MARHUĽOVÁ, 2-i byt, 131m2– 8r. novostavba, vlastné park. miesto, záhrada so závlahou s výmerou 97m2

Reality Senec

2 izbový byt | Marhuľová | 34.14 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Marhuľovej ulici v Senci, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senec

189,500 € 5551 €/m²

MIEROVÁ, 2-i byt, 56 m2 – parkovanie v cene bytu, nízke náklady, tehla

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte SOLITAIRE. Bytový kompl

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

217,000 € 3875 €/m²

VÍGLAŠSKÁ, 3-i byt, 79 m2 – bez provízie pre RK, kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vígľašská | 79 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na prenájom 3-izbový byt, ktorý prešiel kompletnou rekonš

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

660 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PLYNÁRENSKÁ, parkovacie miesto v podzemnej garáži – projekt CityPark Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 14 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži s možnosťo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,700 € 1621 €/m²

Klenot na Palisádach_Veľkolepý 3 izb. byt /130m2/ pár krokov od Bratislavského hradu_Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 133 m²

3D prehliadka bytu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=PDg2u8LJTbo Exkluzívne Vá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

628,900 € 4729 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Skladová hala v logistickom parku – Galanta, Gáň na prenájom

Reality Galanta

Skladový objekt | - | 6,638 m²

Na prenájom skladová hala triedy A v logistickom parku – Galanta, Gáň Ponúkame Vám na prenájom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

Cena dohodou

Novinka
Novinka

TREEF | Svetlý 1,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Botanickej ulici v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Botanická | 27 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

147,900 € 5478 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V BRANČI

Reality Branč

Pozemok pre rodinné domy | Staničná ulica | 1,058 m²

Directreal Exkluziv - ​Na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Branč ​Hľadáte m

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Branč

85,000 € 80 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v centre obce Nové Sady

Reality Nové Sady

Rodinný dom | Nové Sady | 179 m²

Directreal Exkluziv - ​ ATRAKTÍVNA CENA: 145 000 € PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA MOŽNÁ !!!!! EXK

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

145,000 € 810 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, stavebný pozemok Stupava, Mást 3247m2

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 3,247 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v katastrálnom území Mást v meste Stupava, okres Malacky s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

180 €/m2 180 €/m2

Novinka
Novinka

Na prenájom: Moderný 1-izbový byt po rekonštrukcii – Žiar nad Hronom (Etapa)

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Tajovského | 34.3 m²

Barbora Šišmišová pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

1,000 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM : Vzdušný 3-izbový mezonet v centre mesta – Malý Paríž, Hornopotočná ulica

Reality Trnava

3 izbový byt | Hornopotočná | 94 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a priestranný 3-izbový mezonetový byt v obľúbenej novostavbe **Mal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Pozemok 4300 m2 , logistika, stavebnIctvo, sklady, distribučné centrá. IS na pozemku

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Pod gaštanmi | 4,300 m²

VECTOR IN SECTOR ( vyše 30 rokov skúseností v odbore ) Vám vo výhradnom zastúpeni ponúka pozem

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

199 €/m2 199 €/m2

Novinka
Novinka

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - 1 IZBOVÝ BYT V NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Šafárikova | 35 m²

EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám na predaj priestranný 1 izbový byt blízko centra mesta, Nové Zámky. P

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

81,000 € 2314 €/m²

Novinka
Novinka

Centrum. Velký 2.izb.byt, balkón, pôvodný stav

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova ulica | 59 m²

Centrum mesta! Veľký 2-izbový byt, 59 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v bytovom dome

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

143,000 € 2424 €/m²

Novinka
Novinka

VEĽKÝ POZEMOK 1 403 m², studňa, siete

Reality Kolta

Pozemok pre rodinné domy | KOLTA | 1,403 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v obci Kolta s výmerou 1 403 m², ktorý predstav

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

41,000 € 29 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletná rekonštrukcia, vlastný parking – ul.Milosrdenstva

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Milosrdenstva | 63.5 m²

Hľadáte bývanie, kde nemusíte zabezpečovať žiadne rekonštrukcie, stačí si priniesť osobné veci

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,000 € 4079 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izb. bytu po kopl. rekonštrukcii, čiast. zariadený

Reality Zvolen

2 izbový byt | Jedľová | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na sídlisku Podborová. Byt je

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

660 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v prírodnom prostredí pri lese – Ostrovany (9 840 m2)

Reality Ostrovany

Orná pôda | Hlavná | 9,840 m²

Ponúkame na predaj pozemok ornej pôdy v katastrálnom území Ostrovany, okres Sabinov, s celkovou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ostrovany

6,990 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

1,5 izb. byt na prenájom od 1.7.26, Jakobyho ul.,KE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jakobyho | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, rekonštruovaný, útulný 1,5 izbový (1 spálňa) byt s krytou lodži

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

660 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

H.MELIČKOVEJ | 4-izbový byt 79m2, 2loggie, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hany Meličkovej | 79.51 m²

Novinka v ponuke YAMI • DOMI!! Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej loka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

286,000 € 3597 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | Moderný 2-izbový byt Ružinov Bratislava – novostavba s loggiou, parkovaním a klimatizáciou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55.33 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný a skolaudovaný 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,700 € 5344 €/m²

Novinka
Novinka

Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Rajská | 90 m²

Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v Starom Meste. Ponúkame na prenájom variabilné p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Exkl. RD v Krakovanoch s veľkým pozemkom ZĽAVA

Reality Krakovany

Rodinný dom | Námestie sv. Mikuláša | 95 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší RD s veľkým stavebným pozem

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Krakovany

75,000 € 789 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Rodinné domy na predaj (23012)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (748)
Upresniť hľadanie