NA PREDAJ 3 izbový slnečný byt na Podŕškoch, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Pod Donátom | 69.96 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. vám exkluzívne ponúka na predaj k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,999 € 1930 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Slnečný, zrekonštruovaný 1-izbový byt – Vlkanová | CENOVO BEZKONKURENČNÝ

Reality Vlkanová

1 izbový byt | 40 m²

Ponúkame na predaj príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite Vlkan

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

76,000 € 1900 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3 izbový byt na predaj Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hutníkov | 74 m²

TOP CENA. TOP CENA. TOP CENA. Boris Kňažko ponúka NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REK

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

110,000 € 1486 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci Brekov

Reality Brekov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,212 m²

Broker Consulting ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa krásny slnečný pozemok len

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Brekov

Cena dohodou

člen NARKS

Apartmán s priamým výhľadom na Gerlachovský štít

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | 82.84 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Vysokých Tatier! Hľadáte ideálnu investíciu alebo útočisko pre

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 4 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.47 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,990 € 7050 €/m²

člen NARKS

NA predaj rodinný 5 izbový dom Novostavba na predaj v obci Čachtice, Možný odpočet DPH ***

Reality Čachtice

Rodinný dom | Malinovského | 185 m²

5 izbový Rodinný dom na predaj Novostavba, Vaše budúci domov a základný kameň vašej budúcnosti.

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čachtice

Cena dohodou

člen NARKS

Znížená cena! Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame Chatu na predaj.

Reality Mníchova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 46 m²

Znížená cena! Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame útulnú Chatu na predaj v tichom prostredí

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mníchova Lehota

Cena dohodou

člen NARKS

Modrovka pozemok, ako investícia

Reality Modrovka

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 2,208 m²

Ponúkame unikátnu investičnú príležitosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne! Vo výhradn

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modrovka

229,000 € 104 €/m²

člen NARKS

Predaj nízkonákladového rodinného domu – Fačkov

Reality Fačkov

Rodinný dom | 101.14 m²

Ponúkame na predaj nízkonákladový rodinný dom v obci Fačkov, ideálny pre mladý pár alebo rodinu

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Fačkov

135,000 € 1335 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ štýlový, zrekonštruovaný 2- izbový byt na Fončorde

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na predaj štýlový a vkusne zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

183,500 € 3462 €/m²

člen NARKS

Pozemky pre budúcu výstavbu — Suché miesto 2, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 817 m²

Predstavte si dom v pokojnej, rýchlo rastúcej lokalite len pár minút od Bratislavy. Ponúkame sl

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

99,674 € 122 €/m²

člen NARKS

Pozemky pre budúcu výstavbu — Suché miesto 2, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 613 m²

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

73,560 € 120 €/m²

člen NARKS

SUPER CENA. Na predaj 3 izbový byt so 4 lodgiami. Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 76 m²

SUPER CENA: 3-izbový byt so štyrmi lodžiami v centre Detvy – jedinečná ponuka. Broker Consulti

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Detva

119,900 € 1578 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbový dom v obci Divín

Reality Divín

Rodinný dom | SNP | 90 m²

Realitná kancelária Broker Consulting vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a plne z

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Divín

645 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: na predaj 3 nebytové priestory – Mojmírovce

Reality Nitra

Obchodné priestory | 42 m²

Ponúkame na predaj tri samostatné nebytové priestory situované priamo v srdci obce Mojmírovce,

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Nitra

105,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Predám stavebný pozemok vo Vlčkovciach

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²

Stavebný pozemok 700 m² vo Vlčkovciach – kompletné IS, nová štvrť, výborná dostupnosť (Trnava 1

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

123,500 € 176 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Priestranný 5i byt v srdci Karlovej Vsi - Rodinné bývanie v objatí zelene

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Donnerova | 100 m²

Hľadáte domov, kde sa spája pokoj prírody s výbornou dostupnosťou do centra, kompletnou občians

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3290 €/m²

člen NARKS

Odstúpenie priestorov - profesionálny eventový a teambuildingový priestor

Reality Bratislava-Petržalka

Prevádzkový areál | 1,726 m²

CHARAKTERISTIKA PRIESTORU A ZÁŽITKOVÝ POTENCIÁL • Priestor UNDEADARENA sa nachádza v industriál

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Prakticky 1-izbový byt s loggiou a parkovaním, Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Zuzany Chalupovej | 31 m²

Ponúkame na prenájom moderný, klimatizovaný 1-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – zóna

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ POZEMOK S VEĽKÝM POTENCIÁLOM - PRÍSTUP PRIAMO Z CESTY

Reality Veľká Paka

Orná pôda | Nezadaná | 9,835 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka 2 investičné pozemky v obci Veľká Paka

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

55,000 € 6 €/m²

člen NARKS

VÝHODNÁ PONUKA - POZEMOK BEZ ŤARCHY - LEN 1 MAJITEĽ - IHNEĎ K DISPOZÍCII

Reality Lehnice

Orná pôda | Nezadaná | 4,316 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka investičný pozemok vo vyhľadávanej obc

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

22,000 € 5 €/m²

člen NARKS

ŠTÝLOVÝ - 2i byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci zelených Ostredkov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43.48 m²

Hľadáte bývanie, kde sa moderný dizajn spája s pokojom a množstvom zelene? Ponúkame na predaj

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4577 €/m²

člen NARKS

Pozemok - 7511 m2 - Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Orná pôda | Nezadaná | 7,511 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka investičný pozemok v obci Svätý Jur. P

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

37,000 € 5 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie