda | Hlavná | 9,840 m²

Ponúkame na predaj pozemok ornej pôdy v katastrálnom území Ostrovany, okres Sabinov, s celkovou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ostrovany

6,990 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

1,5 izb. byt na prenájom od 1.7.26, Jakobyho ul.,KE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jakobyho | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, rekonštruovaný, útulný 1,5 izbový (1 spálňa) byt s krytou lodži

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

660 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

H.MELIČKOVEJ | 4-izbový byt 79m2, 2loggie, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hany Meličkovej | 79.51 m²

Novinka v ponuke YAMI • DOMI!! Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej loka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

286,000 € 3597 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | Moderný 2-izbový byt Ružinov Bratislava – novostavba s loggiou, parkovaním a klimatizáciou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55.33 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný a skolaudovaný 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,700 € 5344 €/m²

Novinka
Novinka

Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Rajská | 90 m²

Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v Starom Meste. Ponúkame na prenájom variabilné p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Exkl. RD v Krakovanoch s veľkým pozemkom ZĽAVA

Reality Krakovany

Rodinný dom | Námestie sv. Mikuláša | 95 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší RD s veľkým stavebným pozem

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Krakovany

75,000 € 789 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zrekonštruovaný Luxusný 4-Izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Dudvážska | 80 m²

Pripravujeme pre Vás do ponuky 4-Izbový Luxus na mieru :) Táto nehnuteľnosť predstavuje spojen

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

287,999 € 3600 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA: Moderne zrekonštruovaný 4i byt pár krokov od Mŕtveho ramena!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 68.96 m²

Tento moderne a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Ševčenkovej ulici v Petržalke ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 4059 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj pozemku 600 m2 Bratislava- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

Pozemok sa nachádza v pamiatkovej zóne Ba- Staré mesto. na pozemku sa nachádza 1 podlažná stavb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj útulná, zateplená chata na Fajgalskej ulici v Pezinku

Reality Pezinok

Chata, drevenica, zrub | Fajgalská | 300 m²

Ponúkame na predaj útulnú, zateplenú chatu na Fajgalskej ulici v Pezinku, umiestnenú na slnečno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

75,000 € 250 €/m²

Novinka
Novinka

BABONY TRE I Prenájom 3-izb bytu – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt v novostavbe v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 55 m²

Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove – Ostredk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 70 m²

Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava Ponúkame na prenájom moderný,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BABONY TRE I 2-izb byt v City Park – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²

2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

699 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave - vhodný na úplnú rekonštrukciu - Košice Terasa - Ondavská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Ponúkame k predaju atraktívny 3-izbový byt v srdci obce Košice-Západ na ulici Ondavská. Tento

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 3231 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom ihneď voľný 3-izbový DOG and CHILD FRIENDLY byt pri lesoparku a cyklotrase

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Estónska | 68 m²

Na prenájom ihneď voľný 3-izbový DOG and CHILD FRIENDLY byt pri lesoparku a cyklotrase Popis v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: 3-izbový byt na ulici Pri Bielom kríži – tichá lokalita, tehlový dom, priestranná murovaná pivnica, výmera 106 m2 !

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 106 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj priestranný, svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 3481 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

3 izbový byt | 57.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

127,500 € 2206 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj, chata, Banský Studenec, 350 metrov od jazera

Reality Banský Studenec

Chalupa, rekreačný domček | 156 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banský Studenec - zastavaná plocha: 59 m² - pozemok: 574 m² - počet

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banský Studenec

139,000 € 891 €/m²

Novinka
Novinka

V novostavbe PUNTA 2 izbový byt na Čiližskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 46.42 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Čiližská v Bratislave. Nachádza sa na 8. poschodí v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

208,500 € 4492 €/m²

Novinka
Novinka

TOP Mezonet (holobyt) s terasou na ulici Páričkova v Bratislave – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (748)
Rodinné domy na predaj (23014)
Upresniť hľadanie